ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានទទួលជួប ឯកឧត្តម W. PATRICK MURPHY ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសហរដ្ឋអាមេរិកប្រចាំកម្ពុជា ដើម្បីពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វិល័យ ឡាខាំហ្វង និងគណៈប្រតិភូ ក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈ នៃប្រជាមានិតឡាវ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ជើញចូលរួម កិច្ចជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ របស់គណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ ក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈ នៃប្រជាមានិតឡាវ ជាមួយ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការអប់រំ យុវជន កីឡា ធម្មការ សាសនា វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ បានដឹកនាំប្រតិភូ ជួបប្រជុំជាមួយ ថ្នាក់ដឹកនាំ នៃខេត្តសៀមរាប និងមន្ទីរពាក់ព័ន្ធ លើវិស័យទាំងបួន នៅសាលាខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំពេញ អង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញដឹកនាំ សមាជិក សមាជិកា គណៈកម្មការទី៧ អញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ គណៈគ្រប់គ្រង សាលាបឋមសិក្សាវត្តបូព៌ ស្ថិតនៅក្រុងសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកវរសេនីយ៍ឯក Eddie Maskell-Pedersen នាយការិយាល័យ សេនានុព័ន្ធចក្រភព អង់គ្លេសប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីជប់លៀង ជាផ្លូវការ ជូនគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ ក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈ នៃសាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ និងចុះហត្ថលេខា លើកំណត់ហេតុ ស្ដីពីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ រវាងក្រសួងមហាផ្ទៃនៃកម្ពុជា និងក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈ នៃប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ និងចុះហត្ថលេខា លើកំណត់ហេតុ ស្ដីពីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ រវាងក្រសួងមហាផ្ទៃ នៃកម្ពុជា និងក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈ នៃប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការកណ្តាល របស់សហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា នៅសណ្ឋាគារសុខាភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ អនុប្រធានសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបិទកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការកណ្តាល សហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការអប់រំ យុវជន កីឡា ធម្មការ សាសនា វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ បានអញ្ចើញជួបប្រជុំ ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ នៃខេត្តឧត្តរមានជ័យ និងមន្ទីរពាក់ព័ន្ធទាំងបួន អានបន្ត
តារាកំប្លែង និងអាយ៉ៃជើងចាស់ លោកយាយ ណយ សំណាង មានក្តីរំភើបរីករាយ និងថ្លែងអំណរគុណចំពោះ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ដែលបានផ្តល់ អំណោយមនុស្សធម៌ និងថវិកាមួយចំនួន អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យអនុរដ្ឋមន្រ្តី ក្រសួងការបរទេសជប៉ុន ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ចើញចូលរួម ជួបពិភាក្សាការងារ ដើម្បីផ្លាស់ប្តូរ ដកស្រង់បទពិសោធន៍ការងារ រវាងសមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជា រាជធានីភ្នំពេញ និងសមាគមអតីតយុទ្ធជន ទីក្រុងហូជីមិញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក សុខ វាសនា បានទទួលជួបពិភាក្សា ផ្លាស់ប្ដូរ បទពិសោធន៍ទ្វេភាគី ជាមួយគណៈប្រតិភូអគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ ក្រសួងនីតិកម្ម និងសិទ្ធិមនុស្ស សាធារណរដ្ឋឥណ្ឌូនេស៊ី អានបន្ត
អាជ្ញាធរខេត្តព្រះវិហារ ជម្រាបជូន ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការអប់រំ យុវជន កីឡា ធម្មការ សាសនា វប្បធម៌ វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ នៃរដ្ឋសភា ពីការរីកចម្រើន វិស័យទេសចរណ៍វប្បធម៌ក្នុងខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ មន្ទីរពេទ្យតេជោសែន កោះធំ ស្ថិតនៅស្រុកកោះធំ អានបន្ត