ឧត្តមសេនីយ៍ឯក អ៊ុក ហៃសីឡា សូមជូននូវសព្ទសាធុការពរជ័យ គោរពជូន ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល និងលោកជំទាវ ក្នុឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឡុង ហោបាណា សូមជូននូវសព្ទសាធុការពរជ័យ គោរពជូន ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល និងលោកជំទាវ ក្នុឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ផ្តល់ថវិកា ១០លានរៀល និងអំណោយមនុស្សធម៌ ជួយសម្រាលការលំបាក ដល់ជនមានពិការភាព ចំនួន ៩០នាក់ នៃសមាគមវិទ្យុ និងទូរទស្សន៍អនឡាញ សំឡេងជនពិការភ្នែក (VOB) អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជាវ តុលា ផ្ញើសារគោរពជូនពរ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ច័ន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីបិទការ ប្រកួតកីឡា ទូកប្រពៃណី ខ្នាតអន្តរជាតិ ទូកនាគ ទូកកានូ ទូកាយ៉ាក់ និងទូករ៉ូអ៊ីង ជ្រើសរើសជើងឯកថ្នាក់ជាតិ ពានរង្វាន់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង លើកទី១០ ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ ផ្ញើសារគោរពជូនពរ ឯកឧត្តមសន្ដិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ដ្រី និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញទស្សនាការតាំងពិព័ណ ម្ហូបអាហារខ្មែរ ក្នុងឱកាសអបអរសាទរ ពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ ស្ថិតនៅក្នុងខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមព្រឹត្តិការណ៍ ប្រកួតកីឡា វាយកូនគោលពានរង្វាន់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន លើកទី៧ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
អភិបាលស្រុកបាណន់ បានដឹកនាំសហការី អញ្ចើញចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងគោរពជូនពរ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ក្នុងឱកាស បុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួម បរិច្ចាគឈាម ដេីម្បីជួយសង្គ្រោះ ជីវិតមនុស្សប្រកប ដោយទឹកចិត្តជ្រះថ្លា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា ផ្ញើសារគោរពជូនពរ ជូនចំពោះ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ព្រមទាំងបុត្រា បុត្រី ក្នុងឱកាស បុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបើកការ ប្រកួតកីឡាវាយកូនគោល ពានរង្វាន់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន លើកទី៧ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
សហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជាស្រុកបាណន់ ផ្ញើសារគោរពជូនពរ ជូនចំពោះ ឯកឧត្ដម សន្ដិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការនៃក្រសួរមហាផ្ទៃ នាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន សូមផ្ញើសារគោរពជូនពរ ឯកឧត្ដម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ ម៉ៅ សុផាន់ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ណុប វី ផ្ញើសារគោរពជូនពរ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងលោកជំទាវ នាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
នាយទាហាន នាយទាហានរង និងពលទាហាន នៃទីបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តស្វាយរៀង សូមគោរពជូនពរ ឯកឧត្តម សែ វុទ្ធី និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងបុត្រា បុត្រី ក្នុងឱកាស បុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញទទួលស្វាគមន៍ ការវិលត្រឡប់ របស់នាវាទេសចរណ៍ Westerdam នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី ប្រារព្ធខួបលើកទី២៥ នៃការបញ្ចប់ សង្រ្គាមស៊ីវិលនៅកម្ពុជា និងការអនុវត្តប្រកបដោយជោគជ័យនយោបាយ ឈ្នះ ឈ្នះ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រារព្ធខួបលើកទី២៥ នៃការបញ្ចប់សង្គ្រាម ស៊ីវិលនៅកម្ពុជា និងការអនុវត្តប្រកប ដោយជោគជ័យនយោបាយឈ្នះ ឈ្នះ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត