ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ករណីការចុះបញ្ជីដីធ្លី មានលក្ខណៈជាប្រព័ន្ធ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ កិច្ចប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិសុខសង្គម ការងារនគរបាល និងសហគមន៍ប្រចាំខែវិច្ឆិកា និងលើកទិសដៅ អនុវត្តន៍ខែបន្ដ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំគណៈកម្មការ រៀបចំសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យលទ្ធផល ការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារ ថ្នាក់កណ្ដាលចុះជួយស្រុកស្ទឹងត្រង់ បានអញ្ចើញដឹកនាំក្រុមការងារ នាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានិត ចែកជូនបងប្អូន ប្រជាពលរដ្ឋក្រលំបាក នៅឃុំអារក្សត្នោត ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត បានអញ្ជើញចូលរួម ជំនួបនិសិ្សតសិក្សាវគ្គ JENESYS2023 ASEAN-JAPAN និង ពិសាអាហារថ្ងៃត្រង់ ស្វាគមន៍ដោយ លោកជំទាវ Kishida Yuko ភរិយានាយករដ្ឋមន្រ្តីជប៉ុន អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញបន្តចូលរួម កិច្ចប្រជុំពេញអង្គ នៃកិច្ចប្រជុំកំពូល រំលឹកខួបអនុស្សាវរីយ៍ អាស៊ាន-ជប៉ុន នៅទីក្រុងតូក្យូ ប្រទេសជប៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការ គណបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រកាសប្រធាន និងអនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋាន ខេត្តត្បូងឃ្មុំ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងយុត្តិធម៌ អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកវិញ្ញាសា និងការត្រួតពិនិត្យការ ប្រឡងប្រជែង ជ្រើសរើសសិស្សចៅក្រម និងសិស្សព្រះរាជអាជ្ញា ជំនាន់ទី១២ ដំណាក់កាលវិញ្ញាសាសរសេរ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យអគ្គសេនាធិការចម្រុះ នៃកងកម្លាំងស្វ័យការពារជប៉ុន ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅប្រទេសជប៉ុន អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋខ្មែរ នៅប្រទេសជប៉ុន អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការ បក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ផែនការ រួមឆ្ពោះទៅកាន់ ការបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង ព្រឹទ្ធសភានីតិកាលទី៥ និងឆ្លងរបាយការណ៍ បូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការ គណបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយផែនការ រួមឆ្ពោះទៅកាន់ការបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង ព្រឹទ្ធសភានីតិកាលទី៥ និងឆ្លងរបាយការណ៍ បូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ ថ្នាក់កណ្ដាលចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយ សិស្សប្រឡងជាប់ បញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សា ទុតិយភូមិឆ្នាំ២០២៣ នៅស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ថាញ់ សុខវុន ស្នងការរង នគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បាននាំយក ថវិកាមួយចំនួន ជាប្រាក់បេឡា មរណ:សង្គ្រោះ ជូនដល់ គ្រួសារសពអតីតយុទ្ធជន នៅក្នុងស្រុកកំពង់សៀម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចុះពិនិត្យមើលស្ថានីយ៍ បូមទឹកព្រែកពោធិ៍ ដើម្បីជូនបងប្អូន កសិករប្រើប្រាស់ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ អញ្ជើញបួងសួងសុំសេចក្តីសុខ សេចក្តីចម្រើន នៅប្រាសាទបាពួន និងប្រាសាទព្រះខណ្ឌ នៅខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ព្រឹត្តិការណ៍ រាត្រីចងចាំលើកទី៤ គឺជាការបណ្តុះទឹកចិត្ត ប្រជាជនខ្មែរ ឱ្យកាន់តែស្រឡាញ់ វប្បធម៌ អរិយធម៌ ដ៏ឧត្តុង្គឧត្ដមរបស់ខ្លួន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយនិវត្តន៍ជន និងមន្ត្រីរាជការក្រសួង ដែលមានពិការភាព និងក្រុមការងារ សកម្មភាពជនពិការក្រសួង ឆ្នាំ២០២៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ និងលោកជំទាវ ផ្ញើសារជូនពរ និងអបអរសាទរ ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី ត្រូវបានអង្គសន្និបាត គណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៤ អាណត្តិទី៥ បោះឆ្នោតជ្រើសតាំង ជាសមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ និងលោកជំទាវ ផ្ញើសារគោរពជូនពរ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៦៩ឈានចូល ៧០ឆ្នាំ អានបន្ត