ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី នេត សាវឿន បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសាធារណរដ្ឋ សង្គមនិយមវៀតណាម ប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យអនុវត្ត ជាផ្លូវការ គោលការណ៍ណែនាំ ស្តីពី ក្របខណ្ឌកម្មវិធី ជាតិជំនួយសង្គម ក្នុងកញ្ចប់គ្រួសារ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី ទីប្រឹក្សាជាន់ខ្ពស់នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងរំលឹកខួបលើកទី៤៥ ថ្ងៃកំណើត សមាគមនារីកម្ពុជា នៅសាលប្រជុំខណ្ឌឫស្សីកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើកសិក្ខា សាលាផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីការ ពង្រឹងសមត្ថភាពស្ត្រី និងភាព ជាអ្នកដឹកនាំ នៅសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី ទីប្រឹក្សាជាន់ខ្ពស់នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រគល់ សញ្ញាប័ត្របឋមសិក្សា ឥស្លាមកម្ពុជា នៅវិហារធំគីឡូម៉ែត្រ៩ ក្នុងខណ្ឌឫស្សីកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា បានអញ្ជើញចូលរួម ទទួលជួប ពិភាក្សាការងារជាមួយ អគ្គលេខាធិការរង នៃគណៈកម្មាធិការនយោបាយ និងច្បាប់ នៃមជ្ឈឹមបក្ស កុំម្មុយនីស្តចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអនុញ្ញាតឲ្យអគ្គលេខាធិការរង នៃគណៈកម្មាធិការនយោបាយ និងច្បាប់ នៃមជ្ឈឹមបក្ស កុំម្មុយនីស្តចិន ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ប្រារព្ធពិធីអបអរសាទរ ទិវាជនមានពិការភាពកម្ពុជា លើកទី២៥ និងជនមានពិការ ភាពអន្តរជាតិលើកទី៤១ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីអបអរសាទរទិវា ជនមានពិការភាពកម្ពុជា លើកទី២៥ និងអន្តរជាតិលើកទី៤១ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអនុញ្ញាតឲ្យអគ្គលេខាធិការរង នៃគណៈកម្មាធិការនយោបាយ និងច្បាប់ នៃមជ្ឈឹមបក្ស កុំម្មុយនីស្តចិន ចូលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន ជំរុញដល់មន្រ្តីគណបក្ស ឲ្យបន្តយកចិត្តទុកដាក់ ការពង្រឹង សន្តិសុខសង្គម និងបង្កើនស្មារតី ទទួលខុសត្រូវ នៅមូលដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ចើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជេីញក្នុងពិធីបិទបុណ្យសមុទ្រ លើកទី១០ នៅខេត្តកែប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីបុណ្យសមុទ្រ លើកទី១០ នៅខេត្តកែប ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញទស្សនាស្តង់ពិព័រណ៍ នៃពិធីបុណ្យសមុទ្រ លើកទី១០ នៅខេត្តកែប អានបន្ត
ជនមានពិការភាព ៧០០នាក់ នៃមជ្ឈមណ្ឌល បណ្តុះបណ្តាល វិជ្ជាជីវៈជន មានពិការភាពភ្នែក (សមាគមតន្ត្រីសំនៀងជនពិការ) សម្តែងនូវការ ដឹងគុណយ៉ាង ជ្រាលជ្រៅ ចំពោះ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងកម្មវិធីបើក ជាផ្លូវការ ពិធីបុណ្យសមុទ្រ លើកទី១០ នៅខេត្តកែប ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន បានអញ្ចើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកម្មវិធីបើក ជាផ្លូវការ ពិធីបុណ្យសមុទ្រ លើកទី១០ នៅខេត្តកែប អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួម ជាគណៈធិបតីក្នុងមហាសន្និបាត ប្រចាំឆ្នាំលើកទី៣៣ របស់សហព័ន្ធ សមាគមបញ្ជូន ទំនិញអាស៊ាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីប្រកាស និងប្រគល់ជ័យលាភី ចំណាត់ថ្នាក់ ដល់ឆ្នេរខ្សាច់ និងព្រែក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ៖ ជំរុញ សមាជិក គណៈស្ថាបត្យករ និង គណៈវិស្វករកម្ពុជា ចូលរួមការរៀបចំ ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ នៅថ្នាក់រាជធានី ខេត្ត រហូតដល់ ថ្នាក់ស្រុក ឃុំ អានបន្ត