ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគារថ្មី នៃទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ភោធ ដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការអគារថ្មី នៃទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ ស្ថិតក្នុងខណ្ឌចំការមន រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយជូនដល់ គ្រួសារ រងគ្រោះដោយអគ្គិភ័យ នៅសង្កាត់ព្រែកកំពឹស ខណ្ឌដង្កោ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញទស្សនា អាកាសយានដ្ឋាន អន្តរជាតិ សៀមរាប-អង្គរ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំតាយ៉ែក ស្រុកសូទ្រនិគម ខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន ផ្ញើសារគោរពជូនពរ សម្ដេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុ គម្រប់ ៧៧ឆ្នាំ ឈានចូល ៧៨ឆ្នាំ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើក មហាសន្និបាត មិត្តកាយឬទ្ធិនារី តំបន់អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក លើកទី៧ នៅខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ជួន សុណ្ណ រដ្នមន្ត្រីប្រតិភូអមនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទវគ្គ ហ្វឹកហ្វឺន ជំនាញអង្គរក្ស និងបេីកវគ្គបន្ត និងសម្ពោធ សមិទ្ធផលនានា ព្រមទាំងបញ្ចុះបឋមសិលា នៅមជ្ឈមណ្ឌលហ្វឹកហ្វឺន បញ្ជាការដ្ឋានអង្គរក្ស អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជូ សារុន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ចើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំជួរ បញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា បានដឹកនាំ សហប្រធាន នៃក្រុមការងារ ផ្នែកឯកជនទាំង ១៤ វេទិការាជរដ្ឋាភិបាល-ផ្នែកឯកជន (G-PSF) ដើម្បីជួបពិភាក្សា ជាមួយ ប្រទេសអូស្ត្រាលី តាមរយៈកម្មវិធី ភាពជាដៃគូ កម្ពុជា-អូស្ត្រាលី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញចូលរួមដង្ហែ អញ្ជើញចូលរួម ដង្ហែព្រះមហាក្សត្រ យាងសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ ស្ពានហាលមុខប្រាសាទ អង្គរវត្ត អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ ឥត សារ៉ាត់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបើកវគ្គ បំប៉ន វិក្រិត្យការ នាយទាហាន ជំនាន់ទី៧ និង បិទវគ្គ នាយទាហាន បន្តវេន ជំនាន់ទី១៤ នៅវិទ្យាស្ថានទ័ពជើងគោក អានបន្ត
លោក ភោគ សាវុធ ប្រធានគណ:កម្មាធិការ អនុសាខាកាកបាទក្រហម ស្រុកកងមាស បានអញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយក អំណោយមនុស្សធម៌ ចែកជូនដល់គ្រួសារ រងផលប៉ះពាល់ ដោយខ្យល់កន្រ្តាក់ នៅក្នុងឃុំរាយប៉ាយ ស្រុកកងមាស អានបន្ត
នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានទទួលជួប អនុព័ន្ធយោធាវៀតណាម ប្រចាំកម្ពុជា ដើម្បីជូនពរ ក្នុងឱកាសខួបលើកទី ៧០ឆាំ្ន ថ្ងៃទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ និងថ្ងៃកំណើត កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អនុប្រធាន បានអនុញ្ញាតឲ្យ ឯកឧត្តម ជិញ វិញផា Trinh Vinh Pha ដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ចូលជួបសម្តែងការ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរង នគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំពិនិត្យ វាយតម្លៃស្នើសុំ បន្ធូរបន្ថយទោស និងលើកលែងទោស ដល់ទណ្ឌិត ក្នុងទិវាជ័យជម្នះ លើរបបប្រល័យពូជសាសន៍ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញសំណេះសំណាល ជាមួយ និស្សិតកសិកម្ម វិទ្យាស្ថានកសិកម្ម ឧកញ៉ា ម៉ុង ឬទ្ធី នៅឃុំកែវផុស ស្រុកស្ទឹងហាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលក្រាបថ្វាយ បង្គំគាល់ ព្រះបាទ សម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី និង សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី នរោត្តម មុនិនាថ សីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តមស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញចូលរួម ប្រារព្ធទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ ៩ វិច្ឆិកា ខួបលើកទី៧០ ៩វិច្ឆិកា ១៩៥៣ ៩វិច្ឆិកា ២០២៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួម សិក្ខាសាលា ស្តីពី ពិធីស្វាគមន៍ និងផ្តល់ពត៌មាន សេវាសំខាន់ៗ ជូនតំណាងរាស្រ្ត នីតិកាលទី៧ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញចូលរួមវេទិកាស្តីពីប្រព័ន្ធស្បៀងបម្រុងកម្ពុជា (ប. ស.ប.ក.) ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអគ្គបណ្ឌិតសភាចារ្យ អូន ព័ន្ធមុនីរ័ត្ន អានបន្ត