ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក សុខ វាសនា បានទទួលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារជាមួយមន្រ្តីទំនាក់ទំនងទទួលបន្ទុកការងារតំបន់ នៃស្ថាប័នព័ត៌មានស៊ើបអង្កេតអូស្រ្តាលី ACIC ប្រចាំនៅទីក្រុងបាងកក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានទទួលជួបសម្តែងការគួរសមនិងពិភាក្សាការងារជាមួយឯកឧត្តម Dato’ Seri Zahid Hamidi ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងជារដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអភិវឌ្ឍន៍ជនបទ និងតំបន់ នៃប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញបន្ដចុះសាកសួរសុខទុក្ខមន្រ្តីនគរបាល និងនិវត្តន៍ជន ដែលជួបការលំបាក និងពិធីប្រគល់រថយន្តពន្លត់អគ្គិភ័យ ចំនួន០១គ្រឿង ដល់អធិការដ្ឋាននគរបាលស្រុកកំពង់សៀម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីចក្ខុវិស័យ ការកសាងកំពង់ផែទេសចរណ៍ និងភស្តុភាកម្ម តាមបណ្តោយដងទន្លេសាប និងទន្លេមេគង្គ ក្រោមប្រធានបទ ទេសចរណ៍ជួយកំណើនការងារ និងសេដ្ឋកិច្ចជាតិ នៅទីស្តីការក្រសួង អានបន្ត
ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រីម៉ាឡេស៊ី គូសបញ្ជាក់ការបន្តគាំទ្រ កិច្ចសហប្រតិបត្តិការជាមួយកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិនិត្យពិភាក្សា លើការងារប្រយុទ្ធប្រឆាំង អំពើជួញដូរមនុស្សនៅកម្ពុជា របស់គណៈកម្មាធិការជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើជួញដូរមនុស្ស (គ.ជ.ប.ជ) នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញថ្វាយកម្រងផ្កា គោរពព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ គម្រប់ខួបទី ១៣ឆ្នាំ នៃការយាងសោយ ព្រះទិវង្គត របស់ព្រះករុណា សម្តេចព្រះ នរោត្តម សីហនុ ព្រះមហាវីរក្សត្រ ព្រះវររាជបិតាឯករាជ្យ បូរណភាពទឹកដី និងឯកភាពជាតិខ្មែរ នៅបរិវេណសួនច្បារមាត់បឹងតាកែវ ក្រុងដូនកែវ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា ចូលរួមកិច្ចប្រជុំលើកទី៨ នៅសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល និងផ្ដល់រង្វាន់ជូនក្មួយៗ សិស្សានុសិស្ស ប្រឡងសញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ ទទួលបាននិទ្ទេស A ព្រមទាំងផ្ដល់ការលើកទឹកចិត្តដល់ក្មួយៗ សិស្សានុសិស្ស ថ្នាក់ទី១២ថ្មី នៃវិទ្យាល័យហ៊ុនសែន ទឹកផុស អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈប្រតិភូ រណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំត្រីមាសទី៣ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត របស់គណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពក្នុងកិច្ចប្រជុំស្ដីពីការបូកសរុបលទ្ធផល នៃការអនុវត្តគោលនយោបាយ ភូមិឃុំសង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព រយៈពេល ៩ខែ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត នៅខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ទីភ្នាក់ងារ JICA និងកម្ពុជា ប្តេជ្ញាបន្តកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ជាមួយគ្នាបន្ថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក បានទទួលជួបសម្តែងការគួរសម ជាមួយគណៈប្រតិភូមេបញ្ជាការកងនាវា កងទ័ពជើងទឹកចិន ដឹកនាំដោយលោកវរនាវីឯក XU JIANGUO នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
កិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយខ្លឹមសារ ប្រកាសអន្តរក្រសួង ក្រោមអធិបតីភាព លោក ស៊ីម គង់ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលស្រុកជើងព្រៃ នៅសាលប្រជុំក្រុមប្រឹក្សាស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយព្រឹត្តិការណ៍ និងគោលការណ៍សំខាន់ៗ ដោយសង្ខេបប្រចាំសប្តាហ៍ របស់លេខាធិការដ្ឋានគណៈកម្មាធិការជាតិ សម្រាប់ការអភិវឌ្ឍ តាមបែបប្រជាធិបតេយ្យ នៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបើកវិញ្ញាសា ប្រឡងជ្រើសរើសសិស្សឆ្នើមថ្នាក់ទី១០ ប្រចាំស្រុកព្រៃឈរ ពានរង្វាន់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចគណៈប្រតិភូទីភ្នាក់ងារ សហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ នៃប្រទេសជប៉ុន (JICA) អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ណុប រ័ត្ននិមល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាប្រធានយុវជនគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកកណ្ដាលស្ទឹង អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងផ្តល់រង្វាន់លើកទឹកចិត្តជូន លោកគ្រូ អ្នកគ្រូ និងសិស្សានុសិស្ស ប្រឡងសញ្ញាបត្រ មធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ សិក្សាឆ្នាំ២០២៤-២០២៥ ទូទាំងស្រុកកណ្តាលស្ទឹង អានបន្ត