ប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ៣២៣គ្រួសារ រងគ្រោះដោយទឹកជំនន់ទន្លេមេគង្គ នៅស្រុកកៀនស្វាយ ទទួលបានអំណោយមនុស្សធម៌ ពីសាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបសភាពការណ៍ និងកិច្ចប្រតិបត្តិការរក្សាសន្តិសុខ ប្រចាំខែកញ្ញា លើកទិសដៅការងារបន្ត និងពិធីប្រកាសផ្ទេរភារកិច្ច តែងតាំងមុខតំណែង បំពាក់ឋានន្តរសក្តិ ជូនមន្ត្រីនគរបាលជាតិ របស់ស្នងការដ្ឋាននគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមអមប្រតិភូ សមាជិកព្រឹទ្ធសភាសហព័ន្ធម៉ាឡេស៊ី ចូលជួបសម្តែងការគួរសម ជាមួយសម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រមុខរដ្ឋស្តីទី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នៅវិមានព្រឹទ្ធសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ រួមជាមួយឯកឧត្ដម ហេង ណន អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាអំពីគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធទីក្រុង និងចុះពិនិត្យទីតាំង អនុវត្តគម្រោង ស្ថិតនៅក្រុងកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ចើញចូលរួមអមសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យគណៈប្រតិភូសហព័ន្ធសភាសន្ដិភាពពិភពលោកនៃសភាម៉ាឡេស៊ី (PFWP) ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំត្រីមាសទី៣ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំបូកសរុបរបាយការណ៍ លទ្ធផលការងារការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ច និងការធ្វើកំណែទម្រង់ កងរាជអាវុធហត្ថ ៩ខែ និងលើកទិសដៅសកម្មភាពការងារត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយបេក្ខជនប្រឡងសញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ សម័យប្រឡង និងលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ នៅវិទ្យាល័យស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបរបាយការណ៍ លទ្ធផលការងាររយៈពេល៩ខែ (នព្វមាស) និងទិសដៅអនុវត្តការងារ ត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្ដុភារ អគ្គបញ្ជាការ អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបរបាយការណ៍លទ្ធផលការងារ រយៈពេល៩ខែ (នព្វមាស) និងទិសដៅអនុវត្តការងារត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
គណៈប្រតិភូសភាម៉ាឡេស៊ី វាយតម្លៃខ្ពស់ចំពោះការរីកចម្រើននៅកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ចើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការ ពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជាមួយអង្គការ មិនមែនរដ្ឋាភិបាលជាតិ-អន្តរជាតិ ដើម្បីប្រយុទ្ធប្រឆាំង អំពើជួញដូរមនុស្សគ្រប់ទម្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង និងឯកឧត្តម ស៊ឹម សុធន អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតីភាពក្នុងវគ្គបណ្តុះបណ្តាលរំលឹកស្តីពី ការអនុវត្តកម្មវិធីជាតិជំនួយសង្គមក្នុងកញ្ចប់គ្រួសារ ដល់រដ្ឋបាល ឃុំ សង្កាត់ និងការិយាល័យអប់រំ យុវជន និងកីឡាក្រុង អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ ឯកឧត្តមអគ្គបណ្ឌិតសភាចារ្យ អូន ព័ន្ធមុនីរ័ត្ន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុគម្រប់៥៩ឆ្នាំ ឈានចូល៦០ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានណែនាំដល់ មន្ទីរទេសចរណ៍ខេត្ត អាជ្ញាធរក្រុង-ស្រុក ត្រូវសហការគ្នាឱ្យបានល្អ ជាមួយអគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ នៃក្រសួងមហាផ្ទៃ ក្នុងការចុះត្រួតពិនិត្យ វត្តមានជនបរទេស នៅតាមសណ្ឋាគារ ក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល អញ្ជើញពិនិត្យការធ្វើបទបង្ហាញ ការអនុវត្តគម្រោង «កម្ពុជាក្នុងបេះដូងខ្ញុំ» របស់ក្រុមការងារមនសិការពលរដ្ឋល្អ ខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំតម្រង់ទិស និងត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ របស់ការិយាល័យជំនាញនីមួយៗ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល និងសាកសួរសុខទុក្ខ ជាមួយ គ្រួសារមន្រ្តីនគរបាលជាតិ ដែលទទួលមរណភាព នាពេលកន្លងមកថ្មីៗនេះ ចំនួន ៦គ្រួសារ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបើកកិច្ចប្រជុំ កម្រិតមន្ត្រីជាន់ខ្ពស់ ស្តីពី ដំណើរឆ្ពោះទៅកាន់គំនិត ផ្តួចផ្តើមលើយុទ្ធសាស្ត្រ គ្រប់គ្រងពាណិជ្ជកម្ម អាវុធមហាប្រល័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ជំរុញលើកទឹកចិត្តឱ្យសិស្សដែលប្រឡងជាប់មធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ ត្រូវតែបន្តការសិក្សា និងចាប់យកជំនាញមួយច្បាស់លាស់ អានបន្ត