ឯកឧត្តម ឃួង ស្រេង និងលោកជំទាវ អញ្ចើញចូលរួមអបអរសាទរ ខួបលើកទី១៦២ ទិវាពិភពលោក កាកបាទក្រហម និងអឌ្ឍចន្ទក្រហម ៨ ឧសភា ២០២៥ និងខួបលើកទី៧០ឆ្នាំ នៃកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណត អានបន្ត
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអមដំណើរនាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាល និងចែកអាវភ្លៀង ជូនដល់កងកម្លាំង ប្រដាប់អាវុធទិសយោធភូមិភាគទី១ នៅទីបញ្ជាការយោធភូមិភាគទី១ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន៖ បច្ចុប្បន្ន សភាពការណ៍នៅតំបន់ព្រំដែន មានភាពស្ងប់ស្ងាត់ល្អប្រសើរ ខុសពីការបង្ហោះព័ត៌មានក្នុងបណ្តាញសង្គម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្ត អញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាសខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បញ្ចប់ការវាស់វែងដីធ្លី មានលក្ខណៈជាប្រព័ន្ធ និងពិធីប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រ ម្ចាស់អចលនវត្ថុ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អមដំណើរសម្តេចមហាមន្ត្រី គុយ សុផល ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញពិនិត្យសកម្មភាពការងារ រៀបចំព្រះរាជពិធីច្រត់ព្រះនង្គ័ល និងតាំងពិព័រណ៍ ផលិតផលកសិកម្ម សិប្បកម្មក្នុងស្រុក ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មការអន្តរក្រសួងលើកទី១ ស្តីពីបច្ចុប្បន្នភាព នៃការរៀបចំឯកសារ ស្នើសុំដាក់បញ្ចូលស្ថានីយ បូរាណអង្គរបូរី និងភ្នំដា ក្នុងបញ្ជីបេតិកភណ្ឌពិភពលោក របស់អង្គការយូណេស្កូ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ និងលោក ឆាយ វ៉ាន់ស៊ី បានអញ្ចើញជាអធិបតី បន្តចុះជួបសំណេះសំណាល និងចែកចង្ក្រាន្ដសន្សំសំចៃថាមពល ជូនប្រជាពលរដ្ឋជួបការលំបាក ចំនួន ២៥០ គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំគោករវៀង អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញបន្តចុះជួបសំណេះសំណាល និងចែកចង្ក្រាន្ដសន្សំសំចៃថាមពល ជូនប្រជាពលរដ្ឋជួបការលំបាក និងជនមានពិការភាព ចំនួន ២៥០ គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំខ្នុរដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ចើញជួបប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ ព្រឹទ្ធសភា និងតំណាងក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា នៅវិមានរដ្នសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឃួង ស្រេង អភិបាលរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំស្ដីពីការ ត្រៀមរៀបចំទិវាជាតិ នៃការចងចាំ នាថ្ងៃទី២០ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ ខាងមុននេះ នៅបរិវេណមជ្ឈមណ្ឌល ប្រល័យពូជសាសន៍ជេីងឯក អានបន្ត
គណៈកម្មការសេដ្ឋកិច្ច ហិរញ្ញវត្ថុ ធនាគារ និងសវនកម្ម នៃរដ្ឋសភា អញ្ជើញចុះពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ និងបញ្ហាប្រឈមនានា របស់សាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញបន្តចុះជួបសំណេះសំណាល និងចែកចង្ក្រាន្ដសន្សំសំចៃ ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ដែលកំពុងជួបការលំបាក ចំនួន ៥០៦ គ្រួសារ បន្ថែមទៀត នៅក្នុងឃុំផ្ដៅជុំ ស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងចែកចង្ក្រាន្ដសន្សំសំចៃ ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ដែលកំពុងជួបការលំបាក ចំនួន ៥៥០ គ្រួសារ ក្នុងឃុំសំពងជ័យ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបុណ្យឆ្លងចម្រើនអាយុវឌ្ឍនៈមង្គល ឆ្លងសមិទ្ធិផលនានា នៅវត្តផ្ដៅជុំ ស្ថិតក្នុងស្រុកជើងព្រៃ ក្រោមព្រះអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពង់សម្ដេចព្រះវ័នរ័ត កិត្តិបណ្ឌិត មួង រ៉ា អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំ បើកសិក្ខាសាលាពង្រឹង សមត្ថភាព ស្ដីពី យន្តការដោះស្រាយបណ្ដឹងតវ៉ា សម្រាប់គម្រោងខ្សែច្រវាក់ផលិតកម្ម ប្រកបដោយភាតរៈបរិស្ថាន ស្ថិតនៅភូមិសាស្រ្តខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង បានដឹកនាំគណ:ប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ អញ្ចើញចូលរួមដាក់កម្រងផ្កា និង គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ទេព យុទ្ធី សមាជិកព្រឹទ្ធសភាមណ្ឌលភូមិភាគទី៥ អានបន្ត
ការអភិវឌ្ឍប្រព័ន្ធចម្រោះទឹកកខ្វក់ គឺជាការគិតគូរអំពីសុខភាព របស់ប្រជាពលរដ្ឋ ព្រោះសុខភាពប្រជាពលរដ្ឋ គឺជាកម្លាំងជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីបុណ្យ វិសាខបូជាលើកទី២០ របស់អង្គការសហប្រជាជាតិ ឆ្នាំ២០២៥ នៅទីក្រុងហូជីមិញ សាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញចួលរួមពិធីបើកការដ្ឋានគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ប្រព័ន្ធចម្រោះទឹកកខ្វក់ក្នុងក្រុងតាខ្មៅ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទសិក្ខាសាលា ឆ្លុះបញ្ចាំងប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ នៃការផ្តល់សេវារដ្ឋបាល តាមយន្តការច្រកចេញចូលតែមួយ និងការសម្រុះសម្រួល ដោះស្រាយបណ្តឹង តាមយន្តការ ការិយាល័យប្រជាពលរដ្ឋនៅរដ្នបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ អានបន្ត