ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីផ្សព្វផ្សាយលទ្ធផលសន្និបាត គណៈកម្មាធិការកណ្ដាលលេីកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា នៅទីស្នាក់ការគណបក្សស្រុកបាណន់ អានបន្ត
អាហារូបករណ៍សម្តេចតេជោ និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត បានរួមចំណែក អភិវឌ្ឍមូលធនមនុស្ស លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត ប្រធានគណៈកម្មាធិការអាហារូបករណ៍ សិស្ស-និស្សិតក្រីក្រ សម្តេចតេជោ និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត បានដឹងថា អាហារូបករណ៍ សម្តេចតេជោ និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត បានរួមចំណែកអភិវឌ្ឍ មូលធនមនុស្សនៅកម្ពុជា អានបន្ត
សម្ដេចបវរធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី កោតសរសើរក្រសួងទេសចរណ៍ ដោយក្នុងរយៈពេលខ្លី បានដាក់ចេញនូវ ទិសដៅយុទ្ធសាស្ត្រ សំខាន់ៗរបស់ក្រសួង ដោយឈរលើមូលដ្ឋាន នៃសមិទ្ធផលសម្រេចបានកន្លងមក ព្រមទាំងតម្រង់ទិសឆ្ពោះ ទៅចក្ខុវិស័យកម្ពុជាឆ្នាំ២០៥០ អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មធនធានទឹកកូរ៉េ (K-water) ស្វែងរកឱកាសវិនិយោគ ក្នុងវិស័យគ្រប់គ្រងធនធានទឹក នៅកម្ពុជា អានបន្ត
លោកជំទាវ ហ៊ុន ម៉ាណា ឌី វិជ្ជា អញ្ជើញនាំយកទេយ្យវត្ថុ ប្រគេនដល់វត្តចំនួន៦ និងរៀបចំអាហារ ១ពេល ព្រមទាំងផ្តល់អំណោយ ជូនដល់ពលរដ្ឋចំនួន ៣៧០គ្រួសារ នៅខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ថ្លែងថា វិស័យទេសចរណ៍ គឺជាកត្តាជម្រុញដ៏សំខាន់ នៃកំណើនសេដ្ឋកិច្ច និងជាក្បាលម៉ាស៊ីន សម្រាប់បង្កើតឱកាសការងារ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធី ជួបសំណេះសំណាល ជាមួយលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ ចំនួន ១៣៥នាក់ នៅអគារមត្តេយ្យធនធានស្គន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញចូលរួមពិធីសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ គណៈកម្មាធិការ គណបក្សខេត្តបាត់ដំបង និងផ្សព្វផ្សាយលទ្ធផល នៃសន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីវឌ្ឍនភាពការងារ របស់នាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ គ្រប់គ្រងគ្រោះមហន្តរាយឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ និងបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៥ របស់សមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ និងពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ រវាងស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងពន្ធនាគារខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានចាត់ទុកកងទ័ពម្នាក់ គឺជាអ្នកសារព័ត៌មានមួយ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ឆ្លងផែនការហ្វឹកហ្វឺន កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយសក្នុងពិធីប្រកាសតែងតាំង និងចូលកាន់មុខតំណែងរបស់ឯកឧត្តម ធាម ច័ន្ទពិសិដ្ឋ ជាប្រធានសាលាដំបូងខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយសក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ ក្រសួងទេសចរណ៍ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិនិត្យផែនការ សកម្មភាពចុះអនុវត្តច្បាប់រឹតបន្តឹង ការប្រយុទ្ធប្រឆាំង ការឆបោកតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំកំពូលឥស្លាម ក្រោមប្រធានបទ ឥស្លាមនិងពុទ្ធសាសនា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅសណ្ឋាគារសុខា ភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើកវគ្គតម្រង់ទិសស្តីពី ការពង្រឹងការផ្តល់សេវាសុខាភិបាល គុណតម្លៃក្នុងការ ប្រាស្រ័យទាក់ទងរវាងគ្រូពេទ្យ និងអ្នកជំងឺ នៅសាលប្រជុំសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឥស្លាម និង ពុទ្ធសាសនា” គឺជាជម្រើសប្រធានបទដ៏ស័ក្តិសមបំផុត សម្រាប់ការរៀបចំកម្មវិធី នៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជា ដែលតែងតែលើកស្ទួយកិច្ចសន្ទនាអន្តរសាសនា និង សន្តិសហវិជ្ជមានរវាងជំនឿសាសនា អានបន្ត
អគ្គលេខាធិការង នៃអង្គការសម្ព័ន្ធពិភពឥស្លាម នៅទីក្រុងម៉ាក់កា ៖ កម្ពុជា ជាប្រទេសគំរូមួយ នៅលើពិភពលោក ដែលធានាបាន នូវសុខដុមនីយកម្មជាតិសាសន៍ និងសាសនា អានបន្ត