ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយក្រុមពន្លត់អគ្គិភ័យប្រចាំការ នៅសង្កាត់ច្រាំងចំរេះទី១ ខណ្ឌឬស្សីកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត ប៉ាន់ខែម ប៊ុនថន នាយករងខុទ្ទកាល័យសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញចុះពិនិត្យស្ថានភាពភូមិសាស្ត្រ ជីវភាពរស់នៅការអាស្រ័យផល និងបង្កបង្កើនផល របស់ប្រជាពលរដ្ឋ នៅក្នុងស្រុកបរិបូណ៌ ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញពិនិត្យស្ថានភាពភូមិសាស្ត្រ ជីវភាពរស់នៅ ការអាស្រ័យផល និងបង្កបង្កើនផលរបស់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅឃុំឆ្នុកទ្រូ និងឃុំខុនរ៉ង ស្រុកបរិបូណ៌ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញចុះពិនិត្យស្ថានភាពទឹក ការងារបង្កបង្កើនផល និងជួបសំណេះសំណាលជាមួយប្រជាកសិករ ប្រមាណ ៥០គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំពោធិ៍ ស្រុកកំពង់លែង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន សម្រេចផ្តល់អំណោយ ជួយសម្រាលការលំបាក ដល់អ្នកជំងឺចំនួន ៥៥០នាក់ និងកម្មករអនាម័យចំនួន ៩៣នាក់ នៅមន្ទីរពេទ្យព្រះអង្គឌួង អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទមហាសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៥ របស់ក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញបើកសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ អប់រំយុវជន និងកីឡា ខេត្ត និងទិសដៅអនុវត្តបន្ត អានបន្ត
សម្តេចបវរធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី កោតសរសើរចំពោះសមិទ្ធផល ដែលក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូនសម្រេចបាន ស្របតាមចក្ខុវិស័យ របស់រាជរដ្ឋាភិបាល អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់ក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីវឌ្ឍនភាពការងារ របស់គណៈកម្មការរៀបចំពិធីអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៨០ ថ្ងៃកំណើតនគរបាលជាតិកម្ពុជា អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញើញសំណេះសំណាលជាមួយ គណៈគ្រប់គ្រង គ្រូពេទ្យ បុគ្គលិក នៃមន្ទីរពេទ្យគន្ធបុប្ផា និងទទួលថវិកា ១លានដុល្លារ ពីក្រុមហ៊ុនជីបម៉ុង សម្រាប់មូលនិធិគន្ធបុប្ផាកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីចែកសញ្ញាបត្រ ដល់និស្សិតជ័យលាភី និងបើកបវេសនកាលឆ្នាំថ្មី ២០២៤-២០២៥ នៅវិទ្យាស្ថានសន្តប៉ូល ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម រដ្ឋមន្ត្រី ជាវ៉ាន់ដេត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ជើញជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំរដ្ឋបាលខេត្តស្វាយរៀង និងមន្ទីរពាក់ព័ន្ធ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការ បានអញ្ជើញធ្វើទស្សនកិច្ចនៅសាកលវិទ្យាល័យ ជា ស៊ីម កំចាយមារ ស្ថិតក្នុងស្រុកកំចាយមារ ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល ជំរុញដល់មន្ទីរអប់រំ យុវជន និងកីឡាត្រូវខិតខំប្រលងប្រជែង អង្គភាពផ្តល់សេវាគំរូ ក្នុងការផ្តល់ សេវាសាធារណៈក្នុងវិស័យអប់រំ ក្នុងខេត្តឱ្យកាន់តែល្អប្រសើរឡើងថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ចើញចុះពិនិត្យនិងអន្តរាគមន៍ បូមទឹកសង្គ្រោះស្រូវប្រាំងប្រជាពលរដ្ឋ ដែលមានបញ្ហាប្រឈម ស្ថិតនៅឃុំចំនួន៣ ក្នុងស្រុកស្អាង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង វណ្ណនី អភិបាលរងខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបការងារកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម សុខចិន្តា សោភា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី នៅទីស្តីការក្រសួងកសិកម្ម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញដឹកនាំក្រុមការងារចុះពិនិត្យ និងដោះស្រាយទំនាស់ដីធ្លីមួយករណី ដែលអូសបន្លាយយូរឆ្នាំ នៅស្រុកព្រៃឈរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញចុះពិនិត្យដោះស្រាយបញ្ហាកង្វះទឹកសម្រាប់ស្រោចស្រពស្រូវរដូវប្រាំង របស់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ ស្ថិតក្នុងឃុំកណ្ដឹង ស្រុកបាទី អានបន្ត