លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹត្តភា បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការពង្រឹង វិស័យអប់រំអ៉ិស្លាម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមបណ្ឌិត អូស្មាន ហាស្សាន់ ទេសរដ្ឋមន្ត្រីទទួលបន្ទុក បេសកកម្មពិសេស អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត និងលោកជំទាវ ផ្ញើសារគោរពជូនពរសម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្ដេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ក្នុងឱកាសប្រកបដោយ សិរីមង្គលប្រសើរថ្លៃថ្លា នៃចំណងអាពាហ៍ពិពាហ៍ខួប ៥០ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញចុះពិនិត្យវឌ្ឍនៈភាពនៃការដ្ឋានសាងសង់ អគាររដ្ឋបាលសាលាខេត្តកណ្ដាលថ្មី ស្ថិតនៅទីតាំងចាស់ ក្នុងភូមិដើមមៀន សង្កាត់ដើមមៀន ក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកព្រៃនប់ អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅភារកិច្ចឆ្នាំ២០២៦ របស់គណៈកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាស្រុកព្រៃនប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ផ្ញើសារគោរពជូនពរសម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ក្នុងឱកាសខួប ៥០ឆ្នាំនៃចំណងអាពាហ៍ពិពាហ៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរេីន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកណ្តាល អញ្វើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ និងលោកជំទាវ ហ៊ុន ស៊ីណាត អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងប្រគល់ម៉ូតូ ០១គ្រឿង ជូនដល់ វីរកងទ័ព ក្រោយពីម្ចាស់ ហាងបញ្ចាំម៉ូតូ បានប្រគល់ម៉ូតូ ០១គ្រឿងនេះ ដល់វីរកងទ័ពវិញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ នាំយកគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ជូនដល់ក្រុមគ្រួសារវីរៈកងទ័ពភៀសសឹក និងគ្រួសារភៀសសឹក នៅក្នុងស្រុកត្រាំកក់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំឆ្លងសេចក្តីព្រាង របាយការណ៍បូកសរុប លទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៥ ទិសដៅអនុវត្តការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់កងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ លោកជំទាវ តៅ តឿន ទៀបាញ់ ក្នុងឱកាសដ៏មហានក្ខត្តឬក្ស ប្រកបដោយសេចក្តីសោមនស្សរីករាយជាទីបំផុត ក្នុងពិធីចម្រើនជន្មាយុ ៧០ ឈានចូល ៧១ឆ្នាំ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខនិងនាំអំណោយមនុស្សធម៌ ផ្តល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ១គ្រួសារ ឈ្មោះ នួន អ៉ីម ភេទស្រីដែលរងគ្រោះដោយអគ្គីភ័យ ឆេះផ្ទះ ១ខ្នង នៅក្នុងឃុំជីបាល ស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញបួងសួងសុំសេចក្តីសុខ សេចក្តីចម្រើន ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ស្ថិតនៅខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរជ័យ ជូនចំពោះ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធាន អគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងលោកជំទាវ ក្នុងឱកាសឆ្នាំថ្មី សកល គ.ស. ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះមូលដ្នានខណ្ឌច្បារអំពៅ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមការងារចុះមូលដ្នាន និងគណៈគម្មាធិការគណបក្សខណ្ឌច្បារអំពៅ ប្រចាំខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅការងារបន្តខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ចើញទទួលជួបចំណេះសំណាល និងសួរសុខទុក្ខវីរៈកងទ័ពកម្ពុជា ទាំង ១៨រូប ដែលបាននិវត្តន៍ មកដល់មាតុប្រទេសវិញ បន្ទាប់ពីជាប់នៅប្រទេសថៃ អស់រយៈពេល ១៥៥ ថ្ងៃ នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប សភាពការណ៍ និងលទ្ធផល កិច្ចប្រតិបត្តិការ ក្នុងការ រក្សាសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៦ របស់ស្នងការដ្ឋាន នគរបាលខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចូលរួមពិធីក្រុងពាលី និងបញ្ចុះបឋមសិលាសាងសង់ សណ្ឋាគារ គម្រោងស្កាយរីវើ (Sky River) លំដាប់ផ្កាយ៤ កម្ពស់ ៦ជាន់ ដែលជាការវិនិយោគទុន របស់ក្រុមហ៊ុនចិន នៅក្រុងដូនកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ជូនដល់គ្រួសារ វីរៈកងទ័ព ភៀសសឹក និងគ្រួសារភៀសសឹក ចំនួន ២៧៩គ្រួសារ នៅស្រុកព្រៃកប្បាស អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ សូមគោរពជូនពរជ័យ ជូនចំពោះ ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម និងលោកជំទាវ ក្នុក្នុងឱកាសឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសក គ.ស. ២០២៦ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធាន គណៈគម្មាធិការ គណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ ព្រមទាំងសមាជិក សមាជិកា សូមគោរពជូនពរជ័យ ជូនចំពោះ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ និងលោកជំទាវ ក្នុងឱកាសឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល គ.ស.២០២៦ អានបន្ត