សារលិខិតជូនពរ អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង និងលោកជំទាវ គោរពជូនសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជាទីគោរពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុ របស់សម្តេចធិបតីនាយករដ្ឋមន្រ្តី អានបន្ត
ឯកអគ្គរដ្ឋទូតគុយបា ប្រចាំកម្ពុជា ប្ដេជ្ញាពង្រឹង និងពង្រីកកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជាមួយកម្ពុជា អានបន្ត
ទូតអូស្ត្រាលីថ្មីប្ដេជ្ញាពង្រឹង និងពង្រីកកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជាមួយកម្ពុជា ឱ្យកាន់តែខ្លាំងក្លាថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្នាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខណ្ឌច្បារអំពៅ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋាន និងគណៈកម្មាធិការគណបក្សខណ្ឌ ប្រចាំខែតុលា និងទិសដៅខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអមដំណើរ នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ កម្លាំងវិស្វកម្ម អគ្គបញ្ជាការ និងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធតាមព្រំដែន ស្ថិតនៅក្នុងខេត្តមណ្ឌលគិរី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកឧត្តមសាស្រ្តាចារ្យបណ្ឌិត Nakharin Mektrairat ប្រធានតុលាការធម្មនុញ្ញថៃ ក្នុងជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីប្រណាំងទូក ង ទូកខ្នាតអន្តរជាតិ ខេត្តកំពង់ចាម ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍គណៈកម្មាធិការកណ្តាល បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងសន្និសីទ ស្តីពី ប្រវត្តិសាស្រ្ត ១០០ឆ្នាំ របស់គណបក្សកុម្មុយនីស្តចិន និងបទពិសោធន៍សំខាន់ៗ របស់ខ្លួន សម្រាប់មន្ត្រីជាន់ខ្ពស់ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង សួរ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ បានអញ្ចើញទទួលជួប ពិភាក្សាការងារ ជាមួយគណៈប្រតិភូសភាខេត្ត ណាហ្គាណូ (Nagano) នៃប្រទេសជប៉ុន នៅទីស្តីការក្រសួង អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកឧត្តម ស៊ិនឡៈវង្ស ឃុតផៃធួន ប្រធានរណសិរ្សអភិវឌ្ឍន៍ជាតិឡាវ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី កើត រិទ្ធ ប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តបាត់ដំបង បានអញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទការប្រកួតកីឡាប្រណាំងទូក និងបណ្តែតប្រទីប ក្នុងឱកាសបុណ្យចេញព្រះវស្សា នៅខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ រណសិរ្ស កម្ពុជា ឡាវ បានឯកភាពគ្នាចំនួន៨ចំណុចលើ អនុស្សរណ: ដើម្បីបន្តរិតចំណងសាមគ្គីភាព មិត្តភាព និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការយូរអង្វែង អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្ដិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងការបិទពីធីបុណ្យអុំទូក បណ្តែតប្រទីបខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភា ប្រចាំភូមិភាគទី១ បានអញ្ជើញនាំយកជំនួយ របស់សមាគមគ្រូបង្រៀន ឧបត្ថម្ភជូនដល់ អ្នករងគ្រោះអគ្គិភ័យ ចំនួន៩ខ្នងផ្ទះ នៅសង្កាត់ច្រាំងចំរេះទី១ ខណ្ឌឬស្សីកែវ អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី ផ្សព្វផ្សាយរបាយការណ៍វឌ្ឍនភាព នៃការអនុវត្តវិធានការ កែទម្រង់មុតស្រួចជាកញ្ចប់ ដែលបានដាក់ចេញ ក្នុងវេទិការាជរដ្ឋាភិបាល-ផ្នែកឯកជនលើកទី១៩ ប្រចាំឆមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្ទៃក្នុងគណៈកម្មការ ដើម្បីពិនិត្យពិភាក្សាពីផែនការ សកម្មភាពការងារ របស់គណៈកម្មការ និងលើកទិសដៅការងារបន្ត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិតពេជ ចន្ទ មុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ឆ្លៀតពេលដ៏មមាញឹក ជួបសំណេះសំណាលជាមួយ លោកតា លោកយាយ និងសិស្សានុសិស្ស នៅសហគមន៍ស្ទឹងមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអនុញ្ញាតឱ្យអនុព័ន្ធយោធារុស្សីថ្មីប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងបង្ហាញមុខ នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត