លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ បានអញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយមនុស្សធម៌ ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋរងគ្រោះ ដោយទឹកជំនន់ ទន្លេមេគង្គ ចំនួន ១.១៨១គ្រួសារ នៅស្រុកត្បូងឃ្មុំ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការចលនូប្បត្ថម្ភ បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ យោធិនពិការ និងយោធិនចូលនិវត្តន៍ ចំនួន ៤៣នាក់ ក្នុងឱកាសបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ រួមទាំងក្រុមការងារ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីកាន់បិណ្ឌ វេនទី១៣ នៅវត្តកោះកែវ ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌ វេនទី១៣ នៅវត្តផ្ទះកណ្តាល ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី១៣ នៅវត្តព្រែកពោធិ៍មង្គល ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញពិនិត្យនិងជូនដំណើរពលរដ្ឋ ឡើងរថយន្តក្រុងសាធារណៈទៅស្រុកកំណើត អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុនជីបម៉ុង នាំថវិកាបានពីព្រឹត្តិការណ៍ Gumball 3000 ចំនួន ៤៥ម៉ឺនដុល្លារ ជូនសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ដើម្បីជូនទៅ មន្ទីរពេទ្យកុមារអង្គរ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាតំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលស្វាយរៀង ប្រទេសជាតិមានសុខសន្តិភាព ទើបពលរដ្ឋមានសិទ្ធគោរព ប្រណិប័តសាសនា អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាតំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលស្វាយរៀង បានអញ្ជើញសូត្រមន្ត វេនកាន់បិណ្ឌវេនទី១៣ នៅវត្តជម្ពូព្រឹក្សា ហៅវត្តថ្មី ស្ថិតក្នុងក្រុងស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហុង វិណុល និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ជើញកាន់បិណ្ឌទី១២ នៅវត្តព្រៃក្រឡា និងវត្តអរិយព្រឹត្តលិខិតមហាសាល នៅខេត្តកំពត អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមទីប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ លោកជំទាវ ហង់ ភារី អ៊ឹម សិទ្ធី លោកជំទាវ ឡៅ គឹមណៃ លី គឹមហាន បានអញ្ជើញកាន់បិណ្ឌវេនទី១២ នៅវត្តមុនីសុវណ្ណ ហៅវត្តចំពុះក្អែក អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយមូលដ្ឋានខណ្ឌឫស្សីកែវ បានអញ្ជើញជាគណៈអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំជីវភាព របស់គណៈកម្មាធិការ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាខណ្ឌឫស្សីកែវ អានបន្ត
លោកឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បុណ្យកាន់បិណ្ឌវេនទី១១ នៅវត្តចំនួន ៤ ក្នុងឃុំមេសរប្រចាន់ ស្រុកពារាំង ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ និងលោកជំទាវ យ៉េត ម៉ូលីន អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី សូត្រមន្តចម្រើនព្រះបរិត្ត សម្តែងព្រះធម៌ទេសនា និងពិធីរាប់បាត្រ ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យ កាន់បិណ្ឌវេនទី១១ នៅវត្តច័ន្ទបុរីវង្ស អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានអញ្ជេីញចូលរួមក្នុងសន្និសីទសារព័ត៌មាន ក្នុងគោលបំណងផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីព្រឹត្តការណ៍ រត់សប្បាយៗ ចម្ងាយ ៤គីឡូម៉ែត ដេីម្បីសប្បុរសធម៌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គង់ សន្យា អគ្គនាយកមន្ទីរពេទ្យកាល់ម៉ែត និងឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយមន្ត្រីសុខាភិបាល នៃមន្ទីរពេទ្យតេជោសែនកោះធំ ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងចែកអំណោយមនុស្សធម៌ ដល់សមាជិកមូលនិធិ ត្រីចក្រយានកម្ពុជា (ស៊ីក្លូ) ចំនួន ៣១១នាក់ ក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យសមាគមសម្ព័ន្ធខ្មែរ-ចិន នៅកម្ពុជា ដឹកនាំដោយ លោកអ្នកឧកញ៉ា ពុង ឃាវ សែ ជួបសម្តែងការគួរសម និងប្រគល់ថវិកាគាំទ្រ មូលនិធិកសាង ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី ដើម្បីពិភាក្សា និងឆ្លងលើរបៀបវារៈចំនួន ៤ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត