ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អញ្ជើញជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម WANG YONG អគ្គនាយកស្ដីទី នៃអគ្គនាយកដ្ឋាន សហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ ក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯកជួន ណារិន្ទ អគ្គស្នងការរង និងជាស្នងការនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយពីផែនការ និងលិខិតបង្គាប់ការ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង សូមព្រះបរមរាជានុញ្ញាត ក្រាបបង្គំទូលថ្វាយព្រះពរ សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី នរោត្តម មុនិនាថសីហនុ ព្រះវររាជមាតាជាតិខ្មែរ ក្នុងឱកាសចម្រើនព្រះជន្ម គម្រប់ ៨៨ព្រះវស្សា យាងចូល ៨៩ព្រះវស្សា អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញចូលរួមបើកសិក្ខាសាលា ផ្សព្វផ្សាយច្បាប់ ស្តីពី អត្រានុកូលដ្ឋាន ស្ថិតិអត្រានុកូលដ្ឋាន និ អត្តសញ្ញាណកម្ម នៅខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ទេសរដ្នមន្ត្រី អៀង មូលី និង ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អញ្ជើញបើកសិក្ខាសាលា ស្តីពីគោលនយោបាយជាតិបញ្ចប់អេដស៍ និងចីរភាពកម្មវិធី អេដស៍សម្រាប់ ឆ្នាំ២០២៣-២០២៨ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ចើញផ្តល់កិត្តិយសជាអធិបតីក្នុងពិធី ចុះអនុស្សរណៈយោគយល់គ្នាលើឯកសារ ចំនួន ៣ នៅសាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការអនុវត្តការងារ ប្រចាំឆមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ និងដាក់ទិសដៅអនុវត្តការងារបន្ត របស់ទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងវេទិកាធុរកិច្ចកម្ពុជា-សិង្ហបុរី នៅសាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អគ្គស្នងការសមាគមកាយប្ញទ្ធិនារីកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសច្ចាបញ្ចូលសមាជិក សមាជិកាថ្មី លើកទី៣០ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តីនៃកម្ពុជា បានអញ្ជើញជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី នៅសាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អញ្ចើញចូលរួមគោរព វិញ្ញាណក្ខន្ធសព ម្ដាយក្មេកលោក ផាម វ៉ាន់តឹន អតីតអភិបាលខេត្តតៃនិញ អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ជើញជួបជាមួយនាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃសាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី ក្នុងជំនួបទ្វេភាគី និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ខេត្តព្រះសីហនុ បានប្រារព្ធព្រះរាជពិធីបុណ្យចម្រើន ព្រះជន្មវស្សាគម្រប់៨៨ យាងចូល ៨៩ ព្រះវស្សា សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី នរោត្តម មុនិនាថសីហនុ ព្រះវររាជមាតាជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញចូលរួមជូនដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ បំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការនៅ សាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជូនដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ បំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការនៅ សាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ចើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ធ្វើទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ដឹកនាំគណៈប្រតិភូសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា អមដំណើរ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការនៅប្រទេសសិង្ហបុរី អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈបញ្ជាការឯកភាពខេត្ត អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា សូមក្រាបបង្គំថ្វាយព្រះពរ សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី ព្រះវររាជមាតាជាតិខ្មែរ ក្នុងឱកាសព្រះរាជពិធីបុណ្យចម្រើនព្រះជន្ម គម្រប់ ៨៨ព្រះវស្សា យាងចូល ៨៩ព្រះវស្សា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអញ្ចើញចុះពិនិត្យ និងដឹកនាំកម្លាំងដោយផ្ទាល់ ធ្វើការស្រាវជ្រាវ ក្នុងករណីផ្ទុះអាវុធបណ្តាលឱ្យមានមនុស្សស្លាប់ និងរបួស ក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោ ខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត