ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំអំណោយផ្តល់ជូន វីរកងទ័ពជួរមុខ កំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺ នៅមន្ទីរពេទ្យបង្អែកស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត ស្ត្រីទី១នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញចូលរួមដោយផ្ទាល់ ដើម្បីរំលែកមរណទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ជាមួយក្រុមគ្រួសារនៃសព របស់វីរកងទ័ពពលី អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានអមដំណើរឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចុះពិនិត្យស្ថានភាពទំនប់តំបន់ ស្តិតនៅក្នុងឃុំព្រៃចារ ស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញនាំយកអំណោយសម្ភារៈ និងថវិកា មកសួរសុខទុក្ខបងប្អូនវីរៈកងទ័ព និងបងប្អូនជនភៀសសឹកចំនួន ១៧៥គ្រួសារ នៅក្នុងស្រុកត្រាំកក់ អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី ប្រធានក្រុមការងារចុះជួយមូលដ្ឋានឃុំទួលសំបួរ និងឃុំអារក្សត្នោត និងភរិយា អញ្ជើញបន្ដចុះជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ គ្រួសារកងទ័ព និងប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ចំនួន០៩គ្រួសារ ស្ថិតនៅក្នុងវត្តទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខក្មួយៗ នៅមណ្ឌលកុមារកំព្រាខេត្ត ក្មួយៗ កុមារភៀសសឹក នៅមណ្ឌលថែទាំកុមារអភិវឌ្ឍន៍ថ្មី ព្រមទាំងគ្រួសារ វីរកងទ័ពជួរមុខ គ្រួសារភៀសសឹក ស្ថិតនៅក្នុងស្រុករលាប្អៀរ អានបន្ត
ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា បានរៀបចំកិច្ចប្រជុំទ្វេភាគី ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ ជាមួយធនាគារកណ្តាលឡាវ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់លោកជំទាវបណ្ឌិត ជា សិរី ទេសាភិបាល ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា និងលោកជំទាវ Bounkham Vorachit ទេសាភិបាល ធនាគារកណ្តាលឡាវ អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុន Cambodia Coffee Equipment ឧបត្ថម្ភគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ និងសម្ភារៈមួយចំនួន ជូនកាកបាទក្រហមកម្ពុជា សម្រាប់ប្រតិបត្តិការ ជួយដល់គ្រួសារភៀសសឹក អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខយុទ្ធជន នៅមន្ទីរពេទ្យព្រះកេតុមាលា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លី សារ៉ារិទ្ធ បានទទួលថវិកា និងគ្រឿងឧបភោគបរិភាគ សម្ភារមួយចំនួន ពីក្រុមគ្រួសារលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ដើម្បីឧបត្ថម្ភដល់វីរកងទ័ពជួរមុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជួបសួរសុខទុក្ខក្មួយៗសិស្សានុសិស្សភៀសខ្លួនពីតំបន់ចោរឈ្លានពាន និងបានចូលសិក្សានៅវិទ្យាល័យ ហ៊ុន សែន ស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បញ្ជូនអំណោយ រដ្ឋបាលខេត្ត និងសប្បុរសជន ឧបត្ថម្ភនគរបាលការពារព្រំដែន ទិសប្រាសាទព្រះវិហារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការ បានអមដំណើរឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខយុទ្ធជន នៅមន្ទីរពេទ្យព្រះកេតុមាលា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ បានអមដំណើរឯកឧត្តមបណ្ឌិតសភាចារ្យ អ៊ុក រ៉ាប៊ុន អញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយ មានគ្រឿងបរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ឧបត្ថម្ភជូនគ្រួសារវីរកងទ័ព គ្រួសារភៀសសឹក និងគ្រួសារងាយរងគ្រោះ នៅក្នុងស្រុករលាប្អៀរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល ជំរុញទៅដល់កងកម្លាំងនគរបាលគ្រប់លំដាប់ថ្នាក់ ត្រូវតែខិតខំបំពេញភារកិច្ច របស់ខ្លួនឲ្យបានសកម្ម ក្នុងការបម្រើប្រជាពលរដ្ឋ ជាពិសេសត្រូវពង្រឹងកិច្ចការពារ ថែរក្សាសន្តិសុខ ធ្នាប់សាធារណៈឲ្យបានល្អប្រសើរ ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ក៏ដូចជាថ្នាក់ដឹកនាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិ បទប្បញ្ញត្តិបច្ចេកទេសសំណង់ (ក.ជ.ប.ស) អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមប្រឹក្សាជាតិបទបញ្ញត្តិ បច្ចេកទេសសំណង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបិទ កិច្ចប្រជុំបូក សរុបសភាពការណ៍ និងលទ្ធផល កិច្ចប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៦ របស់ស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តតាកែវ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំមន្រ្តីរាជការ អញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយជូនគ្រួសារ ជនភៀសសឹក ចំនួន១០ និងគ្រួសារ កងទ័ពចំនួន២ នៅសាលាឃុំ កោះអណ្តែត និងផ្ទះគ្រួសារ កងទ័ព អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានអមដំណើរឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ា ឈឿន និងលោកជំទាវបណ្ឌិត អ៊ុក ម៉ាលី អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ វិរៈយុទ្ធជន ចំនួន០២រូប នៅមន្ទីរពេទ្យបង្អែកស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ និងលោកជំទាវ អញ្ជើញចូលរួមអមដំណើរ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ប្រគល់ជូនប្អូនស្រី ថា ដាវី ជាភរិយាយោធិន មួយរូបដែលកំពុងប្រយុទ្ធ នៅសមរភូមិជួរមុខ រស់នៅស្រុករលាប្អៀរ ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត