ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានទទួលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត កៅ គឹមហួន អគ្គលេខាធិការអាស៊ាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោពលខេមរភូមិន្ទ ៖ បានលើកឡើងថា ការងារហ្វឹកហ្វឺន គឺជាជ្រុង អាទិភាពមួយ ក្នុងចំណោមអាទិភាពជាច្រើនទៀត នៃការកែទម្រង់ កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
បន្ទាប់ពីប្រតិបត្តិការ បង្ក្រាបបទល្មើស ល្បែងស៊ីសងខុសច្បាប់ ក្នុងក្រុងព្រះសីហនុ ជនបរទេស ចំនួន ១៦៧នាក់ ត្រូវបណ្តេញចេញពីកម្ពុជា និងជនបរទេស មួយចំនួនទៀត សមត្ថកិច្ចជំនាញ បន្តនីតិវិធីទៅតាមច្បាប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញដឹកនាំ ប្រតិភូគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា ជួបប្រជុំជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំខេត្តកំពង់ធំ និងមន្ទីរពាក់ព័ន្ធទាំងបួន នៅសាលប្រជុំសាលាខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍសាងសង់ អាកាសយាន្តដ្ឋាន អន្តរជាតិតេជោ ស្ថិតនៅក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍសាងសង់ អាកាសយាន្តដ្ឋាន អន្តរជាតិតេជោ លំដាប់ថ្នាក់ 4F ដំណាក់កាលទីមួយ ស្ថិតនៅក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំខែកុម្ភៈ និងលើកទិសដៅ អនុវត្តន៍បន្តខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងឌីជីថល ម៉ាឡេស៊ី ប្រតិភូនៃវេទិការ ដ្ឋាភិបាលឌីជីថល ចូលជួប សម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានគណៈកម្មការចំពោះកិច្ច បានអញ្ចើញចុះប្រតិបត្តិការ បង្រ្កាបល្បែងអនឡាញខុសច្បាប់ នៅក្រុងខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបើក វេទិការដ្ឋាភិបាលឌីជីថល និង ពិព័រណ៍បច្ចេកវិទ្យាឌីជីថល ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ បើកវេទិការដ្ឋាភិបាល ឌីជីថលលើកទី១ ឆ្នាំ២០២៤ នៅមជ្ឈមណ្ឌលសន្និបាត និងពិព័រណ៍កោះពេជ្រ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីបុណ្យឆ្លងចេតិយ អ្នកឧកញ៉ាមហាភក្ដីសប្បុរិសភោគាធិបតី ហ៊ុន នាង មហាឧបាសិកា ឌី ប៉ុក និងគម្រងខួប ២៦ឆ្នាំមហាឧបាសិកា ឌី ប៉ុក អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី និងលោកជំទាវ ហ៊ុន គីមឡេង នេត សាវឿន បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីបុណ្យឆ្លងចេតិយ អ្នកឧកញ៉ាមហាភក្ដី សប្បុរិសភោគាធិបតី ហ៊ុន នាង មហាឧបាសិកា ឌី ប៉ុក និងគម្រងខួប ២៦ឆ្នាំ មហាឧបាសិកា ឌី ប៉ុក អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកព្រៃនប់ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សេចក្ដីសម្រេច កែសម្រួល សមាសភាពក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកព្រៃនប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហួត ឈាងអន សមាជិក គណកម្មាធិការកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំបូកសរុប សកម្មភាពការងារ គណបក្សស្រុក ប្រចាំខែកុម្ភ: និងលើកទិស ដៅបន្តខែមីនា ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន សមាជិក គណៈអចិន្ត្រៃ គណៈកម្មាធិការកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីសិក្ខាសាលា បណ្ដុះបណ្ដាល គ្រូបង្គោលកម្មវិធី មនសិការពលរដ្ឋល្អ នៅអគារមជ្ឈមណ្ឌលម៉ានី រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យ លោកស្រី Ann Mills Griffiths ប្រធានសហព័ន្ធជាតិ នៃគ្រួសារ ទាហានអាមេរិកបាត់ខ្លួន នៅអាស៊ីអាគ្នេយ៍ ចូលជួបការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ទិវាវប្បធម៌ជាតិ៣មីនា លើកទី២៦ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងលោកស្រី បានអញ្ចើញចូលរួមប្រារព្ធពិធី ទិវាអន្តរជាតិនារី ៨មីនា ខួបទី១១៣ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត