ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីពិធីបិទព្រឹត្តិការណ៍នៃការប្រកួតបាល់ទាត់ ដណ្ដើមពានរង្វាន់របស់ ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា សន្តិភាព រដូវកាលទី ២ ឆ្នាំ ២០២៤ នៅក្នុងស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ណែត បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកម្មវិធីចុះពិនិត្យ និងព្យាបាលជំងឺជូនប្រជាពលរដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកជុំគិរី ខេត្តកំពត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបញ្ចុះបឋមសិលាសាងសង់ចេតិយ នៅវត្តទេពរង្សី ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកពញាឮ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ អនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សមូលដ្ឋានស្រុកកញ្រ្ជៀច បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីប្រកាស សមាភាពក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ចុះមូលដ្ឋានស្រុកកំចាយមារ និងស្រុកកញ្ជ្រៀច ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម ស ថេត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍នៃគណៈកម្មាធិការកណ្តាល អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំស្តីពីការ ប្រកាសសមាសភាព បេក្ខជនឈរ ឈ្មោះបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ មណ្ឌលភូមិភាគទី២ និងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយអង្គបោះឆ្នោត អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង ប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារប្រចាំខែមករា និងលើកទិសដៅភារកិច្ចខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ ២០២៤ របស់គណបក្សខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន សមាជិក គណៈអចិន្ត្រៃយ៍ គណៈកម្មាធិការកណ្ដាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម ស្ដីពីការបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ មណ្ឌលភូមិភាគ២ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន ប្រធានក្រុមការងារគណបក្ស ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកកំពង់សៀម បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម ស្ដីពីការ បោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ មណ្ឌលភូមិភាគ២ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម ស្ដីពីការ បោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ មណ្ឌលភូមិភាគ២ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី កើត រិទ្ធ ជួបប្រជុំជាមួយមេធាវី ទីប្រឹក្សាក្រសួងយុត្តិធម៌ ដើម្បីធានា ដល់ការផ្តល់ មេធាវីស្ម័គ្រចិត្ត ជួយការពារក្តី ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ក្នុងអំឡុងយុទ្ធនាការពង្រឹង និងលើកកម្ពស់ សេវាយុត្តិធម៌ និងគុណភាព នៃយុត្តិធម៌ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានផ្ដល់បទសម្ភាសន៍ ជាមួយស្ថានីយ៍ ទូរទស្សន៍ជាតិកម្ពុជា ដើម្បីបង្ហាញពីលទ្ធផល និងសមិទ្ធផលនានា ដែលនគរបាល នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម សម្រេចបាននាពេលកន្លងមកនេះ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយមូលដ្ឋាខណ្ឌឫស្សីកែវ បានអញ្ញើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជីវភាព របស់គណបក្សខណ្ឌឬស្សីកែវ នៅទីស្នាក់ការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ខណ្ឌឫស្សីកែវ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី បេក្ខជនព្រឹទ្ធសភា ភូមិភាគទី១ នីតិកាលទី៥ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី សំណេះសំណាល ជាមួយក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ ក្នុងតំណែង ខណ្ឌជ្រោយចង្វា និងខណ្ឌដូនពេញ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសន្និបាត ប្រចាំត្រីមាស លើកទី៨ របស់សមាគមធនាគារនៅកម្ពុជា នៅសណ្ឋាគារ OAKWOOD PREMIER PHNOM PENH អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថខេត្តស្វាយរៀង បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីបញ្ចុះបឋមសិលា សាងសង់អគាររដ្ឋបាល និងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធផ្សេងៗ សម្រាប់កងអនុសេនាធំ កងរាជអាវុធហត្ថចល័ត ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន៖ កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ កំពុងបន្តកំណែទម្រង់ឥតរាថយ បើទោះបី ប្រឈមការលំបាក មួយចំនួនយ៉ាងណាក្តី អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញអមដំណើរ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អញ្ចើញអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគារសិក្សា ១ខ្នង និងសមិទ្ធផលនានា នៅសាលាបឋមសិក្សារំជៃ ក្នុងស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ អញ្ជើញទទួលព្រះរាជដំណើរ ព្រះករុណាព្រះបាទ សម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ជាទីគោរព សក្ការៈដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់បំផុត ដែលព្រះអង្គ សព្វព្រះរាជហឫទ័យ ប្រោសព្រះរាជអំណោយ ជូនប្រជានុរាស្ត្រ របស់ព្រះអង្គ នៅក្នុងស្រុកថ្ពង អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី បេក្ខជនព្រឹទ្ធសភា ភូមិភាគទី១ នីតិកាលទី៥ អញ្ជើញចូលរួម ពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយ ក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ ក្នុងតំណែង ខណ្ឌព្រែកព្នៅ និងខណ្ឌឫស្សីកែវ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត