ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានអញ្ចើញចូលរួម អបអរសាទរខួប អនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៥ ទិវាកំណើត រណសិរ្ស សាមគ្គីអភិវឌ្ឍន៍ មាតុភូមិកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីសម្ពោធគម្រោងស្ដារ និងប្រព័ន្ធស្រោចស្រព និងប្រព័ន្ធដោះទឹក និងពិធីសម្ភោធ បើកការដ្ឋានសាងសង់ និងកែលំអ ប្រព័ន្ធស្រោចស្រព និងប្រព័ន្ធដោះទឹក អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យ ឯកឧត្តម George Yeo Young-Boon អតីតរដ្ឋមន្ត្រីការបរទេស នៃសាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី ចូលជួប សម្តែងការគួរសម នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្រ្តី នៃអគ្គលេខាធិការដ្ឋាន អាជ្ញាធរជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ឥត សារ៉ាត់ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការ អន្តរក្រសួង ដើម្បីពិភាក្សា អំពីការត្រៀមរៀបចំ ប្រារព្ធខួប លើកទី ២៥ នៃការបញ្ចប់ សង្គ្រាមស៊ីវិល នៅកម្ពុជា និងខួប ៥ឆ្នាំ នៃការកសាង វិមានឈ្នះ ឈ្នះ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អញ្ជើញបើកបវេសនកាល ឆ្នាំសិក្សា ២០២៣-២០២៤ នៅសាលាវិទ្យាល័យ ចំណេះដឹងទូទៅ និងបច្ចេកទេស ក្រុងព្រះសីហនុ និងកាត់ខ្សែបូរ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ បណ្ណាល័យ ១ខ្នង អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញចូលរួម ធ្វើបទឧទ្ទេសនាម ស្តីពី ភាពជាអ្នកដឹកនាំ និងនវានុវត្តន៍ របស់អង្គភាព ច្រកចេញចូលតែមួយ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួត ពិនិត្យការអនុវត្ត តួនាទីភារកិច្ច កងរាជអាវុធហត្ថ ប្រចាំខែវិច្ឆិកា និងទិសដៅខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៣ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំលើកដំបូង នៃឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាពិគ្រោះ និងផ្ដល់យោបល់ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន អញ្ជើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំលើកដំបូង នៃឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាពិគ្រោះ និងផ្តល់យោបល់ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញទទួលជំនួប ជាមួយតំណាង សម្ព័ន្ធឧស្សាហកម្ម កៅស៊ូវៀតណាម ប្រចាំកម្ពុជា នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ បានអនុញ្ញាតឱ្យនិស្សិតជ័យលាភី អាហារូបករណ៍ រដ្ឋាភិបាលអូស្ត្រាលី ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម មុននឹងចេញ ទៅបន្តការសិក្សា នៅប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន ប្រធានគណៈកម្មាធិការ សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញអបអរសាទរ ទិវាអន្តរជាតិ នៃអ្នកស្ម័គ្រចិត្ត ៥ធ្នូ ២០២៣ ក្រោមប្រធានបទ ស្ម័គ្រចិត្តដើម្បី ក្តីសង្ឃឹមសហគមន៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីសំណេះសំណាល និងបំពាក់ឋានន្តរសក្តិ គ្រឿងឥស្សរិយយស ជូនយោធិនចូលនិវត្តន៍ ឆ្នាំ២០២៣ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការ គោលការណ៍ណែនាំ ស្ដីពី ក្របខណ្ឌកម្មវិធីជាតិ ជំនួយសង្គម ក្នុងកញ្ចប់គ្រួសារ និងគោលការណ៍ណែនាំ ស្ដីពី ក្របខណ្ឌកិច្ចគាំពារ សង្គមឆ្លើយតប នឹងគ្រោះអាសន្ន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី នេត សាវឿន បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសាធារណរដ្ឋ សង្គមនិយមវៀតណាម ប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យអនុវត្ត ជាផ្លូវការ គោលការណ៍ណែនាំ ស្តីពី ក្របខណ្ឌកម្មវិធី ជាតិជំនួយសង្គម ក្នុងកញ្ចប់គ្រួសារ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី ទីប្រឹក្សាជាន់ខ្ពស់នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងរំលឹកខួបលើកទី៤៥ ថ្ងៃកំណើត សមាគមនារីកម្ពុជា នៅសាលប្រជុំខណ្ឌឫស្សីកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើកសិក្ខា សាលាផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីការ ពង្រឹងសមត្ថភាពស្ត្រី និងភាព ជាអ្នកដឹកនាំ នៅសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី ទីប្រឹក្សាជាន់ខ្ពស់នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រគល់ សញ្ញាប័ត្របឋមសិក្សា ឥស្លាមកម្ពុជា នៅវិហារធំគីឡូម៉ែត្រ៩ ក្នុងខណ្ឌឫស្សីកែវ អានបន្ត