ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ មន្ទីរពេទ្យជាតិ តេជោសន្តិភាព ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវ នៅក្នុងខណ្ឌព្រែកព្នៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ប្រាក់ វណ្ណឌី នាយករងខុទ្ទកាល័យ សម្តេចមហាបវរធិបតី អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញទទួលជួប ពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម គូម៉ូរ៉ា ម៉ាសាហីកូ អតីតរដ្ឋមន្រ្តីការបរទេសជប៉ុន និងជាអតីតអនុប្រធាន គណបក្សប្រជាធិបតេយ្យសេរីជប៉ុន អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ មន្ទីរពេទ្យជាតិ តេជោសន្តិភាព នៅក្នុងខណ្ឌព្រែកព្នៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ មន្ទីរពេទ្យជាតិ តេជោសន្តិភាព ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវ នៅក្នុងខណ្ឌព្រែកព្នៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំត្រួត ពិនិត្យការរៀបចំ ពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគារថ្មី នៃទីស្តីការ ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន បានចាត់ឱ្យលោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ដឹកនាំគណៈប្រតិភូ អញ្ជេីញចូលរួម គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ប្រាក់ វណ្ណឌី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង វណ្ណនី អភិបាលរងខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ អនុគណៈកម្មការ បច្ចេកទេសអុំទូកខេត្ត ដើម្បីត្រួតពិនិត្យការងារ ក្នុងផែនឡើងវិញ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានទទួលជួបស្វាគមន៍ ជាមួយ ប្រតិភូគណ:កម្មាធិការ នយោបាយប្រជាជនចិន ខេត្តលីវនីង ប្រទេសចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី កើត រិទ្ធ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសផ្ទេរ និងចូលកាន់ មុខតំណែងព្រះរាជអាជ្ញា នៃអយ្យការអមសាលាដំបូង ខេត្តកោះកុង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញចូលរួម គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ប្រាក់ វណ្ណឌី អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំស្តីពីការ ប្រកាស សមាសភាពបន្ថែម នៃអាជ្ញាធរជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំង គ្រឿងញៀន នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការ អនុវត្តការងារផ្ទៃក្នុង របស់ទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយផែនការ ការពារ សន្តិសុខ ថែរក្សាសុវត្ថិភាព សណ្ដាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ ក្នុងពិធីផ្សេងៗ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានទទួលស្វាគមន៍ យ៉ាងកក់ក្តៅ និងគាំទ្រ ចំពោះកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ជាមួយ វិទ្យាស្ថានអភិវឌ្ឍន៍ បៃតងសកល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី នេត សាវឿន បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការ ប្រកាសសមាសភាពបន្ថែម នៃអាជ្ញាធរជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំពិនិត្យ ពិភាក្សាលើ សេចក្តីព្រាងអនុក្រឹត្យ ស្តីពីការ ប្រើប្រាស់ កងកម្លាំង មធ្យោបាយ ដើម្បីការពារ ព្រឹត្តិការណ៍ជាតិ អន្តរជាតិ និងបុណ្យប្រពៃណីជាតិនានា អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន ប្រធានក្រុមការងារ ចុះមូលដ្ឋានស្រុកកំពង់សៀម និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកីឡាករទូកង សុវណ្ណចំប៉ាហោះ នៅវត្តក្តីបឹង ស្ថិតក្នុងស្រុកកំពង់សៀម អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត លី ឆេង អញ្ជើញចុះពិនិត្យស្ថានភាពទឹក សណ្តស្ទឹងព្រែកត្នោត ស្ថិតនៅសង្កាត់ស្ពានថ្ម ខណ្ឌដង្កោ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ប្រជាពលរដ្ឋរងគ្រោះ ដោយទឹកជំនន់ទឹកភ្លៀង ចំនួន ២.១០១គ្រួសារទៀត រស់នៅខណ្ឌដង្កោ រាជធានីភ្នំពេញ ទទួលបាន អំណោយមនុស្សធម៌ ពីកាកបាទក្រហមកម្ពុជា អានបន្ត