ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទបញ្ចប់ កញ្ចក់កាមេរ៉ាថត ខ្សែភាពយន្តភាគ រឿងកូនប្រុស ក្រោមពន្លឺព្រះចន្ទ ពេញបូណ៌មី អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទបញ្ចប់ កញ្ចក់កាមេរ៉ាថត ខ្សែភាពយន្តភាគ រឿងកូនប្រុសក្រោមពន្លឺព្រះចន្ទពេញ បូណ៍មី អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទបញ្ចប់ កញ្ចក់កាមេរ៉ា ថតខ្សែភាពយន្តភាគ រឿងកូនប្រុស ក្រោមពន្លឺព្រះចន្ទពេញ បូណ៌មី អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន បានចាត់ឱ្យលោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ ចូលរួមរំលែកទុក្ខ និងចូលបុណ្យសព លោក ចាន់ ឧត្តម ដោយសារហេតុការណ៍ ប្រយុទ្ធគ្នារវាង កងទ័ពអ៊ីស្រាអែល និងក្រុមហាម៉ាស់ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ចើញនាំយកនូវចង្ហាន់ និងទេយ្យទាន ទៅប្រគេនព្រះសង្ឃ នៅវត្តស្រែអំពៅ ស្ថិតក្នុងឃុំទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី៩ នៅវត្ដមេសរារាម ស្ថិតក្នុងស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអនុញ្ញាតឲ្យលោក វរសេនីយ៍ឯក ណាសលី ប៊ីន អាបដ៍ រ៉ហ៊ីម សេនានុព័ន្ធថ្មីម៉ាឡេស៊ីប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពីការ ចុះបញ្ជីអត្រានុកូលដ្ឋាន តាមរយៈការ ជូនដំណឹងពីមូលដ្ឋានសុខាភិបាល អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល ការងារប្រចាំខែកញ្ញា និងលើកទិសដៅបន្តខែតុលា ឆ្នាំ២០២៣ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុន សែន បានអញ្ជើញមកកាន់បិណ្ឌទី៩ នៅវត្តចំពុះក្អែក ស្ថិតនៅក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បុណ្យកាន់បិណ្ឌវេនទី៩ នៅវត្តចំនួន ៩ នៅខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជូ សារុន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ និងក្រុមគ្រួសារ អញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីបុណ្យវេនកាន់បិណ្ឌ នៅវត្តសាមគ្គីរាជវរារាម (ហៅវត្តថ្មី) ស្ថិតក្នុងក្រុងច្បារមន អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន និងលោកជំទាវ អ៊ូ ធីតាពៅ គួច ចំរើន បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបុណ្យកាន់ បិណ្ឌវេនទី៩ ផ្ដួចផ្ដើមគំនិតដោយ សម្ដេចតេជោ និងសម្ដេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត នៅវត្តចំពុះក្អែក ស្ថិតក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបុណ្យកាន់ បិណ្ឌវេនទី១០ ដែលជាវេនបិណ្ឌរបស់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង និងលោកជំទាវ នៅវត្តមុន្នីប្រសិទ្ធវង្ស ខណ្ឌព្រែកព្នៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញចូលរួម កាន់បិណ្ឌវេនទី៩ នៅវត្ដនិរោធរង្សី សង្កាត់និរោធ ខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត លី ឆេង តំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលរាជធានីភ្នំពេញ និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញចូលរួម កាន់បិណ្ឌវេនទី៩ នៅវត្តចំការខ្សាច់ ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ស្ពានថ្ម ខណ្ឌដង្កោ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម និងលោកជំទាវ បានអញ្ជេីញចូលរួម បុណ្យកាន់បិណ្ឌវេនទី៩ នៅវត្ត សន្ធររង្សី (វត្តអន្លង់សំឡី) ស្រុកស្ទឹងត្រង់ និងវត្តជ័យគីរី (ភ្នំហាន់ជ័យ) ស្រុកកំពង់សៀម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញចូលរួម អមដំណើរ នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ចើញក្នុងពិធីបុណ្យកាន់ បិណ្ឌវេនទី៩ នៅវត្តចំនួន៩ នៅក្នុងខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
ឯកឧត្តមកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត គន់ គីម ទេសរដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ជើញកាន់បិណ្ឌវេនទី៩ នៅវត្តជយទឹកជុំ ហៅវត្តអន្លង់វែង ស្រុកអន្លង់វែង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌវេនទី៩ ចំនួន៣វត្ត នៅក្នុងស្រុកកំពង់ត្រាច ខេត្តកំពត អានបន្ត