ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ និងលោកជំទាវ យ៉េត ម៉ូលីន អញ្ជើញចូលរួមពិធី កាន់បិណ្ឌវេនទី៨ នៅវត្តលង្កាព្រះកុសុមារាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញសូត្រមន្ត និងស្តាប់ធម្មទេសនា ក្នុងពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី៩ នៅវត្ដនិរោធរង្សី ក្នុងសង្កាត់និរោធ ខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្នាន ស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីប្រកាស ផ្ទេរដំណែងប្រធាន និងអនុប្រធានទី១ ក្រុមការងារគណបក្ស ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការ គណបក្សប្រជាជនខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីប្រកាស ផ្ទេរដំណែងប្រធាន និងអនុប្រធានទី១ ក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញគោរព វិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឧបាសិកា អ៊ុំ អាន ដែលត្រូវជា ម្តាយបង្កេីតរបស់ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត កែវ ពិសិដ្ឋ នៅវត្តនិរោធរង្សី ស្ថិតក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ កិត្តិសង្គហបណ្ឌិត គន់ គីម បានដឹកនាំក្រុមការងារ ចុះពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃការងារសាងសង់ ស្តូបអនុស្សាវរីយ៍ នយោបាយ ឈ្នះ ឈ្នះ នៅក្នុងខេត្តឧត្តរមានជ័យ អានបន្ត
សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ និងលោកជំទាវ បុត្រាបុត្រី អញ្ចើញប្រារព្ធពិធី បង្សុកូលឧទ្ទិសកុសល ជូនដល់ដួងវិញ្ញាណក្ខន្ធ បុព្វការីជន និងញ្ញាតិកា ទាំង៧សន្តាន របស់សម្តេច អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី៨ នាឱកាសពិធីបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ នៅវត្តព្រហ្មកេរ្តិ៍ ស្ថិតក្នុងស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមនាវី ទៀ វិញ និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីវេប្រគេនទេយ្យទាន ចង្ហាន់ និងថវិកាមួយចំនួន ក្នុងឱកាសវេនបិណ្ឌទី៨ នៅវត្តជោតញ្ញាណ និងវត្តឥន្ទញ្ញាណ នៅក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញដឹកនាំក្រុមការងារ ចុះសំណេះសំណាល សួរសុខទុក ដល់កងកម្លាំង កងពលតូចថ្មើរជើង លេខ៥២ និង ៥៣ នៅរដូវបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការ គណបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីប្រកាស ផ្ទេរដំណែងប្រធាន និងអនុប្រធានទី១ ក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្តេចកិត្ដិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាផ្ទាល់ ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញចូលរួម បុណ្យកាន់បិណ្ឌវេនទី៨ និងបាននាំយកទេយ្យវត្ថុ និងថវិកាទៅប្រគេន ដល់ព្រះសង្ឃ នៅវត្តចំនួន៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង រួមជាមួយ ក្រុមគ្រួសារ ញាតិមិត្ត អតីតលោកគ្រូអ្នកគ្រូនិងមិត្តរួមជំនាន់សាលាបាក់ទូកទសវត្សឆ្នាំ១៩៨០ ព្រមទាំងមន្ត្រីក្រោមឱវាទ រួមគ្នាជ្រះថ្លាកាន់បិណ្ឌ នៅវត្តព្រះបារមីវង្កតបុរី អានបន្ត
ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន បានអញ្ជើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល ការងារប្រចាំខែកញ្ញា និងលើកទិសដៅ អនុវត្តបន្តខែតុលា ឆ្នាំ២០២៣ របស់ក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី ត្រូវបានប្រកាសតែងតាំង ជាប្រធានក្រុមការងារ គណៈបក្សចុះមូលដ្នានខេត្តកំពង់ចាម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជេីញក្នុងពិធីឧទ្ទិសកុសល ជូនជនរងគ្រោះ ដែលបាត់បងជីវិត ក្នុងរបបប្រល័យ ពូជសាសន៍ ប៉ុល ពត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខដល់ នាយទាហាន និងពលទាហាន នៃបញ្ជាការដ្ឋានយោធភូមិភាគ៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍កិត្តិសង្គហបណ្ឌិត គន់ គីម បានអញ្ជើញចុះត្រួតពិនិត្យ អាគារទីស្នាក់ការ សមាគមអតីតយុទ្ធជន ខេត្តបាត់ដំបង ដែលកំពុងធ្វើការសាងសង់រួចបានប្រមាណ ៩០% អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំពិនិត្យការ ត្រៀមរៀបចំពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការអគារថ្មី នៃទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយនិវត្តន៍ជន អតីតយោធិន បម្រើការងារ នៅទីចាត់ការចលនូប្បត្ថម្ភ អានបន្ត