ឯកឧត្តម សុខ លូ អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ របស់សប្បុរសជនតាមរយៈ សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្តបាត់ដំបង ផ្តល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋរងគ្រោះ ចំនួន ៤៦គ្រួសារ ដែលរងគ្រោះ ដោយសារខ្យល់កន្ត្រាក់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ប៉ាន់ ខែម ប៊ុនថន ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានក្រុងប៉ោយប៉ែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ជាមួយគណ:ញ្ជាការ ឯកភាពក្រុងប៉ោយប៉ែត ស្ដីពីបញ្ហា ក្នុងការ រកដំណោះស្រាយបន្ត នូវរឿងរ៉ាវវិវាទមួយចំនួន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមជាមួយឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ទទួលជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយ គណៈប្រតិភូ គណៈកម្មការទី៤ ព្រឹទ្ធសភា នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានដឹកនាំសមាជិក សមាជិកា អញ្ជើញសិក្សាស្វែងយល់ វិស័យអប់រំ សាសនា វប្បធម៌ និងទេសចរណ៍ នៅខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
លោកជំទាវ លាង វួចឆេង ហ៊ុនណេង និងឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការ អគារមណ្ឌលសុខភាពឃុំពាមកោះស្នា និងពិធីបើកការដ្ឋានសាងសង់ សំណង់ទ្វារទឹកព្រែកតាយី ស្ថិតនៅស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង អញ្ជើញចែកវិញ្ញាបនបត្រ សម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុជូនពលរដ្ឋ នៅស្រុកមោងឫស្សី អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា អញ្ជើញធ្វើបទបង្ហាញ ស្តីពីកងរាជអាវុធហត្ថ ដល់សិក្ខាកាមវគ្គ វិក្រឹតការ បញ្ជាការ-សេនាធិការ និងវគ្គបណ្ដុះបណ្តាល បញ្ជាការ-សេនាធិការ នៅវិទ្យាស្ថានបញ្ជាការ-សេនាធិការ ក្នុងស្រុកសាមគ្គីមុនីជ័យ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ជើញចូលរួមវេទិកា រវាងរាជរដ្ឋាភិបាល និងរដ្ឋបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ ស្ដីពីកំណែទម្រង់វិមជ្ឈការ និងវិសហមជ្ឈការ ដើម្បីចូលរួមសម្រេចបាន ចក្ខុវិស័យឆ្នាំ២០៥០ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្តីពីការ ពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើជួញដូរមនុស្ស និងអំពើធ្វើអាជីវកម្មផ្លូវភេទ ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមវេទិការវាងរាជរដ្ឋាភិបាល និងរដ្ឋបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ ស្ដីពីកំណែទម្រង់វិមជ្ឈការ និងវិសហមជ្ឈការ ដើម្បីចូលរួមសម្រេចបានចក្ខុវិស័យឆ្នាំ២០៥០ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ៖ កម្ពុជានឹងអនុញ្ញាតឱ្យនាវាជប៉ុនចូលចត នៅកំពង់ផែរាមមុនគេ បន្ទាប់ពីសាងសង់រួច អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមវេទិការ វាងរាជរដ្ឋាភិបាល និងរដ្ឋបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ ស្តីពី កំណែទម្រង់វិមជ្ឈការ និងវិសហមជ្ឈការ ដើម្បីចូលរួមសម្រេចបាន ចក្ខុវិស័យកម្ពុជាឆ្នាំ២០៥០ អានបន្ត
គណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា នឹងអញ្ជើញរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអប់រំ មកកាន់វិមានរដ្ឋសភា ធ្វើបាឋកថាអំពីវឌ្ឍនភាព នៃការងារ ក្នុងវិស័យអប់រំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារ ត្រៀមរៀបចំព្រះរាជពិធី ច្រត់ព្រះនង្គ័ល និងពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ ៖ តម្លៃនៃសន្តិភាព បានផ្ដល់ឱកាសឱ្យកម្ពុជាអភិវឌ្ឍន៍សេដ្ឋកិច្ច-សង្គម ឱ្យកាន់តែរីកចម្រើន អានបន្ត
អាគារថ្មី នៃអធិការដ្ឋាននគរបាលស្រុកព្រៃឈរ នឹងលេចចេញរូបរាងថ្មី នាពេលឆាប់ៗខាងមុខនេះ ក្រោមការដឹកនាំពីលោក ឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង សូមអបអរសាទរ និងជូនពរចំពោះ សម្តេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ដែលត្រូវព្រះមហាក្សត្រ ដំឡើងឋានន្តរស័ក្តិថ្នាក់ «នាយឧត្តមសេនីយ៍ផុតលេខ ផ្កាយមាស៥» អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន សូមគោរពអបអរសាទរជូនចំពោះ សម្ដេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ក្នុងឱកាសដែលត្រូវបានព្រះមហាក្សត្រត្រាស់បង្គាប់ដំឡើងឋានន្តរសក្តិថ្នាក់ នាយឧត្តមសេនីយ៍ផុតលេខផ្កាយមាស៥ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន សូមគោរពអបអរសាទរជូនចំពោះ សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ក្នុងឱកាសដែលត្រូវបាន ព្រះមហាក្សត្រត្រាស់ បង្គាប់ដំឡើងឋានន្តរសក្តិថ្នាក់ នាយឧត្តមសេនីយ៍ផុតលេខផ្កាយមាស៥ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរងកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អញ្ចើញចូលរួមពិធីបញ្ចុះបឋមសិលា បើកការដ្ឋានសាងសង់ អគារសេនាធិការដ្ឋាន នៃបញ្ជាការដ្ឋានកងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពត អានបន្ត