ក្រុមហ៊ុន World Citi Group បង្ហាញចំណាប់អារម្មណ៍វិនិយោគ លើវិស័យអប់រំផ្នែកសុខាភិបាលនៅកម្ពុជា អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុន Excellent Associates Group Limited បង្ហាញពីចំណាប់អារម្មណ៍ ស្វែងរកឱកាសវិនិយោគនៅកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ចើញចូលរួមបើកសិក្ខាសាលាថ្នាក់ជាតិ ស្ដីពីការ ប្រមូលទិន្នន័យកុមារ ដែលរងផលប៉ះពាល់ ដោយទេសន្តរប្រវេសន៍ នៅភោជនីយ៍ដ្ឋានទន្លេបាសាក់២ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ និងសម្ដេចមហាមន្ត្រី គុយ សុផល អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំអន្តរក្រសួង ពិភាក្សាអំពីការងារគ្រប់គ្រងដី នៅតំបន់បឹងទន្លេសាប នៃខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
សាជីវកម្ម San Miguel របស់ហ្វីលីពីន ចាប់អារម្មណ៍បណ្ដាក់ ទុនវិនិយោគ លើវិស័យហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធធំៗនៅកម្ពុជា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត លើកទឹកចិត្តឱ្យក្រុម អតីតនិស្សិតហ្វីលីពីន ពីបណ្ឌិត្យសភាយោធា West Point ចងភ្ជាប់ទំនាក់ទំនងជាមួយ ក្រុមអតីតនិស្សិតកម្ពុជា ពីបណ្ឌិត្យសភាយោធាWest Point អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យលទ្ធផលការអនុវត្ត ការងារតាមបណ្ដាផែនជំនាញ អានបន្ត
លោក ភោគ សាវុធ អភិបាលស្រុក និងជាប្រធានគណបក្សស្រុកកងមាស អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយសន្និបាត គណ:កម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ និងបូកសរុប លទ្ធផលការងារគណបក្ស និងក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកកងមាស ឆ្នាំ២០២៤ ទិសដៅភារកិច្ចឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន នាយករដ្ឋមន្ត្រីស្ដីទី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអនុញ្ញាតឱ្យអគ្គលេខាធិការ នៃការិយាល័យក្រុមប្រឹក្សា ត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀនថៃ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញជូនដំណើរសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញទៅបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋហ្វីលីពីន អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន និងលោកជំទាវ អញ្ជើញសំណេះសំណាល ជាមួយលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ និងសាកសួរសុខទុក្ខកុមារ ព្រមទាំងនាំយក អំណោយមនុស្សធម៌ របស់សាខាកាកបាទក្រហមខេត្តកណ្ដាល ផ្ដល់ជូនសមាគមស្នាមញញឹមថ្មី នៃក្តីសង្ឃឹម នៅស្រុកកណ្តាលស្ទឹង អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អញ្ជើញបន្តចូលរួមពិធីផ្សព្វផ្សាយ លទ្ធផលសន្និបាត គណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្ស លើកទី៤៥ អាណត្តិទីV ជូនដល់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងសមាជិក សមាជិកាគណៈកម្មាធិការគណបក្ស គ.២៧ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាស កែសម្រួលសមាសភាព គណៈកម្មាធិការគណបក្ស គ.២៧ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង នៅវិមាន ៧មករា អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងបូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស និងក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅបន្តឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងបូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស និងក្រុមការងារគណបក្ស ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅបន្តសម្រាប់ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ខ្លឹមសារសន្និបាត គណៈកម្មាធិការកណ្តាលលើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ និងបូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស និងក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងទិសដៅភារកិច្ចឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការកណ្តាល អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ខ្លឹមសារសន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ និងបូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស និងក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងទិសដៅភារកិច្ចឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ចើញផ្សព្វផ្សាយពីលទ្ធផល នៃសន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ដល់សមាជិកបក្សនៅខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបុណ្យ សម្ពោធឆ្លងបណ្ណាល័យ សមិទ្ធផលនានា និងចម្រើនព្រះជន្មប្រគេន ព្រះគ្រូធម្មតេ្ថរោ សែម សារិន្ទ នៅវត្តត្រពាំងខ្នារ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា និងស្តាប់នូវសំណូមពរ របស់បងប្អូនប្រជាជន ដែលរស់នៅលើសំណង់ អគារចាស់បាក់បែកទ្រុឌទ្រោម ទាំង២១ កន្លែង ដើម្បីរកដំណោះស្រាយជូន អានបន្ត