ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តាប់បទបង្ហាញ ស្តីពីការ ធ្វើទំនើបកម្មប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រង ទិន្នន័យមន្ត្រីនគរបាលជាតិ កម្មវិធីគ្រប់គ្រងវត្តមាន និងសុំច្បាប់របស់មន្ត្រីនគរបាលជាតិ តាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យាឌីជីថល របស់អគ្គនាយកដ្ឋានធនធានមនុស្ស អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ ផ្ញើសារគោរពជូនពរ សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ ក្នុងឱកាសដ៏សែនមហានក្ខត្តឫក្ស មហាមង្គលបវរថ្លៃថ្លា នៃថ្ងៃខួបចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ខួប ៧៤ឆ្នាំ ឈានចូល ៧៥ឆ្នាំ អានបន្ត
កិច្ចប្រជុំស្តីពីការពង្រឹង កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ដើម្បីប្រយុទ្ធប្រឆាំង អំពើជួញដូរមនុស្ស ប្រចាំត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី នៅនាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមក្នុងកម្មវិធី សន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅ អនុវត្តបន្តសម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ បានប្រគល់ថវិកា របស់កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ដែលមានសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ជាប្រធាន ចំនួន ១០លានរៀល ជូនលោក សំ នន ត្រូវជាឪពុករបស់លោកស្រី នន លក្ខណា ដែលមានរបួសធ្ងន់ធ្ងរ កំពុងសង្គ្រោះបន្ទាន់ នៅប្រទេសវៀតណាម អានបន្ត
អនុព័ន្ធយោធាសហរដ្ឋអាមេរិកថ្មី ជួបសម្ដែងការគួរសមជាមួយ អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំបូកសរុបសភាពការណ៍ និងលទ្ធផលកិច្ចប្រតិបត្តិការប្រចាំខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ និងលេីកទិសដៅការងារ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា អញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយសក្នុងពិធី ប្រគល់សញ្ញាបត្រ មធ្យមសិក្សា បឋមភូមិឥស្លាម (SMU) ជូនដល់ សិស្សានុសិស្ស ឆ្នាំសិក្សា ២០២៣-២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាព អ្នកឧកញ៉ា សុះ កំរ៉ី និងឯកឧត្តម DATO USTAZ HJ WAN ROSLAN BIN WAN HAWAT អានបន្ត
ពិធីអបអរសាទរ ថ្ងៃរំលឹកដឹងគុណ ខួបលើកទី៤៦ នៃទិវាថ្ងៃជ័យជម្នះ៧មករា ១៩៧៩-៧មករា ២០២៥ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តមបណ្ឌិត ប៉ាន់ខែម ប៊ុនថន នៅក្រុងប៉ោយប៉ែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ប្រគេនបច្ច័យសាងសង់ខ្លោងទ្វារវត្តឥន្ទរិទ្ធី (ហៅវត្តបារាយណ៍) នៅស្រុកក្រូចឆ្មារ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញចូលរួមបើក វគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពី ការពង្រឹងការងារព័ត៌មាន និងសាធារណមតិ នៅក្នុងខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម អភិបាលខេត្តតាកែវ នាំយកបច្ច័យប្រគេនដល់ ព្រះភិក្ខុ ទន ចិត្រា ដែលមានអាពាធទឹកនោមផ្អែមធ្ងន់ធ្ងរ ត្រូវការលាងឈាមជាប្រចាំ និងវះកាត់ប្តូរតម្រងនោម គង់នៅវត្តអង្គប្រាសាទ ស្រុកគិរីវង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលរយៈពេល ១ឆ្នាំ នៃការអនុវត្តយុទ្ធនាការជំរុញ និងពន្លឿនការដោះស្រាយរឿងក្តី នៅតាមតុលាការ និងយុទ្ធនាការត្រួតពិនិត្យនិងដោះស្រាយភាពមិនប្រក្រតីនៅតាមតុលាការ អានបន្ត
ពិធីបិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកណ្ដាល ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអគ្គបណ្ឌិតសភាចារ្យ អូន ព័ន្ធមុនីរ័ត្ន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធគម្រោងតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស អាយ អេស អាយ អានបន្ត
រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងហិរញ្ញវត្ថុជប៉ុន ប្ដេជ្ញាបន្តលើកកម្ពស់ទំនាក់ទំនងជប៉ុន-កម្ពុជា ឱ្យកាន់តែខ្លាំងក្លា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី អមដោយលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ អញ្ចើញទទួលជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយលោក Mark Taylor ប្រធានគម្រោង ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស នៃអង្គការ WinRock International អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រៀមរៀបចំសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់រដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធីអបអរសាទរខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៤៦ នៃទិវាជ័យជម្នះ ៧មករា នៅសាលាស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី៨ អាណត្តិទី៤ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត