លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញទស្សនាសារមន្ទីរសិល្បៈឡាវ នៅរដ្ឋធានីវៀងចន្ទន៍ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំកំពូលអាស៊ានបូកបី លើកទី២៧ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការ ដាក់ឱ្យអនុវត្តអង្គភាពថវិកា ចំពោះអង្គភាពចំណុះ ក្រសួងមហាផ្ទៃ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញដឹកនាំគណ:ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ជួបជាមួយនាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃប្រទេសនូវែលហ្សេឡង់ ក្នុងជំនួបទ្វេភាគី និងពិភាក្សាការងារ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ចើញដឹកនាំគណប្រតិភូ រាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ចូលរួមកិច្ចប្រជុំកំពូល អាស៊ាន-ជប៉ុន លើកទី២៧ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំកំពូលអាស៊ាន-សាធារណរដ្ឋកូរ៉េ លើកទី២៥ និងរំឭក ខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៣៥ នៃទំនាក់ទំនង អាស៊ាន-សាធារណរដ្ឋកូរ៉េ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ កំពូលអាស៊ាន-ចិន លើកទី២៧ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ជាមួយនាយករដ្ឋមន្ត្រីឡាវ និងវៀតណាម ក្នុងកិច្ចប្រជុំកំពូលធុរកិច្ច និងវិនិយោគអាស៊ាន ឆ្នាំ២០២៤ និងថ្លែងសុន្ទរកថាគន្លឹះ ក្នុងកម្មវិធីអាហារ ពេលព្រឹកស្វែងរកដៃគូ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្តេចមហាបសម្ដេចមហាវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យប្រធានធនាគារ Asian Infrastructure investment ជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ចើញជួបជាមួយ លោកជំទាវ ផែថងថាន ស៊ីណាវ៉ាត្រា (Paetongtarn Shinawatra) នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រថៃ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញដឹកនាំគណប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ជួបជាមួយលោកស្រី Manuela V. Ferro ប្រធានប្រតិភូនៃធនាគារពិភពលោក (World Bank) នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញដឹកនាំ គណប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ជួបជាមួយ ឯកឧត្តម Kenji Okamura នាយករងគ្រប់គ្រង មូលនិធិរូបិយវត្ថុអន្តរជាតិ (IMF) ក្នុងជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញដឹកនាំគណប្រតិភូ រាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ជួបជាមួយ ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាធុរកិច្ចអាស៊ាន (ASEAN-BAC) ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា បានអញ្ចើញដឹកនាំ គណប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ចូលរួមជំនួប រវាងប្រមុខដឹកនាំអាស៊ាន និងតំណាងយុវជនអាស៊ាន នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបិទវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាល ស្ដីពី ច្បាប់ពាក់ព័ន្ធក្របខណ្ឌ ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី និងលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំបន្ទាន់ ដើម្បីពិភាក្សា អំពីនីតិវិធី ក្នុងការដោះស្រាយ បញ្ហាពពោះជំនួស ដើម្បីជួញដូរទារក ដែលធ្វើឡើងដោយជនបរទេស នៅលើទឹកដី នៃកម្ពុជា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញដឹកនាំ គណ:ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ចូលរួមជំនួបរវាង ប្រមុខដឹកនាំអាស៊ាន និងតំណាងអន្តរសភាអាស៊ាន (AIPA) នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាលជាមួយ ព្រះចៅស៊ុលតង់ ព្រះមហាក្សត្រ នៃប្រទេសព្រុយណេដារូស្សាឡាម និងព្រះអង្គម្ចាស់ Abdul Mateen នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ កំពូលអាស៊ានលើកទី៤៥ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល ក្រៅផ្លូវការជាមួយ នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃសាធារណរដ្ឋសិង្ហបុរី និង លោកជំទាវទី១ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត