ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី សំណេះសំណាលជាមួយ មន្ត្រីអនុវត្តច្បាប់ ស្តីពី ចរាចរណ៍ផ្លូវគោក ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បញ្ចុះបឋមសិលា សាងសង់សារមន្ទី សម្តេចព្រះព្រហ្មរតនមុនី ពិន សែម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីបញ្ចុះបឋមសិលា សាងសង់សារមន្ទីរ សម្តេចព្រះព្រហ្មរតនមុនី ពិន សែម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ចើញនាំយកទៀនព្រះវស្សា ព្រមទាំងថវិកា និងទេយ្យវត្ថុចម្រុះជាច្រើនមុខ ប្រគេនដល់ព្រះសង្ឃ ដែលគង់ចាំព្រះវស្សា នៅវត្តព្រែកថ្លឹង ក្នុងសង្កាត់ព្រែកកំពឹស ខណ្ឌដង្កោ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី សម្ពោធបុណ្យបញ្ចុះខណ្ឌសីមា និងសម្ពោធឆ្លងសមិទ្ធផលនានា នៅវត្តព្រឹក្សា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាលបន្ត ស្តីពី ដំណាក់កាល នៃការសម្រុះសម្រួល ដោះស្រាយវិវាទជំនាញទន់ និងក្រមសីលធម៌ របស់មន្រ្តីសម្រុះសម្រួល ដោះស្រាយវិវាទ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបុណ្យបញ្ចុះ ខណ្ឌសីមាព្រះវិហារ និងសម្ពោធឆ្លង សមិទ្ធផលនានា នៅវត្តព្រឹក្សា ក្នុងស្រុកកោះអណ្តែត ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាលើការ រៀបចំសេចក្តីព្រាងច្បាប់ ពាក់ព័ន្ធវិស័យព្រហ្មទណ្ឌ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានជំរុញ និងលើកទឹកចិត្ត ដល់មន្ត្រីរាជការ នៃរដ្ឋបាលស្រុកខ្សាច់កណ្តាល ត្រូវអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ចរបស់ខ្លួន ប្រកបដោយការទទួលខុសត្រូវខ្ពស់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ប្រកាសសមាសភាព គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ដើម្បីបង្រ្កាប បទល្មើស ឆបោកតាមប្រពន្ធអនឡាញ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាល ជាមួយក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ នៃខណ្ឌទួលគោក ដើម្បីសិក្សា ឈ្វេងយល់ អំពីបញ្ហាប្រឈម និងសំណូមពរផ្សេងៗ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការត្រៀម លក្ខណៈទទួលបដិសណ្ឋារកិច្ច គណៈប្រតិភូ ប្រធានអគ្គសេនាធិការ កងទ័ពប្រជាជនឡាវ មកបំពេញទស្សនកិច្ច នៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំប្រកាស សមាសភាព គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ដើម្បីបង្រ្កាបបទល្មើស ឆបោកតាមប្រពន្ធអនឡាញ អានបន្ត
សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍ ព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ នៅវិមានព្រឹទ្ធសភា អានបន្ត
ឯកឧត្ដម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញនាំយកទានវស្សា និងទេយ្យទាន វេរប្រគេន ព្រះសង្ឃគង់ចាំ ព្រះវស្សាអស់ត្រីមាស ដល់វត្តចំនួន៤ ក្នុងក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពក្នុង វគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្ដីពីការ រៀបចំផែនការ យុទ្ធសាស្ដ្រថវិកា ឆ្នាំ២០២៥-២០២៧ និងនីតិវិធីបច្ចេកទេស នៃការរៀបចំ គម្រោងថវិកា សម្រាប់រដ្ឋបាល ថ្នាក់ក្រោមជាតិ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកស្រី Flerida Ann Camille P. Mayo ឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសាធារណរដ្ឋហ្វីលីពីន ប្រចាំនៅកម្ពុជា ក្នុងជំនួប សម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យអគ្គលេខាធិការរង ទទួលបន្ទុកកិច្ចការច្បាប់ និងជាទីប្រឹក្សាច្បាប់ នៃអង្គការសហប្រជាជាតិ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន បានអញ្ចើញចូលរួមអមជាមួយ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី អនុញ្ញាតឱ្យនិស្សិត ជ័យលាភីអាហារូបករណ៍ នៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិសឹង្ហបូរី និងនិស្សិតជ័យលាភី របស់រាជរដ្ឋាភិបាលជប៉ុន ចូលជួបសម្ដែងគារវកិច្ច អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាព៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបញ្ចុះបឋមសិលា សាងសង់បន្ទប់ពិគ្រោះយោបល់ សម្រាប់ជនរងគ្រោះ សាលតាំងពិព័រណ៍អចិន្ត្រៃយ៍ ស្តីពីដំណើរការ ជំនុំជម្រះក្តី និងឧទ្យានសម្រាប់ការចងចាំ អានបន្ត