ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំលើកទី២ របស់គណ:កម្មាធិការជាតិជំរុញ ការអនុវត្តវិធានការគន្លឹះ ក្នុងការកែទម្រង់ រដ្ឋបាលសាធារណ: របស់រាជរដ្ឋាភិបាល អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធីបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មាធិការជាតិ កំណែទម្រង់រដ្ឋបាលសាធារណៈ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី ប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ចាម អាណត្តិទី៤ នៅសាលាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាស ចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តព្រះសីហនុ អាណត្តិទី៤ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី ប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ចាម អាណត្តិទី៤ នៅសាលាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាលចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី ប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ចាម អាណត្តិទី៤ នៅសាលាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី ប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ចាម អាណត្តិទី៤ នៅសាលាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ចាម អាណត្តិទី៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី ប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តព្រះសីហនុ អាណត្តិទី៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ឆ្លងសេចក្តីព្រាង សេចក្តីណែនាំ ស្តីពីការកំណត់របៀបរបប នៃការធ្វើចំណាត់ការលិខិតស្នាម ឬឯកសាររដ្ឋបាល អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី បើកកិច្ចសវនកម្មផ្ទៃក្នុង សម្រាប់ការិយបរិច្ឆេទ២០២៣ និងបណ្តាឆ្នាំពាក់ព័ន្ធ អានបន្ត
បញ្ជាការដ្ឋាន កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានចាប់ផ្តើម ចែកពាក្យដល់បេក្ខជន ដែលចង់ចុះឈ្មោះ ចូលបម្រើការងារ ក្នុងកងរាជអាវុធហត្ថ បានមួយចំនួនហើយ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី សំណេះសំណាលជាមួយ ថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ត្រីរាជការ នៃមន្ទីរព័ត៌មានរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន ប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល ការងារគណបក្សប្រចាំខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ និងទិសដៅភារកិច្ចអនុវត្តបន្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាលឆ្នាំ២០២៣ និងបើកវគ្គ បណ្តុះបណ្តាលឆ្នាំ២០២៤ របស់សាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល អានបន្ត
សកលវិទ្យាល័យ MONASH បានផ្តល់ពានរង្វាន់ សិស្សពូកែឥតខ្ចោះ ផ្នែកគណនេយ្យ បន្ថែមមួយទៀត ដល់កូនស្រីពៅ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ និងលោក អេរិក មេលឌ្រីម Mr Eric Meldrum នាយកគ្រប់គ្រង ផ្នែកជួយសង្គ្រោះអេមស្វត បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពី យុទ្ធវិធីប្រតិបត្តិការនិងការបាញ់គ្រាប់ពិត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាព ការងាររៀបចំខួបលើកទី៤៧ នៅសាលប្រជុំកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាលឆ្នាំ២០២៣ និងបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាលឆ្នាំ២០២៤ របស់សាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាលឆ្នាំ២០២៣ និងបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាលឆ្នាំ២០២៤ របស់សាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល អានបន្ត