ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីទិវានៃការចងចាំ ២០ ឧសភា នៅមណ្ឌលឧក្រិដ្ឋកម្មភ្នំប្រុស ស្រុកកំពង់សៀម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបការងារឆមាសទី១ និងទិសដៅអនុវត្តឆមាសទី២ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រុមការងារសម្របសម្រួល ការត្រៀមរៀបចំឆ្លើយតបសង្គ្រោះបន្ទាន់ និងស្តារឡើងវិញ ក្រសួងការពារជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីបើកសន្និសីទស្តីអំពី អនាគតកម្ពុជា ដោយគ្មានអំពើប្រល័យពូជសាសន៍ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងគោក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកសន្និសីទស្តីអំពី អនាគតកម្ពុជា ដោយគ្មានអំពើប្រល័យពូជសាសន៍ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងគោក អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកសន្និសីទស្តីពី អនាគតកម្ពុជាគ្មានអំពើ ប្រល័យពូជសាសន៍ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានអញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ ផ្តល់ជូនយុវតី បុប្ផា មានពិការភាព ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃឈរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី បុណ្យសម្ពោធសមិទ្ធផលនានា នៅវត្តសុខារាម ក្នុងសង្កាត់ក្សេមក្សាន្ត ក្រុងឧដុង្គម៉ែជ័យ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញមាតុភូមិនិវត្តន៍ ពីការបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ប្រកបដោយសុវត្ថិភាព អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយបងប្អូន សហគមន៍ខ្មែរ រស់នៅសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្នានខណ្ឌច្បារអំពៅ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ ក្នុងតំណែងខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្ស ចុះមូលដ្នានស្រុកព្រៃនប់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយអង្គបោះឆ្នោតជ្រើសរើស ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត និងក្រុង-ស្រុក អាណត្តិទី៤ នៅស្នាក់ការគណបក្សស្រុកព្រៃនប់ អានបន្ត
សហគមន៍ខ្មែរនៅកូរ៉េខាងត្បូងច្រើនកុះករ សម្តែងការស្វាគមន៍ និងគាំទ្រដំណើរទស្សនកិច្ច របស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវ បណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
អបអរសាទរព្រឹត្តិការណ៍ ដង្ហែពានរង្វាន់ ជើងឯកខេម បូឌានព្រីមៀរលីគ ពានរង្វាន់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុនសែន និងការប្រគំតន្រ្តី ដ៏សែនរីករាយពីខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញសម្ពោធសណ្ឋាគារ ក្រេន ឡាវ៉ូក ហូថែល និងកាស៊ីណូ នៅសង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការ បក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ការបើកយុទ្ធនាការ ឃោសនាបោះឆ្នោត ជ្រើសរើសក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ក្រុមប្រឹក្សាក្រុង-ស្រុក អាណត្តិទី៤ អានបន្ត
មន្ទីរប្រឆាំងគ្រឿងញៀន ឃាត់ខ្លួនជនសង្ស័យ ២នាក់ និងថ្នាំញៀនជាង ២គីឡូក្រាម នៅរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ម៉ក់ ជីតូ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបើកយុទ្ធនាការឃោសនា បោះឆ្នោតជ្រើសរើសក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ក្រុមប្រឹក្សាស្រុកកញ្ជ្រៀច អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ អបអរសាទរពិធីបើក យុទ្ធនាការឃោសនា បោះឆ្នោតជ្រើសរើសក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ក្រុមប្រឹក្សាក្រុង-ស្រុក អាណត្តិទី៤ នៅខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្នានស្រុកព្រៃនប់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីដង្ហែរក្បួន បើកយុទ្ធនាការឃោសនា បោះឆ្នោតជ្រើសរើស ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត និងក្រុង-ស្រុក អាណត្តិទី៤ នៅស្រុកព្រៃនប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំបើកសវនកម្មផ្ទៃក្នុង សម្រាប់ការិយបរិច្ឆេទ ២០២៣ និងបណ្តាឆ្នាំពាក់ព័ន្ធ នៅរដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញ ជាមួយឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ងួន ស្រេង អានបន្ត