ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ និងលោកជំទាវ អញ្ជើញសំណេះសំណាល និងសួរសុខទុក្ខ ដល់បងប្អូនជនភៀសសឹក ដែលទទួលរងគ្រោះ ដោយសារការឈ្លានពាន របស់ប្រទេសថៃ នៅសាលាខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរ ទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម នៃក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្ម វិស្វកម្មថាមពលចិន និងក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្ម វិស្វកម្មអគ្គិសនីចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអមដំណើរឯកឧត្តមបណ្ឌិតសភាចារ្យ អ៊ុក រ៉ាប៊ុន អញ្ជើញសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយ ជូនគ្រួសារបងប្អូនភៀសសឹក ចំនួន ៣០៦គ្រួសារ មកពីបណ្ដាខេត្តជាប់ព្រំដែន អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញនាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ ជូនជន ភៀសសឹក ចំនួន ១០០០គ្រួសារ និងអាហារក្រៀម ជូនដល់ កងទ័ពជួរមុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយ ផ្តល់ជូនគ្រួសារ ពលរដ្ឋភៀសសឹកពីព្រំដែន កម្ពុជា-ថៃ មកស្នាក់នៅក្នុងក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ជា សុមេធី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទា អញ្ចើញសួរសុខទុក្ខ បងប្អូនពលរដ្ឋ ភៀសសឹករងរបួស និងបងប្អូនវីរ កងទ័ពរងរបួស ក្នុងបុព្វហេតុការពារទឹកដី ពីការឈ្លានពាន របស់ទ័ពសៀម អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានអមដំណើរឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងសួរសុខទុក្ខ វិរៈកងទ័ព ចំនួន ០៣ រូប ដែលបានមកសម្រាកព្យាបាលជំងឺ នៅមន្ទីរពេទ្យបង្អែកស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិនិត្យ និងតម្រង់ទិសការងារ ធនធានមនុស្ស ព្រមទាំងចាត់ចែងការងារ តាមដានព័ត៌មានសមរភូមិមុខ ដើម្បីចូលរួមទ្រោលសភាពការណ៍ រួមទាំងការងារ គាំពារពលរដ្ឋភៀសសឹក អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកគ្រឿងឧបភោគ បរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ផ្តល់ជូនវីរៈកងទ័ព កំពុងសម្រាកព្យាបាល នៅមន្ទីរពេទ្យព្រះកេតុមាលា អានបន្ត
ពិធីបិទកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅបន្ដ នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហែម សុវត្ថិ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ និងឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល អញ្ចើញចុះពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃការសាងសង់សាលាបឋមសិក្សាដើមឬស ស្រុកកណ្តាលស្ទឹង អានបន្ត
រដ្ឋបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានរៀបចំពិធីសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយ របស់សម្តេចតេជោ និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត និងសម្តេចបវរធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ជូនដល់គ្រួសារភៀសសឹក ចំនួន៣១៤គ្រួសារ និងគ្រួសារកងទ័ព ចំនួន៥គ្រួសារ ចូលមកស្នាក់នៅក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្ទៃក្នុង ដេីម្បីរៀបចំសេចក្តីព្រាង សេចក្តីសម្រេចស្តីពីតួនាទី និងភារកិច្ច របស់គណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា ព្រមទាំងបញ្ហាផ្សេងៗ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំគណៈអចិន្ត្រៃយ៍រដ្ឋសភា ដើម្បីពិនិត្យ និងអនុម័តលើរបៀបវារៈចំនួន៤ នៅវិមានរដ្ឋសភា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ ២០២៥ និងទិសដៅបន្ដ ឆ្នាំ២០២៦ នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអមដំណើរឯកឧត្តមរដ្នមន្ត្រី ប៉េង ពោធិ៍នា អញ្ចើញសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយ ជូនដល់គ្រួសារភៀសសឹក និងគ្រួសារកងទ័ព ចូលមកស្នាក់នៅក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីអភិសេកព្រះប្រតិមា និងបួងសួងសុំសេចក្ដីសុខ សេចក្ដីចម្រើន ដល់វីរៈកងទ័ពជួរមុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា ផ្ញេីលិខិតជូនពរ សូមគោរពជូនសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុន សែន ក្នុងឱកាសដ៏មហានក្ខត្តឫក្សប្រពៃថ្លៃថ្លា នៃពិធីចម្រើនជន្មាយុ គម្រប់ ៧១ឆ្នាំ ឈានចូល ៧២ឆ្នាំ អានបន្ត
សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា ថ្លែងអំណរគុណជូន ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស និងលោកជំទាវ ដែលបានផ្តល់ អំណោយជាថវិកា ១០ម៉ឺនដុល្លារ ជូនរដ្ឋសភា បែងចែកជួយ វីរយុទ្ធជន និងពលរដ្ឋ ភៀសសឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក បានផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ប្រធានកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៧១ឈានចូល ៧២ឆ្នាំ អានបន្ត