សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញចូលរួមថ្លែងការណ៍ រួមគ្នាជាមួយ នាយករដ្ឋមន្ត្រីម៉ាឡេស៊ី ក្នុងការបន្តពង្រឹង និងពង្រីកកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ប្រទេសទាំងពីរ នៅទីក្រុងគូឡាឡាំពួ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីផ្លាស់ប្តូរ អនុស្សរណៈយោគយល់គ្នា រវាង ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា និងធនាគារកណ្តាលម៉ាឡេស៊ី នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញដឹកនាំ គណៈប្រតិភូ ជួបជាមួយ នាយករដ្ឋមន្ត្រីម៉ាឡេស៊ី ក្នុងជំនួបទ្វេភាគី និងពិភាក្សាការងារ នៅទីក្រុងគូឡាឡាំពួ ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ជើញជូនដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ដឹកនាំគណៈប្រតិភូ អញ្ជើញទៅបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរអធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ នៃរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកឧត្តម Daniel J. Kritenbrink ឧបការី រដ្ឋមន្រ្តីការបរទេស អាមេរិក ទទួលបន្ទុកកិច្ចការ អាស៊ីបូព៌ា និងប៉ាស៊ីហ្វិក ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត៖ រាជរដ្ឋាភិបាល បន្តខិតខំយកចិត្ត ទុកដាក់ខ្ពស់លើការ អភិវឌ្ឍវិស័យកីឡាបន្ថែមទៀត ដើម្បីពង្រឹង សមត្ថភាពកីឡាករ និងកីឡាការិនីកម្ពុជា ឱ្យកាន់តែខ្លាំងពូកែ ក្នុងការប្រកួតដណ្តើម យកជ័យជម្នះ ជូនជាតិមាតុភូមិ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជូ សារុន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ចើញដឹកនាំ ជំនាញធ្វើការ ត្រួតពិនិត្យ ស្វ័យបច្ចុប្បន្នភាព ចំនួន ទ័ព-កូន និងយុទ្ធោបករណ៍ កងរាជអាវុធហត្ថ នៅបញ្ជាការដ្ឋាន កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញទទួលជួប ពិភាក្សាការងារ ជាមួយ គណៈប្រតិភូរដ្ឋសភា នៃសាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ និងឯកឧត្តម ស៊ូ សុជាតិ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើកសិក្ខា សាលាផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីការ គាំពារ វិនិយោគិន និងការពង្រឹង ការអនុវត្តច្បាប់ ក្នុងវិស័យមូលបត្រ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពង្រឹងសន្តិសុខ សុវត្ថិភាព និងសណ្ដាប់ធ្នាប់សាធារណៈ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត អញ្ជើញថ្វាយព្រះរាជដំណើរ ព្រះករុណា ព្រះបាទ សម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី និងសម្តេចព្រះមហាក្សត្រី នរោត្តម មុនិនាថ សីហនុ យាងទៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស តំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួម បោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ នៅមណ្ឌលវិទ្យាល័យស៊ីសុវត្ថិ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ជើញបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ នៅមណ្ឌលវិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ អានបន្ត
សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុនសែន ប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ជើញបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញចូលរួម នាំយកថវិកា របស់សប្បុរសជន ចំនួន ២០,០០០,០០០៛ យកប្រគល់ ជូនដល់ មន្ទីរពេទ្យកុមារអង្គរ ខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ទៀ សុខា ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្តាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកថ្មបាំង និងលោកជំទាវ អញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីអបអរសាទរ បិទយុទ្ធនាការឃោសនាបោះឆ្នោត ជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ ឆ្នាំ២០២៤ ក្នុងស្រុកថ្មបាំង អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញចុះពិនិត្យមើលទីតាំង ត្រៀមរៀបចំកម្មវិធីប្រកាស សមាសភាពក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អាគារប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាលដងក្ដារ នៃអធិការដ្ឋាននគរបាលស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងារគណបក្ស ចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញបន្តចុះពិនិត្យមើលទីតាំង ដែលត្រូវបើកការដ្ឋាន សាងសង់សាលប្រជុំ ក្នុងបរិវេណទីស្នាក់ការ គណៈបក្សប្រជាជនកម្ពុជាឃុំភ្នំសំពៅ អានបន្ត