ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសម្ពោធ សាកលវិទ្យាល័យ ជាតិគ្រប់គ្រង សាខាវាលស្បូវ និងពិធីប្រគល់សញ្ញាបត្រ ជូនដល់និស្សិតជ័យលាភី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធ អគារសាកលវិទ្យាល័យជាតិ គ្រប់គ្រងសាខាវាលស្បូវ និងប្រគល់សញ្ញាបត្រ ជូននិស្សិតជាង ៥ពាន់នាក់ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យប្រចាំឆ្នាំ២០២៣ នៃការ អនុវត្តកម្មវិធី កែទម្រង់ ការគ្រប់គ្រង ហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈ ដំណាក់កាលទី៤ នៅសណ្ឋាគារ សុខាភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យប្រចាំឆ្នាំ២០២៣ នៃការអនុវត្តកម្មវិធី កែទម្រង់ ការគ្រប់គ្រង ហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈ ដំណាក់កាលទី៤ ក្រោមអធិបតីភពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការ រងកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញអមដំណើរ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមនាវី អៈឌុង ផាន់អៀម អគ្គមេបញ្ជាការ កងទ័ពជើងទឹកភូមិន្ទថៃ ចូលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានអញ្ចើញចូលរួមអមជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា អនុញ្ញាតឱ្យ អគ្គមេបញ្ជាការ កងទ័ពជើងទឹកភូមិន្ទថៃ និងគណៈប្រតិភូ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅទីស្តីការក្រសួងការពារជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា បានចូលរួមជាមួយ នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អញ្ចើញអាហារការងារជាមួយ ប្រធានសេនាអនុព័ន្ធផ្នែកច្បាប់ FBI អមស្ថានទូតសហរដ្ឋអាមេរិក និងអនុប្រធានសេនាអនុព័ន្ធផ្នែកច្បាប់ FBI ជម្រាបលា ខណៈអាណត្តិចប់ បេសកកម្មការងារ នៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក សុខ វាសនា បានអញ្ចើញទទួលបដិសណ្ឋារកិច្ច ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ចុះត្រួតពិនិត្យបញ្ជារ បែបបទ ចេញ-ចូលប្រទេស អគារស្នាក់នៅ គោលដៅស្លាបឆ្វេង ស្លាបស្ដាំ ស្ថិតនៅស្រុកបុរីអូរស្វាយសែនជ័យ ខេត្តស្ទឹងត្រែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញទទួលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយលោកស្រី Eda Kraja នាយកប្រចាំប្រទេសកម្ពុជា និងឡាវ នៃការិយាល័យ អង្គការសហប្រជាជាតិ សម្រាប់សេវាកម្មគម្រោង (UNOPS) អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងអធិការកិច្ច នៅសណ្ឋាគារសុខាភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយស ពិធីបិទសន្និបាតបូកសរុបការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងអធិការកិច្ច ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាដើម្បីពិនិត្យ លើអនុស្សរណៈ ដែលត្រូវបន្តសុពលភាព រវាងព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ក្នុងក្របខណ្ឌក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តស្វាយរៀង បានអញ្ជើញដឹកនាំប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារ ជំនាញភស្ដុភារ កសាងកម្លាំង និងជំនាញសម្ភារបច្ចេកទេស អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ និង ឯកឧត្ដម រដ្នមន្ត្រី ជា វ៉ាន់ដេត បានអញ្ជើញចុះហត្ថលេខា លើអនុស្សរណៈ នៃការយោគយល់ ស្ដីពី កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ដាក់ឱ្យប្រើថ្នាលផ្ទៀងផ្ទាត់ឯកសារ verify.gov.kh ការរៀបចំហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ និងការតភ្ជាប់ អ៊ីនធឺណិត និងការរៀបចំ វគ្គបណ្តុះបណ្តាលជំនាញឌីជីថល ជូនមន្ត្រីរាជការ ក្រោមឱវាទ ក្រសួងយុត្តិធម៌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធី ចែកវិញ្ញាបនបត្រសម្គាល់ ម្ចាស់អចលនវត្ថុ ភូមិ១ និងភូមិ២ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង ចូលរួមលេងកីឡា វាយកូនហ្គោល ពានរង្វាន់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា នៅស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ពិធីបើកយុទ្ធនាការ ឃោសនាបោះឆ្នោត ជ្រើសតាំងសមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ មណ្ឌលភូមិភាគទី២ កំពង់ចាម-ត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញបន្តចូលរួមជាមួយសម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អញ្ជើញលេងកីឡាវាយកូនហ្គោល នៅទីលានវាយកូនគោល ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម កើត រិទ្ធិ សមាជិកអចិន្ត្រៃគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបើក យុទ្ធនាការឃោសនា បោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបេីកយុទ្ធនាការ ឃោសនាបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អានបន្ត