លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជូ សារុន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការ អនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ច វឌ្ឍនភាពការងារ កងរាជអាវុធហត្ថខែមករា ទិសដៅការងារខែខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ និងផ្សព្វផ្សាយផែនការ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ ផ្ញើសារលិខិត សូមគោរពជូនពរ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ ក្នុងឱកាស គម្រប់ខួបជន្មាយុ ៧៨ឆ្នាំ ឈានចូល ៧៩ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យ ការរៀបចំសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការ រៀបចំសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន សមាជិករដ្នសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ជេីញចូលរួមក្នុងពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់នូវសមិទ្ធផលនានា នៅវត្តបុទុម្ពរ ហៅវត្តសៀមបោយ ស្ថិតក្នុងស្រុកជើងព្រៃ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីផ្សព្វផ្សាយ សេចក្តីសម្រេច ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង និងសំណេះសំណាល ជាមួយ អង្គបោះឆ្នោតព្រឹទ្ធសភា ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្ដម វង្ស ពិសេន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ុល រតនា ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់ជាតិ ចុះជួយមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច បានអញ្ចើញចូលរួម ជាគណៈអធិបតី ក្នុងពិធីប្រកាស សមាសភាពក្រុមការងារ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ចុះមូលដ្នាន ឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា សមាជិកគណៈកម្មធិការកណ្តាល ប្រធានក្រុមការងារ ចុះមូលដ្ឋានក្រុងកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយ អង្គបោះឆ្នោត ជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ ក្នុងសង្កាត់ទាំង៤ នៃក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងក្រុមគ្រួសារសាច់ញាតិ និមន្តព្រះសង្ឃ ៦៧អង្គ រាប់បាត្រឧទ្ទិសកុសល ជូនវិញ្ញាណក្ខន្ធ អគ្គមហាឧបាសិកា ពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៍ ប៊ុន សុថា អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ និងឯកឧត្តម គួច ចំរើន បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើកដំណើរ ការបោះជំរំ យុវជនកាកបាទក្រហមកម្ពុជា សាខាខេត្តព្រះសីហនុ លើកទី១ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសម្ពោធ សួនសុវត្ថិភាពចរាចរណ៍ទី២ និងទី៣ នៅវិទ្យាល័យ ហ៊ុន សែន វាលរេញ និងវិទ្យាល័យ ហ៊ុន សែន ព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីប្រកាស សមាសភាព ក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ និងក្រុមការងារឃុំទាំង៨ ក្នុងស្រុបាណន់ ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បញ្ជាក់ថាដើម្បីឱ្យអនាគត របស់កម្ពុជា កាន់តែភ្លឺស្វាងនោះ គឺត្រូវពឹងផ្អែកលើ ធនធានខួរក្បាល ឬមូលធនមនុស្ស ជាកត្តាសំខាន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក សុខ វាសនា អគ្គនាយកអន្តោប្រវេសន៍ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីប្រកាស ផ្ទេរភារកិច្ច និងតែងតាំង មុខតំណែង នាយបុស្តិ៍នគរបាលច្រកទ្វារ កំពង់ផែអន្តរជាតិ ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីបុណ្យខួប ១ឆ្នាំ មរណភាព និងឆ្លងប្រាង្គព្រះចេតិយ ឧទ្ទិសកុលដល់ ដួងវិញ្ញាក្ខន្ធ អគ្គមហាឧបាសិកា ពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៍ ប៊ុន សុថា ត្រូវជាប្អូនថ្លៃសម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញរៀបចំពិធីបុណ្យខួប ១ឆ្នាំ មរណភាព និងឆ្លងប្រាង្គព្រះចេតិយ ឧទ្ទិសកុលដល់ ដួងវិញ្ញាក្ខន្ធអគ្គមហាឧបាសិកា ពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៍ ប៊ុន សុថា អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ សូមគោរពជូនពរ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន សូមមានសុខភាពល្អបរិបូរណ៍ និងឆាប់ជាសះស្បើយពីជំងឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង សូមគោរពជូនពរ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន សូមមានសុខភាពល្អបរិបូរណ៍ និងឆាប់ជាសះស្បើយពីជំងឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយអង្គបោះឆ្នោត ជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ និងប្រកាសសមាសភាព ក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយឃុំទាំង១៤ នៅស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ថ្នាក់ដឹកនាំ ក្រសួងយុត្តិធម៌ ដើម្បី ជជែក ពិភាក្សា អំពីការងារ រៀបចំផែនការ ធនធានមនុស្ស និងផែនការថវិកា ក្នុងវិស័យយុត្តិធម៌ អានបន្ត