ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញចូលរួម ជួបសំណេះសំណាល ជាមួយសមាជិក ក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ទាំង៨ ក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្នាភិបាលចុះជួយស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងផ្តល់អាហារូបករណ៍ សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង នៅស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយលទ្ធផល នៃមហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាង ទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សិត សិលា និងលោក ភោគ សាវុធ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នងពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គី អបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍លេីកទី៤៥ ទិវាជ័យជម្នះ ៧ មករា នៅអធិការដ្នានស្រុកកងមាស អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ដ្រី សាយ សំអាល់៖ តំបន់ឆ្នេរជាប៉ូលសេដ្ឋកិច្ច ដ៏ធំសម្រាប់កម្ពុជា ដោយអាចផ្ដល់ចំណូល ជូនជាតិបានប្រមាណ ២ ០០០ លានដុល្លារ ក្នុងមួយឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយសិស្សនិទ្ទេស A ចំនួន ១,៦៩១នាក់ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយក្មួយៗសិស្សនិទ្ទេស A ចំនួន ១ ៦៩១ នាក់ នៅមជ្ឈមណ្ឌលសន្និបាត និងពិព័រណ៍អន្តរជាតិជ្រោយចង្វារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងផ្តល់អាហារូបករណ៍ សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង នៅទីស្នាក់ការស្រុកបាណន់ ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់ជាតិ ចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៥ នៃទិវាជ័យជម្នះ៧មករា នៅស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ និងជាប្រធានអាជ្ញាធរជាតិ ដោះស្រាយវិវាទ ក្រៅប្រព័ន្ធតុលាការ (អ.ដ.ក.) បានអញ្ជើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំលើកដំបូង របស់អាជ្ញាធរជាតិ ដោះស្រាយវិវាទ ក្រៅប្រព័ន្ធតុលាការ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារផ្ទៃក្នុង របស់ទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយកម្មករ និយោជិត ជាង១ម៉ឺននាក់ ក្នុងខេត្តកោះកុង អានបន្ត
លោកវរសេនីយ៍ឯក សៀ ទីន បង្ហាញនូវមោទកភាព ចំពោះកម្លាំង កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ ដែលទទួលបានជ័យលាភី ក្នុងការប្រកួតកីឡា កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ចើញចូលរួម និងថ្លែងសុន្ទរកថា ក្នុងពិធីរំលឹក ខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៥ នៃទិវាជ័យជម្នះ លើសង្គ្រាមការពារ ព្រំដែននិរតី នៃមាតុភូមិ និងរួមជាមួយកងទ័ព ប្រជាជនកម្ពុជា នៅទីក្រុងហាណូយ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន ផ្ញើសារលិខិត សូមគោរពជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ក្នុងឱកាសខួប ១៨ឆ្នាំ នៃចំណងអាពាហ៍ពិពាហ៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញចូលរួម ប្រារព្ធពិធីអបអរសាទរ ខួបលើកទី៤៥ឆ្នាំ នៃថ្ងៃជ័យជម្នះ ៧មករា អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍ លេីកទី៤៥ ទិវាជ័យជម្នះ ៧មករា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមបណ្ឌិតសភាចារ្យ ហង់ជួន ណារ៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឌី វិជ្ជា បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងសន្និសីទសារព័ត៌មាន ចាប់ពូល និងចុះអនុស្សរណៈ (MOU) ព្រឹត្តិការណ៍ ប្រកួតកីឡា បាល់ទាត់ពានរង្វាន់ មិត្តភាពយុវជន អន្តរក្រសួង-ស្ថាប័ន លើកទី៩ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួម ប្រារព្ធពិធីអបអរសាទរ ខួបលើកទី៤៥ឆ្នាំ នៃថ្ងៃជ័យជម្នះ ៧មករា អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ខ្លឹមសារមហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាងទូទាំងប្រទេស និងប្រកាស ទទួលស្គាល់ក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានសង្កាត់ទាំង៤ ក្នុងក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត