លោក ហេង វុទ្ធី ប្រធានក្រុមការងារចុះជួយមូលដ្ឋានឃុំទួលសំបួរ និងឃុំអារក្សត្នោត អញ្ជើញចុះសាកសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកថវិកា គ្រឿងឧបភោគបរិភោគមួយចំនួន ឧបត្ថម្ភដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ចំនួន១៤គ្រួសារ ដែលជួបការលំបាក ស្ថិតក្នុងឃុំអារក្សត្នោត ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអនុញ្ញាតឱ្យ សមាជិកក្រុមប្រឹក្សាជាតិភាសាខ្មែរ ប្រធានសមាគមទ្រទ្រង់អក្សរសាស្រ្ត និងវប្បធម៌ខ្មែរ បានជួបពីគ្រោះយោបល់ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអនុញ្ញាតអោយគណៈប្រតិភូវៀតណាម ដឹកនាំដោយឯកឧត្តម ទ្រាវ តាយវិញ (Trieu Tai Vinh) ចូលជួបសំដែងការគួរសម នៅវិមាន៧មករា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ បានទទួលជំនួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយគណៈប្រតិភូ នាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ នៃទីស្នាក់ការកណ្តាលទីភ្នាក់ងារ សហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ នៃប្រទេសជប៉ុន (JICA Headquarter) អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្ត និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការសមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនកម្ពុជា ខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញចូលរូមជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីប្រកាសសមាសភាព គណៈកម្មាធិការ សមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង និងឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ទោ អ៊ុយ ហៀង អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបិទវគ្គហ្វឹកហ្វឺន បំប៉នពង្រឹងសមត្ថភាពយោធា ឆ្នាំ២០២៥ ប្រកាសតែងតាំង ផ្លាស់ប្ដូរមុខតំណែង និងបំពាក់ឋានន្តរសក្ដិ ជូននាយទាហាន តំបន់ប្រតិបត្តិការសឹករងតាកែវ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញចូលរួមវេទិកា រវាងរដ្ឋបាលខេត្ត និងសមាគម អង្គការសង្គមស៊ីវិល ប្រចាំខេត្តកំពង់ចាម នៅសាលាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងសិក្ខាសាលា សមាហរណកម្មកម្មវិធី វិនិយោគបីឆ្នាំរំកិល (២០២៦-២០២៨) របស់រដ្ឋបាលស្រុកកំពង់ត្រាច និងរដ្ឋបាលឃុំទាំង១៤ នៅសាលាស្រុកកំពង់ត្រាច អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក បានអនុញ្ញាតឱ្យអនុព័ន្ធយោធា នៃចក្រភពអង់គ្លេសថ្មី ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងបង្ហាញមុខ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានស្នើឱ្យមានការ ថែរក្សាការពារធនធានធម្មជាតិ និងការអភិវឌ្ឍ សេដ្ឋកិច្ច ឱ្យកាន់តែរីកចម្រើនបន្ថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានកោតសរសើរ ដល់ប្រជាពលរដ្ឋក្នុងស្រុកល្វាឯម ដែលមានបញ្ហាទំនាស់ដីធ្លី តិចតួចបំផុតបើប្រៀបធៀបជាមួយក្រុង-ស្រុកទាំង១៣ ទូទាំងខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ជើញទទួលជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយលោកវរសេនីយ៍ឯកពិសេស Sheng Dazhi នាយការិយាល័យអនុព័ន្ធយោធាចិន ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នៅកងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានទទួលជួបសម្តែងការគួរសម ជាមួយកីឡាករ វាយកូនគោល អាជីពអន្តរជាតិ និងប្រតិភូ នៃ Legends Tour ដែលនឹងចូលរួមប្រកួតកីឡា វាយកូនគោលពានរង្វាន់ Vattanac Legends Championship 2025 អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអនុញ្ញាតឱ្យសេនានុព័ន្ធចក្រភពអង់គ្លេសថ្មីប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ជើញជាធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ឆ្លងសេចក្តីព្រាង របាយការណ៍ បូកសរុបលទ្ធផល ការងារខែវិច្ឆិកា ទិសដៅអនុវត្តការងារ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ និងពិធីប្រកាស សមាសភាព គណៈកម្មការ បណ្តុះបណ្តាល និងហ្វឹកហ្វឺនកងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមពិធីបើក អនុសំវច្ឆរ មហាសន្និបាតមន្ត្រីសង្ឃ ទូទាំងប្រទេស លើកទី៣៣ នៅវិទ្យាស្ថានជាតិអប់រំ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញទទួលស្វាគមន៍ កញ្ញា ម៉ន សុវណ្ណរត្តនា បវរកញ្ញ ដែលមានទីកន្លែងកំណើត នៅស្រុកបាទី ខេត្តតាកែវ បានធ្វើសកម្មភាព ដើរដោយថ្មើជើង ចេញពីរាជធានីភ្នំពេញ មកកាន់ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងយុទ្ធនាការ ផ្សព្វផ្សាយ ការចុះឈ្មោះ តាមថ្នាលឌីជីថល ចុះឈ្មោះ អ្នកសេដ្ឋកិច្ច ក្រៅប្រព័ន្ធ នៅវិទ្យាស្ថាន ពហុបច្ចេកទេសភូមិភាគ តេជោសែនតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងកិច្ចប្រជុំវាយតម្លៃកម្រិតកែប្រែរបស់ទណ្ឌិត ដែលត្រូវដាក់ស្នើសុំបន្ធូរបន្ថយទោស និងលើកលែងទោស ក្នុងទិវាជ័យជម្នះ លើរបបប្រល័យពូជសាសន៍នា និងពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំប្រពៃណីជាតិ និងពិធីបុណ្យវិសាខបូជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ បានអញ្ជើញចូលរួមប្រជុំ ពិភាក្សាចែករំលែកព័ត៌មាន ស្តីពីការគំរាមកំហែងជីវសាស្រ្ត ក្នុងតំបន់អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក នៅប្រទេសសិង្ហបុរី អានបន្ត