លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានអមដំណើរ យាងនិមន្ត អុជធុប ថ្វាយបង្គំ ព្រះពុទ្ធរូប របស់ ព្រះពោធិ៍វ័ង្ស កិត្តិបណ្ឌិត ណយ ច្រឹក សម្តេចព្រះសង្ឃ នាយករងទី១ ក្នុងពិធី បុណ្យកាន់ អង្គបញ្ចុះ ខណ្ឌសីមា ពុទ្ធាភិស័ក កឋិនទាន សាមគ្គី និងឆ្លង សមិទ្ធផលផ្សេងៗ នៅវត្តតាកុច ក្នុងឃុំព្រែករំដេង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញពិនិត្យវឌ្ឍនភាពនៃការអនុវត្ត គម្រោងភូមិតេជោ១០០ នៅស្រុកអង្គរបូរី អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញចូលរួមពិធីបុណ្យខួប ១០០ថ្ងៃ របស់វីរកងទ័ព សៀង សាត និងចុះពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារសាងសង់ផ្ទះ ជូនគ្រួសាវីរយុទ្ធជន អំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ្រ ច័ន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ស្ថិតនៅស្រុកចំការលើ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបើកបវេសនកាលឆ្នាំសិក្សាថ្មី ២០២៥-២០២៦ នៃសាលាបឋមសិក្សាត្រពាំងឈូក ខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានស្នើដល់សិស្សានុសិស្សទាំងអស់ ត្រូវតាំងចិត្ត ស្រឡាញ់ការសិក្សា ខិតខំរៀនសូត្រ ក្រេបជញ្ជក់ចំណេះដឹង ឱ្យអស់ពីសមត្ថភាព ដើម្បីក្លាយខ្លួនជាកូនល្អ សិស្សល្អ និងពលរដ្ឋល្អ ជាធនធានមនុស្ស ដែលមានតម្លៃសម្រាប់សង្គមជាតិ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានលេីកទឹកចិត្តដល់ សិស្សានុសិស្សទាំងអស់ ត្រូវខិតខំរៀនសូត្រ ធ្វើខ្លួនឱ្យក្លាយជា កូនល្អ សិស្សល្អ មិត្តល្អ និងពលរដ្ឋល្អ ត្រូវចៀសវាង អំពើមិនគប្បី ដែលជាកង្វល់ក្នុងគ្រួសារ និងសង្គមជាតិ ទាំងមូល អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានអំពាវនាវដល់មាតាបិតា អាណាព្យាបាលគ្រប់រូប សូមនាំកូន ចៅ មកចុះឈ្មោះចូលរៀន និងផ្តល់ការគាំទ្រ លើកទឹកចិត្ត បង្រៀនបន្ថែមតាមគ្រប់រូបភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្ត និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការ សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយមនុស្សធម៍ ផ្តល់ជូនគ្រួសារប្រជាពលរដ្ឋ ដែលបានរងផលប៉ះពាល់ ដោយជំនន់ទឹកភ្លៀង និងខ្យល់កន្ត្រាក់ នៅក្នុងស្រុកអង្គរបុរី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្ត បានជម្រុញឱ្យក្មួយៗសិស្សានុសិស្សខិតខំរៀនសូត្រ មានវិន័យ សីលធម៌ គុណធម៌ និងឥរិយាបថថ្លៃថ្នូរ សក្តិសមជាកុលបុត្រ កុលធីតាខ្មែរ និងជាទំពាំងស្នងឫស្សីរបស់ជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ជើញចូលរួមក្នុងព្រះរាជពិធី បួងសួងសូមសេចក្តីសុខ ជូនព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នៅព្រះបរមរាជវាំង អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញចុះពិនិត្យអគារសិក្សាអូទីសឹម និងពិការភាពសតិបញ្ញា ចំនួន ២ខ្នង នៅសាលាវិទ្យាល័យអប់រំពិសេសក្រុងតាខ្មៅ ស្ថិតនៅសង្កាត់តាខ្មៅ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារជំនាញ និងពង្រឹងការអនុវត្តនីតិវិធីជំនាញ នៃអធិការដ្ឋាននគរបាលក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មាធិការ ដើម្បីគាំទ្រការអនុវត្តយុទ្ធសាស្រ្តជាតិ ស្តីពីការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ចក្រៅប្រព័ន្ធ ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ អញ្ជើញចូលរួមដង្ហែសម្ដេចព្រះមហាក្សត្រី នរោត្ដម មុនិនាថ សីហនុ ព្រះវររាជមាតាជាតិខ្មែរ ក្នុងព្រះរាជពិធីបួងសួង សូមសេចក្តីសុខ ជូនព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អញ្ជើញចូលរួមក្នុងព្រះរាជពិធីបួងសួង សូមសេចក្តីសុខ ជូនព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នៅព្រះបរមរាជវាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើជួញដូរមនុស្ស រយៈពេល ៩ខែ ឆ្នាំ២០២៥ របស់គណៈកម្មាធិការជាតិប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើជួញដូរមនុស្ស (គ.ជ.ប.ជ) អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ និងនិមន្តចូលរួមរបស់ព្រះវិសុទ្ធមុនី រស់ លីមខូយ អញ្ចើញចុះពិនិត្យមើលទីតាំង ដើម្បីត្រៀមរៀបចំប្រារព្ធ ពិធីបុណ្យបញ្ចុះខណ្ឌសីមា ពុទ្ធាភិសេក សម្ពោធសមិទ្ធផលនានា នៅវត្តពោធិ៍ព្រឹក្ស ហៅវត្តតាកុច ក្នុងឃុំព្រែករំដេង អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរដ្ឋទូតអាស៊ែបៃហ្សង់ប្រចាំនៅកម្ពុជា អញ្ចើញចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារប្រយុទ្ធប្រឆាំង អំពើជួញដូរមនុស្ស រយៈពេល ៩ខែ ឆ្នាំ២០២៥ របស់គណៈកម្មាធិការជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើជួញដូរមនុស្ស (គ.ជ.ប.ជ) អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញបើកបវេសនកាលថ្មី ឆ្នាំសិក្សា ២០២៥-២០២៦ និងទិវាដឹងគុណ គ្រូបង្រៀន នៅវិទ្យាល័យព្រះសីហនុ ក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត