ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ចៅ ភិរិទ្ធ អញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូ អគ្គនាយកដ្ឋានសម្ភារៈបច្ចេកទេស ក្រសួងការពារជាតិ ជួបសម្តែងការគួរសម ជាមួយអនុព័ន្ធយោធាសាធារណរដ្ឋ សង្គមនិយមវៀតណាម និងជូនពរ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ចៅ ភិរិទ្ធ អគ្គនាយក អគ្គនាយកដ្ឋានសម្ភារៈបច្ចេកទេស ក្រសួងការពារជាតិ អញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូ អគ្គនាយកដ្ឋានសម្ភារៈបច្ចេកទេស ជួបសម្តែងការគួរសម ជាមួយអនុព័ន្ធយោធាសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន និងជូនពរ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីចិន អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន អញ្ចើញអមដំណើរឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ដឹកនាំប្រតិភូជូនពរ ឯកអគ្គរដ្ឋទូតវិសាមញ្ញ និងពេញសមត្ថភាព និងអនុព័ន្ធយោធា សាធារណរដ្ឋសង្គមនិយម វៀតណាមប្រចាំកម្ពុជា ក្នុងឱកាសត្រៀមស្វាគមន៍ឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីវៀតណាម អានបន្ត
ប្រធានវិទ្យាស្ថាន ERIA៖ កម្ពុជាមានសក្ដានុពលខ្ពស់ ក្នុងការទាក់ទាញវិនិយោគិនជប៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូកងទ័ពជើងទឹក ចូលជួបសំណេះសំណាល ជូនពរអនុព័ន្ធយោធាវៀតណាម ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិវៀតណាម នាពេលខាងមុខនេះ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញជូនដំណើរឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ ដឹកនាំគណៈប្រតិភូក្រសួងមហាផ្ទៃ ទៅបំពេញទស្សនកិច្ច នៅសាធារណរដ្ឋតួកគីយ៉េ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការ បានដឹកនាំប្រតិភូជូនពរ លោកវរសេនីយ៍ឯកពិសេស ជិន វន់ តឹម ប្រធានការិយាល័យ អនុព័ន្ធយោធាសាធារណរដ្ឋ សង្គមនិយមវៀតណាម ប្រចាំកម្ពុជា ក្នុងឱកាស ត្រៀមស្វាគមន៍ឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ចើញចូលរួមពិធីជូនដំណើរកងរាជអាវុធហត្ថ កងវិស្វកម្មពហុជំនាញ និងកងកម្ទេចគ្រាប់មិនទាន់ផ្ទុះ ចេញបំពេញបេសកកម្ម រក្សាសន្តិភាព របស់ អ.ស.ប នៅសាធារណរដ្ឋស៊ូដង់ខាងត្បូង លីបង់ និងអាហ្រ្វិកកណ្តាល អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការ បក្សខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយយុវជនគណបក្សទូទាំងខេត្តកំពង់ចាម នៅទីស្នាក់ការគណបក្សស្រុកចំការលើ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ និង លោកជំទាវ អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីក្រុងពាលី បញ្ចុះបឋមសិលាសាងសង់ ប្រាសាទសិរិវីជយ មាត់បឹងតាកែវ ស្ថិតនៅសង្កាត់រកាក្នុង ក្រុងដូនកែវ អានបន្ត
កម្ពុជា-ឡាវ ប្ដេជ្ញាជំរុញពាណិជ្ជកម្មទ្វេភាគីឱ្យសម្រេចដល់គោលដៅ ៧០០ លានដុល្លារអាមេរិក ត្រឹមឆ្នាំ២០៣០ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ជើញអមសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងជំនួបទ្វេភាគីជាមួយ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត សនសៃ ស៊ីផាន់ដន នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យ ប្រជាមានិតឡាវ នៅវិមានសាមគ្គីភាព ព្រឹទ្ធសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតីក្នុងពិធីបញ្ចុះបឋមសិលាកសាងប្រាសាទសិរិវិជ័យបឹងតាកែវ (ជញ្ជាំងបិតថ្ម កម្រាលក្រាលថ្មក្រានិត និងស្ពាននាគ ស្ថិតនៅបឹងតាកែវ ក្រុងដូនកែវ ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ជើញអមសម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ក្នុងពិធីទទួលបដិសណ្ឋារកិច្ចផ្លូវរដ្ឋ ជូនឯកឧត្តមបណ្ឌិត ថងលូន ស៊ីសូលីត អគ្គលេខាធិការបក្ស ប្រជាជនបដិវត្តន៍ឡាវ និងជាប្រធានរដ្ឋ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យ ប្រជាមានិតឡាវ នៅព្រះបរមរាជវាំង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ រណសិរ្សប្រទេសទាំងពីរ បន្តលើកកម្ពស់តួនាទីរបស់ខ្លួន ដើម្បីចូលរួមចំណែក ធ្វើឱ្យទំនាក់ទំនង នៃប្រទេសទាំងពីរ កាន់តែរឹងមាំ អានបន្ត
កម្ពុជា-វៀតណាម ប្ដេជ្ញាជំរុញកំណើន ទំហំពាណិជ្ជកម្មទ្វេទិស ឱ្យដល់គោលដៅ ២០ពាន់លានដុល្លារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស សមាជិក គណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្នានខណ្ឌច្បារអំពៅ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធី បិទវគ្គអប់រំនយោបាយ ថ្នាក់ខណ្ឌជំនាន់ទី៤ នៅទីស្នាក់ការគណបក្សខណ្ឌ (គ៥៥) អានបន្ត
ប្រមុខរដ្ឋាភិបាល កម្ពុជា -វៀតណាម- ឡាវ សង្កត់ធ្ងន់លើសារៈសំខាន់នៃទំនាក់ទំនង និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការរវាងប្រទេសទាំងបី សម្រាប់ការអភិវឌ្ឍ និងការរក្សាសន្តិភាព ស្ថិរភាពក្នុងតំបន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញចូលរួមពិធីលៀងសាយភោជន៍ផ្លូវរដ្ឋ ជាកិតិ្តយសជូន ឯកឧត្តម តូ ឡឹម អគ្គលេខាធិការ នៃគណៈកម្មាធិការមជ្ឈិមបក្ស កុម្មុយនីស្តវៀតណាម រៀបចំដោយសម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមអមឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ទទួលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងនគរបាល នៃសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម អានបន្ត