ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ចើញជួបពិភាក្សាការងារជាមួយឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ រ៉ូមេអូ ប្រាវនើ នាយសេនាធិការ កងទ័ពហ្វីលីពីន នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អញ្ចើញជួបពិភាក្សាការងារជាមួយឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ អគ្គមេបញ្ជាការ កងទ័ពម៉ាឡេស៊ី នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញជាអធបតីភាពក្នុងពិធីសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ ត្រួតពិនិត្យកម្លាំង និងផ្សព្វផ្សាយខ្លឹមសារច្បាប់ស្តីពីសញ្ជាតិ ដល់កងកម្លាំង នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំអំណោយសម្ដេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ផ្ដល់ជូនកងទ័ពជួរមុខ ២រូប កំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺ នៅមន្ទីរពេទ្យបង្អែកស្រុកបាធាយ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំអគ្គមេបញ្ជាការ កងទ័ពអាស៊ាន លើកទី២២ ក្រោមប្រធានបទ ឯកភាពអាស៊ាន សម្រាប់សន្តិសុខនិងវិបុលភាព នៅទីក្រុងកូឡាឡាំពួរ ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំក្រុមការងារស្រុក អញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយជូនគ្រួសារកងទ័ព ចំនួន ០២គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំព្រែកពោធិ៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ត្រួតពិនិត្យកម្លាំង និងផ្សព្វផ្សាយខ្លឹមសារច្បាប់ ស្ដីពីសញ្ជាតិ ដល់មន្ត្រីស្នងការដ្ឋាន នគរបាលខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល ណែនាំកងកម្លាំងមានសមត្ថកិច្ច និងអាជ្ញាធរពាក់ព័ន្ធ ត្រូវខិតខំយកចិត្តទុកដាក់សម្រួលចរាចរណ៍ សណ្ដាប់ធ្នាប់ និងរបៀបរៀបរយ ក្នុងអាកាសយានដ្ឋានអន្ដរជាតិតេជោ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ជើញសាកសួរសុខទុក្ខ ឯកឧត្តម ឆាន់ សាផាន ទីប្រឹក្សារាជរដ្ឋាភិបាល និងជាអតីតរដ្ឋលេខាធិការប្រចាំការ ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីកម្ម និងសំណង់ ដែលបានកំពុងសម្រាកព្យាបាលសុខភាពនៅគេហដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម និង លោកជំទាវ ញូង ចរិយា អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញចូលរួមពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី៣ នៅវត្តខេមវន្តបឹងស្នាយ និងវត្តបូទុមរតនៈដីដុះ ក្នុងក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ពិធីសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយមនុស្សធម៌ របស់កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋជួបការលំបាក ចំនួន៨៨៣គ្រួសារ ក្នុងខេត្តកំពង់ឆ្នាំង ក្រោមអធិបតីភាព លោកជំទាវ ពុំ ចន្ទីនី និងឯកឧត្តមបណ្ឌិតសភាចារ្យ អ៊ុក រ៉ាប៊ុន អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត អញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយមន្ត្រីរាជការសាលាខេត្ត ក្នុងឱកាសបុណ្យកាន់បិណ្ឌ និងភ្ជំបិណ្ឌ ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលាខេត្តកំពត អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំត្រៀមចុងក្រោយ មុនចេញដំណើរចូលរួម មហាសន្និបាត អាយប៉ាលើកទី៤៦ នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងធម្មការនិងសាសនា និងលោកជំទាវ សូ ភត្ត្រា ព្រមទាំងប្រតិភូក្រសួង អញ្ជើញប្រគេនភត្តព្រះសង្ឃវេនបិណ្ឌ៣ របស់ក្រសួងធម្មការនិងសាសនា នៅវត្តបទុមវតីរាជវរារាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល សារសួរសុខទុក្ខ ត្រួតពិនិត្យកម្លាំង និងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយខ្លឹមសារ ស្ដីពីសញ្ជាតិ ដល់ស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
កិច្ចប្រជុំគណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលស្រុក ប្រចាំខែសីហា និងលើកទិសដៅបន្តក្រោមអធិបតីភាពលោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ និងលោក ឆាយ វ៉ានស៊ី ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាស្រុក អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា អញ្ជើញសួរសុខទុក្ខឯកឧត្តមកិត្តិនីតិកោសលបណ្ឌិត ប៉ែន បញ្ញា ដល់គេហដ្ឋាន ក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
កិច្ចប្រជុំស្វែងយល់ ពីស្ថានភាពអាជីវកម្មហិរញ្ញវត្ថុ និងគម្រោងអភិវឌ្ឍន៏ របស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងធម្មការនិងសាសនា និងលោកជំទាវ សូ ភត្ត្រា ព្រមទាំងប្រតិភូក្រសួង អញ្ជើញស្តាប់ព្រះបរិត្ត និងព្រះធម៌ទេសនាវេនបិណ្ឌទី៣ របស់ក្រសួងធម្មការនិងសាសនា នៅវត្តបទុមវតីរាជវរារាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អញ្ចើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ចូលរួមកិច្ចប្រជុំអគ្គមេបញ្ជាការ កងទ័ពអាស៊ាន លើកទី២២ នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត