ឯកឧត្ដម ឆាយ វណ្ណា ឯកឧត្ដម លី សារី ឯកឧត្ដម ស្លេះ ពុនយ៉ាមុីន លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី និងឯកឧត្តម សាន់ ឡាទីន អញ្ជើញចូលរួមពិធីទទួលទានតែសាមគ្គី Hight Tea នៅស្ថានទូតម៉ាឡេស៊ីប្រចាំកម្ពុជា អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី ប្រធានក្រុមការងារចុះជួយមូលដ្ឋានឃុំទួលសំបួរ និងឃុំអារក្សត្នោត ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អញ្ចើញដឹកនាំក្រុមការងារ ចុះជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខក្រុមគ្រួសារកងទ័ពនៅសមរភូមិមុខ និងជាសមាជិកគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា នៅក្នុងឃុំអារក្សត្នោត អានបន្ត
ពិធីប្រកាសបំពេញបន្ថែម អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ស្រុកជើងព្រៃ ក្រោមអធិបតីឯកឧត្តម ស្រី សុភ័ក្ដ្រ អនុប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោកជំទាវ ឃួន ឃុនឌី និងលោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកចង្ក្រានសន្សំសំចៃថាមពល និងសារុង ចែកជូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅក្នុងស្រុកបារាយណ៍ ខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
លោកជំទាវអ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន គិត ម៉េង អញ្ចើញដឹកនាំសិល្បករ និងថ្នាក់ដឹកនាំក្រុមហ៊ុន រ៉ូយ៉ាល់ គ្រុប ជួបសួរសុខទុក្ខវីរកងទ័ព កំពុងព្យាបាលរបួស ពីសង្គ្រាមឈ្លានពានរបស់សៀម នៅមន្ទីរពេទ្យបង្អែកខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
លោកជំទាវអ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន គិតម៉េង អញ្ចើញបន្តដឹកនាំសិល្បករ និងថ្នាក់ដឹកនាំក្រុមហ៊ុន រ៉ូយ៉ាល់ គ្រុប ជួបសួរសុខទុក្ខវីរកងទ័ព កំពុងព្យាបាលរបួស នៅមន្ទីរយោធភូមិភាគទី៤ អានបន្ត
លោកជំទាវអ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន គិត ម៉េង អញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងប្រគល់អំណោយមូលនិធិទ្រទ្រង់ជនភៀសសឹក ជូនដល់គ្រួសារកងទ័ព និងជនភៀសសឹក នៅស្រុកស្រីស្នំ ខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា អញ្ចើញចុះហត្ថលេខា លើសេចក្តីប្រកាស កិច្ចសហប្រតិបត្តិរួម ជាមួយប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មចិនម៉ាឡេស៊ី ដើម្បីបង្កើតក្របខណ្ឌផ្លូវការ នៃសភាពាណិជ្ជកម្មទាំងពីរ ក្នុងការជំរុញពាណិជ្ជកម្ម និងវិនិយោគ រវាងកម្ពុជានិងម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា បានជម្រាបជូនគណៈប្រតិភូ សភាពាណិជ្ជកម្មចិនម៉ាឡេស៊ី អំពីកំណើនសេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជា និងគោលដៅកម្ពុជា ក្នុងការសម្រេចនូវទស្សនវិស័យ ក្លាយជាប្រទេសមានចំណូលខ្ពស់ត្រឹមឆ្នាំ២០៥០ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញថ្វាយព្រះរាជដំណើរព្រះមហាក្សត្រ និងសម្តេចម៉ែ យាងទៅទីក្រុងប៉េកាំង ប្រទេសចិន ដើម្បីពិនិត្យព្រះរាជសុខភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តមកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត គន់ គីម ទេសរដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បញ្ចុះបឋមសិលាសាងសង់ផ្ទះ ជូនអតីតយុទ្ធជន ស្រុកគាស់ក្រឡ ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
សិកា្ខសាលាបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពី ការពិនិត្យ និងការគ្រប់គ្រង ការផ្តល់ការលើកទឹកចិត្ត ក្រោមយន្តការ អនុគណៈកម្មាធិការ វិនិយោគរាជធានី ខេត្ត (អ.គ.វ.រ.ខ) ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ពេជ្រ សម្បត្តិ និង ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណរិទ្ធ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាលបណ្ឌិត្យសភាភូមិន្ទយុត្តិធម៌កម្ពុជា (ប.ភ.យ.ក.) បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំលើកទី៤ នៃក្រុមប្រឹក្សាភិបាលបណ្ឌិត្យសភាភូមិន្ទយុត្តិធម៌កម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងត្រួតពិនិត្យកងកម្លាំងនគរបាល នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញចូលរួមមហាសន្និបាត អាយប៉ា លើកទី៤៦ ក្នងកិច្ចសន្ទនាសភា ស្តីពីការតភ្ជាប់ ទំនាក់ទំនងសភា រវាងសហភាពអឺរ៉ុប និងកម្ពុជា នៅវិមានរដ្ឋសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម សុខ ពុទ្ធិវុធ៖ ឱកាសអាហារូបករណ៍ នឹងផ្តល់ជូនតែបេក្ខជនដែលមានឆន្ទៈ និងមានទឹកចិត្តសិក្សា ពិតប្រាកដតែប៉ុណ្ណោះ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង ប៊ុនទី មេបញ្ចាការកងរាជអាវុធហត្ថខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ចើញចូលរួមពិធីដាក់ឱ្យដំណើរការសាកល្បង នៃខ្សែចង្វាក់ផលិតកម្មជ្រលក់ថ្នាំពណ៌ស័ង្កសី របស់ក្រុមហ៊ុន ហូលិ ស្ទៀល ខេមបូឌា (HUALE STEEL CAMBODIA) នៅក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ មន្រ្តីនគរបាលជាតិ និងនិវត្តន៍ជន ដែលកំពុងមានជំងឺប្រចាំកាយ និងមានជីវភាពក្រលំបាក នៅស្រុកបាធាយ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ អំពីយន្តការគាំទ្រ ដល់ពលករខ្មែរត្រឡប់មកកម្ពុជាវិញ នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល និងលោកជំទាវ អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងសំណេះសំណាល ជាមួយកុមារ នៅអង្គការមជ្ឈមណ្ឌលអរុណរៈ (សាន់រ៉ាយ) ស្ថិតនៅសង្កាត់រការខ្ពស់ ក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត