ប្រមុខរដ្ឋាភិបាល កម្ពុជា-ឡាវ-វៀតណាម ពេញចិត្តចំពោះការរីកចម្រើន នៃទំនាក់ទំនងប្រទេសទាំងបី អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទ សិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយស្តីពីការ ប្រឆាំងការសម្អាតប្រាក់ និងហិរញ្ញប្បទានភេរវកម្ម និងហិរញ្ញប្បទានដល់ការ រីកសាយភាយ អាវុធមហាប្រល័យ នៅស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទ សិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីការប្រឆាំងការសម្អាតប្រាក់ និងហិរញ្ញប្បទានភេរវកម្ម និងហិរញ្ញប្បទានដល់ការ រីកសាយភាយអាវុធមហាប្រល័យ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយផែនការ ស្តីពីយុទ្ធនាការប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀនខុសច្បាប់លើកទី១០ និងការពង្រឹងវិធានការ បង្ការ ទប់ស្កាត់ បង្ក្រាបគ្រឿងញៀនឆ្លងដែន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាអំពីវឌ្ឍនភាពការងារ និងបញ្ហាប្រឈម ក្នុងការអនុវត្តផែនការសកម្មភាព នៃយុទ្ធសាស្ត្រជាតិ ស្តីពីការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ច ក្រៅប្រព័ន្ធឆ្នាំ២០២៣-២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញបន្តចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាជាមួយតួអង្គពាក់ព័ន្ធ ដើម្បីពិនិត្យលទ្ធផលការងារកន្លងមក និងដកពិសោធន៍ ព្រមទាំងដាក់ទិសដៅអនុវត្តបន្ត នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ចើញអមដំណើរលោកជំទាវ ញ៉ែម សាខន ស ខេង និងលោកជំទាវ កែវ សួនសុភី ស សុខា អញ្ជើញក្នុងពិធីបុណ្យ ផ្កាប្រាក់មហាសាមគ្គី នៅវត្តព្រះឥន្ទសាមគ្គីធម៍ ក្នុងស្រុកអង្គស្នួល អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជូនដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ កំពូលអាស៊ាន លើកទី៤៦ និងកិច្ចប្រជុំកំពូលពាក់ព័ន្ធ នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
សម្តេចកិតិ្តសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ជួបសម្តែងការគួរសមចំពោះ ឯកឧត្តម លឿង គឿង នៅទីក្រុងហាណូយ ប្រទេសវៀតណាម អានបន្ត
ពិធីបើកបវេសនកាលពុទ្ធិកសិក្សា ទូទាំងក្រុងអរិយក្សត្រ ឆ្នាំសិក្សា ២០២៥-២០២៦ ក្រោមព្រះរាជាធិបតីភាព សម្ដេចព្រះ ឧត្ដមមុនី ជា សំអាង និងគណៈអធិបតី ឯកឧត្ដម នូ សាខន និងឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ជិន ឌឹក លឿង អតីតប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម នៅទីក្រុងហាណូយ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពេញអង្គគណ:រដ្ឋមន្ត្រី តាមរយៈកម្មវិធី Zoom ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយសម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អនុញ្ញាតឱ្យអគ្គលេខាធិការ នៃសន្និសីទប្រធានសភា នៃអន្តរសភា (ISC) ចូលជួបសម្តែងការគួរសម នៅវិមានព្រឹទ្ធសភា អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិកាកណ្ដាលគណបក្សប្រជាជន អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល នៃការផ្សព្វផ្សាយសន្និបាត លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គីអភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា ដឹកនាំប្រតិភូរណសិរ្ស អញ្ជើញជូនពរសម្តេចអគ្គមហាពញាចក្រី ហេង សំរិន ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុគម្រប់៩១ ឈានចូល៩២ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញដឹកនាំប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីគោលការណ៍ និងនីតិវិធី នៃការវាយតម្លៃ ទទួលស្គាល់អង្គភាព ផ្តល់សេវាសាធារណៈគំរូឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទ វគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពី យុទ្ធវិធីប្រតិបត្តិការ និងការបាញ់គ្រាប់ពិន ដល់មន្ត្រីនគរបាល ចំណុះនាយកដ្ឋាន ចំនួន ២០រូប អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ បានអញ្ជេីញចុះពិនិត្យការិយាល័យចុះឈ្មោះបោះឆ្នោតឃុំឈេីទាល ដែលនៅសល់ពេលតែ៣ថ្ងៃទៀតប៉ុណ្ណោះ នឹងបិទបញ្ចប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដីនគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារច្បាប់ និងគោលនយោបាយរបស់ក្រសួង ដ.ន.ស នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន សមាជិកគណៈកម្មការផែនការ វិនិយោគ កសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ នេសាទ អភិវឌ្ឍន៍ជនបទ បរិស្ថាន ធនធានទឹក និងឧតុនិយម នៃរដ្ឋសភា អញ្ជើញចូលរួមក្នុងសមាជអេកូឡូស៊ីអន្តរជាតិលើកទី១១ នៅទីក្រុង Saint Petersburg ប្រទេសរុស្ស៊ី, តាមប្រព័ន្ធនិម្មិត (Zoom Conference) អានបន្ត