ពិធីសំណេះសំណាល និងផ្សព្វផ្សាយសារពិសេស របស់សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ក្នុងពិធីខួបលើកទី៤៧ ទិវាជ័យជំនះ ៧មករា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណរិទ្ធិ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ធិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញថ្វាយគ្រឿងសក្ការៈ និងថ្វាយបង្គំសម្តេចព្រះឧត្តមបញ្ញាកិត្តិបណ្ឌិត ដូង ផង់ ព្រះចៅអធិការវត្តព្រែកប្រាំង ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកពញាឮ ខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អនុញ្ញាតឱ្យប្រធានការិយាល័យ អនុព័ន្ធយោធាឡាវ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងជម្រាបលា នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមពិធីប្រកាស ចូលកាន់មុខតំណែងប្រធាន និងអនុប្រធាន នៃគណៈកម្មាធិការជាតិ ប្រឆាំងទារុណកម្ម នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈអភិបាលខេត្ត ដើម្បីពិនិត្យនិងវាយតម្លៃ លើការអនុវត្តការងារកន្លងមក របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ នៅសាលប្រជុំសាលាខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ អញ្ជើញចូលរួមដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ សាមញ្ញលើកទី២០ អាណត្តិទី៤ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ដើម្បីពិនិត្យ និងពិភាក្សា លើរបៀបវារៈចំនួន ៥ នៅសាលប្រជុំសាលាខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ្ឌ អភិបាលខេត្ត និងជាអនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ស្ពឺ អញ្ជើញកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅអនុវត្ត ឆ្នាំ២០២៦ របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្វើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារ ប្រយុទ្ធប្រឆាំង បទល្មើសឆបោក តាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី ប្រធានក្រុមការងារចុះជួយឃុំអារក្សត្នោត និងឃុំទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ បានដឹកនាំក្រុមគ្រូពេទ្យ នៃក្រុមវេជ្ជបណ្ឌិត និងគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្តបារាំង ចុះត្រួតពិនិត្យ និងព្យាបាលជំងឺ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ក្នុងឃុំទួលសំបួរ ចំនួន ២០០នាក់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ សហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជាថ្នាក់កណ្ដាល អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ គណៈកម្មាធិការកណ្តាលសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា (ស.ស.យ.ក.) អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា សុមេធី សមាជិក គណៈអចិន្ដ្រៃយ៍ គណៈកម្មាធិការកណ្ដាល សហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈអចិន្ត្រៃយ៍ គណៈកម្មាធិការកណ្ដាល សហភាព សហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុក អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមអចិន្ត្រៃយ៍គណបក្ស និងប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់ស្រុក ចុះតាមបណ្តាលឃុំទាំង១៤ នៅស្នាក់ការគណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញប្រគល់ផ្ទះថ្មី ជូនគ្រួសារវីរកងទ័ព និងវីរនគរបាលជាតិ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំបូកសរុប និងវាយតម្លៃលទ្ធផល ការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលេីកទិសដៅបន្តឆ្នាំ២០២៦ របស់គណកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាល សាកសួរ សុខទុក្ខ គ្រួសារវីរកងទ័ព វីរនគរបាលជាតិ និងគ្រួសារ ភៀសសឹក ចំនួន ១១១គ្រួសារ ដែលបានមកស្នាក់នៅបណ្តោះ អាសន្ន ក្នុងសង្កាត់ បឹងទំពន់ទី១ ខណ្ឌមានជ័យ អានបន្ត
ឧបការីរដ្ឋមន្ត្រីការបរទេសអាម៉េរិក៖ ឯកឧត្តមប្រធានាធិបតី Donald Trump បន្តយកចិត្តទុកដាក់ ចំពោះស្ថានការណ៍ព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ និងការអនុវត្តតាមស្មារតី នៃសេចក្តីថ្លែងការណ៍រួមទីក្រុងគូឡាឡាំពួរ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លា របស់សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ផ្តល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក និងសិស្សនុសិស្សភៀសសឹក នៅក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ចូលរួមអមដំណើរ ឯកឧត្តម អ៊ុច បូររិទ្ធ អនុប្រធានទី១ នៃព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយដ៏ ថ្លៃថ្លារបស់សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ផ្តល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា សុមេធី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងសង្គមកិច្ច និងយុវនីតិសម្បទា អញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ ឯកឧត្ដម យី យ៉ូន រដ្ឋលេខាធិការ ក្រសួង ស.អ.យ. ដែលកំពុងសម្រាកព្យាបាល នៅមន្ទីរពេទ្យកាល់ម៉ែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិគ្រោះយោបល់ បឋមអំពីការរៀបចំ លំនៅឋានបណ្តោះអាសន្ន សម្រាប់ប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ក្រុមទី២ និងក្រុមទី៣ អានបន្ត