ក្រុមហ៊ុន Fortune Rich Trade Co.,Ltd. Ju Wang Footwear Co.,Ltd., បង្ហាញចំណាប់អារម្មណ៍ បណ្ដាក់ទុនវិនិយោគ លើការបង្កើតរោងចក្រ ផលិតសំលៀកបំពាក់ ស្ត្រី និងកុមារនៅកម្ពុជា អានបន្ត
មីយ៉ាន់ម៉ា អរគុណកម្ពុជា ដែលចែករំលែកបទពិសោធន៍ និងទស្សនទានក្នុងការ ដោះស្រាយវិបត្តិ នៅមីយ៉ាន់ម៉ា អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុន Zhongjiao Tongli បង្ហាញបំណងពង្រីកការ វិនិយោគ លើវិស័យកសិកម្ម ក្នុងខេត្តរតនគិរី និងខេត្តមណ្ឌលគិរី អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តាប់របាយការណ៍អំពីវឌ្ឍនភាពការងារ ប្រឆាំងការឆបោក តាមប្រព័ន្ធអនឡាញ និងទិសដៅបន្ត នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តាប់របាយការណ៍ អំពីវឌ្ឍនភាពការងារ ប្រឆាំងការឆបោក តាមប្រព័ន្ធអនឡាញ និងទិសដៅបន្ត ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុន Zhengzhou Chen’s Sun បង្ហាញចំណាប់អារម្មណ៍ វិនិយោគលើដំណាំធុរេននៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អនុប្រធានគណកម្មាធិការគណបក្សរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាបាយសាមគ្គី ជាមួយសមាជិកគណបក្សថ្មី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាលជាមួយ សមាគមនិស្សិតកម្ពុជា ដែលកំពុងសិក្សា នៅខេត្តយូណាន សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអនុញ្ញាតឲ្យអគ្គនាយកក្រុមហ៊ុន Samsung Pharm របស់សាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាបាយសាមគ្គី ជាមួយសមាជិកគណបក្សថ្មី នៅវិមាន ៧មករា អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានទទួលជួបនាយការិយាល័យ អនុព័ន្ធយោធាឥណ្ឌូនេស៊ី(ចាស់) និងនាយការិយាល័យ អនុព័ន្ធយោធាឥណ្ឌូនេស៊ី(ថ្មី) ប្រចាំកម្ពុជា ដើម្បីសម្តែងការគួរសមជម្រាបលា និងបង្ហាញមុខ នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាបាយសាមគ្គី ជាមួយសមាជិកគណបក្សថ្មី នៅវិមាន ៧មករា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាបាយសាមគ្គី ជាមួយសមាជិកគណបក្សថ្មី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍រដ្ឋសភា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា អានបន្ត
អភិបាលខេត្តយូណាន សន្យាផ្តល់អាហារូបករណ៍ កាន់តែច្រើនដល់និស្សិតកម្ពុជា និងជំរុញទេសចរចិនទៅកម្ពុជាបន្ថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានចូលរួមជូនដំណើរសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់កម្ពុជា ទៅចូលរួមកិច្ចប្រជុំកំពូល មហាអនុតំបន់មេគង្គ (GMS) លើកទី៨ នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញជូនដំណើរ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់កម្ពុជា ទៅចូលរួមកិច្ចប្រជុំកំពូលមហាអនុតំបន់មេគង្គ (GMS) លើកទី៨ នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត