ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ បានអញ្ជើញចូលរួម ជាគណៈអធិបតីក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការអគារសិក្សា ១ខ្នង កម្ពស់ ៤ជាន់ នៃវិទ្យាល័យព្រះមុនីវង្ស និងពិធីជូនរង្វាន់ ដល់សិស្សប្រឡងជាប់ មធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ និទ្ទេស A ចំនួន ៧៧រូប នៅខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ខ្លឹមសារ មហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាង ទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងពិធីប្រកាស សេចក្តីសម្រេច ស្តីពីការ ចាត់តាំង ក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋាន ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយខ្លឹមសារ មហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាងទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងពិធីប្រកាស សេចក្តីសម្រេច ស្ដីពីការ ចាត់តាំងក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋាន ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ សមាជិក គណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយ ខ្លឹមសារ មហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាង ទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងពិធីប្រកាស សេចក្តីសម្រេច ស្ដីពីការ ចាត់តាំងក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ខ្លឹមសារមហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាង ទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្ស និងពិធីប្រកាស សេចក្តីសម្រេច ស្តីពីការ ចាត់តាំងក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការ បក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយខ្លឹមសារ មហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាង ទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងពិធីប្រកាស សេចក្តីសម្រេច ស្ដីពីការ ចាត់តាំងក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបុណ្យ បញ្ចុះខ័ណ្ឌសីមា កាត់ឬសសីមា និងសម្ពោធឆ្លង សមិទ្ធិផលនានា នៅវត្តចាក់អង្រែក្រោម ក្នុងខណ្ឌមានជ័យ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជួបជាមួយ ឯកឧត្តម Dato Ahmad Azam Bin Abrahman បេសកជនពិសេស របស់ នាយករដ្ឋមន្រ្តីម៉ាទ្បេស៊ី ក្នុងជំនួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាលើទំនាក់ទំនង កិច្ចសហប្រតិបត្តិការរវាង កម្ពុជា-ម៉ាទ្បេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមការងារ រៀបចំពិព័រណ៌ អបអរសាទរ ខួបលើកទី២៥ នៃការបញ្ចប់ សង្រ្គាមស៊ីវិល នៅកម្ពុជា និងការអនុវត្តប្រកប ដោយជោគជ័យ នយោបាយឈ្នះ ឈ្នះ និងខួប៥ឆ្នាំ នៃការកសាង វិមានឈ្នះ ឈ្នះ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីផ្សព្វផ្សាយ មហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាងទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយ សិស្សនិទ្ទេស A ក្នុងឆ្នាំសិក្សា ២០២២-២០២៣ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីប្រកាសប្រធាន អនុប្រធាន ក្រុមការងារ ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកែប ក្រោមអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ គណៈកម្មាធិការកណ្តាល សហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី នៅអគារខេមរានី រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទ អង្គប្រជុំត្រួត ពិនិត្យសភាពការណ៍ វាយតម្លៃលទ្ធផល ការងារកំណែទម្រង់ ការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ចកងរាជអាវុធហត្ថ ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅផែនការ សកម្មភាព កងរាជអាវុធហត្ថ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបិទ អង្គប្រជុំត្រួត ពិនិត្យសភាពការណ៍ វាយតម្លៃលទ្ធផល ការងារកំណែទម្រង់ ការអនុវត្តតួនាទីភារកិច្ច កងរាជអាវុធហត្ថ ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយ សិស្សនិទ្ទេស A ក្នុងឆ្នាំសិក្សា ២០២២-២០២៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំត្រួត ពិនិត្យសភាពការណ៍ វាយតម្លៃលទ្ធផលការងារ កំណែទម្រង់ ការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ចកងរាជអាវុធហត្ថ ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅផែនការ សកម្មភាព កងរាជអាវុធហត្ថ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុក ជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័ត ក្រុងព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបើកការដ្ឋានសាងសង់ ចំណតផែ កុងតឺន័រ ទឹកជ្រៅថ្មី ជំហានទី១ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបើកការដ្ឋាន សាងសង់ចំណត ផែកុងតឺន័រ ទឹកជ្រៅថ្មី ជំហានទី១ នៃកំពង់ផែស្វយ័ត ក្រុងព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកការដ្ឋាន សាងសង់ចំណត ផែកុងតឺន័រទឹកជ្រៅថ្មី ជំហានទី១ និងសម្ពោធបើក ឱ្យប្រើប្រាស់គ្រឿងចក្រ លើកដាក់ចល័ត នៅគែមផែ នៃកំពង់ផែស្វយ័ត ក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត