ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន ផ្ញើសារលិខិតជូន សម្ដេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ចូលរួមរំលែកទុក្ខ ចំពោះមរណភាពម្ដាយក្មេក អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីបិទ សមយុទ្ធពហុសាសន៍ សន្តិភាព-មិត្តភាព-ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្នសភា បានអញ្ចើញទទួលជួប សមាគមពុទ្ធិក:សមាគមកម្ពុជរដ្ឋ ក្នុងដំណើរ ទស្សនកិច្ច សិក្សាអំពីតួនាទី ភារកិច្ចរដ្ឋសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន ប្រធានគណៈកម្មាធិការ សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញនាំយក អំណោយមនុស្សធម៌ ចែកជូនដល់ ប្រជាពលរដ្ឋរងគ្រោះ ដោយសារ ខ្យល់កន្ត្រាក់ ក្នុងស្រុកព្រៃនប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានទទួលជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយ គណៈប្រតិភូក្រុមហ៊ុនឯកជនជប៉ុន ដឹកនាំដោយ លោកបណ្ឌិត Hiroto IZUMI អតីតទីប្រឹក្សា នាយករដ្ឋមន្ត្រីជប៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំដើម្បីត្រៀមសម្រាប់ កិច្ចប្រជុំបូក សរុបលទ្ធផល កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ឆ្នាំ២០២៣ និងចុះហត្ថលេខា លើផែនការ សហប្រតិបត្តិការ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញក្នុងពិធីប្រគល់-ទទួល ថវិកាឧបត្ថម្ភ (ឆ្នាំទី២ នៃ MOU) របស់ក្រុមហ៊ុន ជីប ម៉ុង ជូនសមាគមគ្រូពេទ្យ ស្ម័គ្រចិត្តយុវជនសម្ដេចតេជោ (TYDA) អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការ នូវកម្មវិធី គោលនយោបាយ អាទិភាពទី៥ និងទី៦ របស់រាជរដ្ឋាភិបាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការ នូវកម្មវិធី គោលនយោបាយ អាទិភាពទី៥ និងទី៦ របស់រាជរដ្ឋាភិបាល ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី នេត សាវឿន បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីប្រកាសដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការនូវកម្មវិធីគោលនយោបាយអាទិភាពទី៥ និងទី៦ របស់រាជរដ្ឋាភិបាល ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការ នូវកម្មវិធីគោលនយោបាយ អាទិភាពទី៥ និងទី៦ របស់រាជរដ្ឋាភិបាល អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកប្រណាំងទូក នៅខេត្តស្វាយរៀង នៅទន្លេវ៉ៃគោ ក្រុងស្វាយរៀង ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន ប្រធានគណៈកម្មាធិការ សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញនាំយក អំណោយមនុស្សធម៌ ចែកជូនដល់ ប្រជាពលរដ្ឋរងគ្រោះ ដោយសារខ្យល់កន្ត្រាក់ នៅក្នុងស្រុកព្រៃនប់ អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារ ថ្នាក់កណ្តាលចុះជួយ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ បានអញ្ចើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារ ចុះជួយមូលដ្ឋាន ឃុំទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួង រៀបចំដែនដីនគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានអនុញ្ញាតទទួលជួប ជាមួយ ប្រតិភូសមាគម នាវាយុវជន អាស៊ីអាគ្នេយ៍កម្ពុជា នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ជោគជ័យ នៃការ រៀបចំការ ប្រកួតកីឡាស៊ីហ្គេម និងអាស៊ាន ប៉ារ៉ាហ្គេម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីឆ្លងរោងបុណ្យ អភិសេកព្រះពុទ្ធបដិមា និងរូបសំណាកស្តេចនាគ ស្ថិតនៅស្រុកក្រូចឆ្មារ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ក្រសួងយុត្តិធម៌រៀបចំ ពិធីបុណ្យកឋិនទាន ដើម្បីដង្ហែទៅកាន់ វត្តច័ន្ទបុរីវង្ស ហៅ វត្តសំរោងខាងជើង ស្ថិតនៅខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ និងវត្តកឋិនប្បដិសណ្ឋានារាម ហៅ វត្តទួលរំចេក ស្ថិតនៅស្រុកមោងឫស្សី ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទមហាសន្និបាត មិត្តសមាគមនគរបាលជាតិកម្ពុជា អាណត្តិទី៥ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីស្រោចស្រព ព្រះសុគន្ធវារី ប្រគេនសម្តេច និងព្រះមន្ត្រីសង្ឃជាន់ខ្ពស់ អានបន្ត