ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញចូលរួម ចុះត្រួតពិនិត្យ និងបូកសរុបការងារ ធានាភស្តុភារ ឆ្នាំ២០២៣ និងដាក់ទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ នៅទិសយោធភូមិភាគទី៥ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងភរិយា បានអញ្ជើញចូលរួមទស្សនា និងប្រគល់ពានរង្វាន់ ដល់កីឡាករជ័យលាភី ខេត្តកំពង់ចាម ក្នុងពិធីប្រណាំងទូក ង អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីប្រណាំងទូក បណ្ដែតប្រទីប ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង នៅខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញសួរសុខទុក្ខ ឯកឧត្តម ចា ន់ វ៉ែន អតីតអគ្គលេខាធិការរងរដ្ឋសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម និងលោកជំទាវ ឯកឧត្ដម សេង ទៀង និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីប្រណាំង ទូក ង ដើម្បីអបអរ បុណ្យចេញព្រះវស្សា ខេត្តកំពង់ចាម នៅក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន អញ្ចើញចួមរួមក្នុងពិធី ជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកម្មករ និយោជិត ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាលជាមួយបងប្អូនកម្មករ និយោជិត ចំនួន ១៨ ០២៨នាក់ នៅក្នុងខណ្ឌមានជ័យ និងខណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំ ពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្ត្រី តាមប្រព័ន្ធ Video Conference ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្ត្រី នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការ រៀបចំបុណ្យប្រណាំងទូក ង បណ្ដែតប្រទីប និងអុជកាំជ្រួច តាំងពិរព័រណ៍ នៅក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ប្រជាពលរដ្ឋរងគ្រោះដោយទឹកជំនន់ចំនួន ១៣០ គ្រួសារ នៅខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ ទទួលបានអំណោយមនុស្សធម៌ ពីកាកបាទក្រហមកម្ពុជា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ទទួលជួបជាមួយ ឯកឧត្តម អាណាថូលី បូរូវីក ឯកអគ្គរដ្ឋទូត សហព័ន្ធរុស្ស៊ី ប្រចាំកម្ពុជា ក្នុងជំនួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ និងក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន បានឯកភាពបង្កើត យន្តការអចិន្រ្តៃយ៍ ដើម្បីរួមគ្នា ដោះស្រាយបញ្ហានានា អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយបងប្អូនកម្មករ និយោជិត ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅក្នុងក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរង នគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួម វេទិកាផ្សព្វផ្សាយ និងពិគ្រោះយោបល់ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ដ លើកទី៥ អាណត្ដិទី៣ ឆ្នាំ២០២៣ ស្រុកមុខកំពូល អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកម្មករ និយោជិត ចំនួន ១២.០៦០នាក់ ស្ថិតនៅក្នុងខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន អញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកម្មករ និយោជិត នៅក្នុងខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម និងចាត់តាំងកម្លាំងការពារ រក្សាសន្តិសុខ សុវត្ថិភាពជូន សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកម្មករ-និយោជិត អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំ ដែនដីនគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមការងារនីតិកម្ម នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត សង្ឃឹមថា កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ រវាងកម្ពុជា-ជប៉ុន នឹងមានការ កើនឡើង លើគ្រប់វិស័យ ជាពិសេស នៅក្នុងវិស័យ ទេសចរណ៍ វិនិយោគ និងការប្រាស្រ័យ ទាក់ទង រវាងប្រជាជន និងប្រជាជន អានបន្ត