ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ជើញចូលរួមពិធីសម្ពោធសមិទ្ធផលនានា ក្នុងភូមិប៊ុនរ៉ានីសែនជ័យដំណាក់ទ្រយឹង ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅស្រុកក្រវាញ ខេត្តពោធិ៍សាត់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧នៃរដ្ឋសភា និងលោកជំទាវ ផ្ញើសារលិខិត រំលែកមរណទុក្ខ ជូនចំពោះ លោកជំទាវ គឹម សៀង ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ ចំពោះមរណភាព ឯកឧត្តម ទិន សុខឃួន អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ក្រុមការងារគណបក្ស និងគណបក្សមូលដ្ឋានគ្រប់លំដាប់ថ្នាក់ រួមគ្នាថែរក្សា សុខសន្តិភាព ដើម្បីចូលរួមចំណែកក្នុងការជម្រុញល្បឿននៃការអភិវឌ្ឍន៍ អានបន្ត
អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញបើកវិញ្ញាសារ ប្រឡងជ្រើសរើស និស្សិតចូលរៀនថ្នាក់ឆ្នាំសិក្សា មូលដ្ឋានជំនាន់ទី៣ និងប្រជុំត្រួតពិនិត្យទីតាំងត្រៀមរៀបចំពិធីកាត់ខ្សែបូសម្ពោធអគារសិក្សា និងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តព្រះឥន្ទសាមគ្គីធម៌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ របស់សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្ត ជូនលោក ស្រី សារឿន បានរអិលដួលក្នុងបន្ទប់ទឹក បណ្តាលឱ្យបាក់ឆ្អឹងត្រគៀក កំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺ នៅមន្ទីរពេទ្យលោកសង្ឃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសម្ពោធ ឆ្លងសាលាពុទ្ធកបឋមសិក្សា សម្ដេចសង្ឃរាជ បូរ គ្រី និងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តស្លែងអំពិលបី ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកគិរីវង់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ អញ្ជេីញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ប្រគល់កុំព្យូទ័រ ចំនួន ៣០គ្រឿង ដល់ក្រុមការងារយុវជនគណបក្សឃុំកន្ទឺ១ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន៖ សមិទ្ធផលជាង ៥៥ម៉ឺនដុល្លារ នៅវត្តទង់មាស ត្រូវបានសម្ពោធដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ ដើម្បីទុកជាប្រយោជន៍ ក្នុងវិស័យព្រះពុទ្ធសាសនា ស្ថិតក្នុងស្រុករំដួល ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន អញ្ចើញចូលរួមប្រជុំជាមួយ នគរបាលជាតិ ឥណ្ឌូនេស៊ី ដើម្បីពង្រឹង កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ លើការស៊ើបអង្កេត រវាងប្រទេសទាំងពីរ ធ្វើឡើងតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ Zoom អានបន្ត
រដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ រៀបចំពិធីបិទការប្រកួត កីឡាបាល់ទាត់ ដណ្តើមពានរង្វាន់ ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ លើកទី១ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានណែនាំឱ្យមណ្ឌលសុខភាពពាមកោះស្នា ត្រូវមានបុគ្គលិក បម្រើសេវាសុខាភិបាល ឱ្យត្រូវតាមស្តង់ដារដោយមិនអាចខ្វះខាតបាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានដឹកមន្ត្រីបច្ចេកទេស និងមន្ទីរអង្គភាពជំនាញ អញ្ជើញចុះពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃការសាងសង ផ្លូវបេតុងអាមេ ១ខ្សែ ដែលមានប្រវែងជាង ២០០០ម៉ែត្រ នៅក្នុងឃុំព្រែកកក់ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាប្រធានសមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសសមាសភាព គណៈកម្មការសាខាសមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ចាត់មន្ត្រីចុះសួរសុខទុក្ខដោយផ្ទាល់ ដល់មន្ទីរពេទ្យណាមសៃហ្គន ប្រទេសវៀតណាម និងឧបត្ថម្ភថវិកា ២ម៉ឺនដុល្លារ បន្ថែមទៀត ជួយដល់ការព្យាបាលស្ត្រី រងគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍ នៅលេីផ្លូវ៦០ម៉ែត ស្លាប់ ៣នាក់ ប្តីនិងកូន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងបាននាំយកគ្រឿង ឧបភោគបរិភោគ និងបច្ច័យ មួយចំនួន ប្រគេនព្រះសង្ឃ នៅវត្តអណ្តូងស្វាយ ក្នុងស្រុកបាណន់ ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អញ្ជើញចែកសម្ភារៈសិក្សា នៅសាលាកុមារកំព្រា ឧស្មាន អាល់ឧស្មាន នៅស្រុកក្រូចឆ្មារ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញបន្តជួបពិគ្រោះពិភាក្សាការងារ ជាមួយក្រសួងវប្បធម៌ និងវិចិត្រសិល្បៈ អាជ្ញាធរជាតិអប្សរា និងអាជ្ញាធរពាក់ព័ន្ធ ក្នុងគោលបំណងឈានទៅ រៀបចំគោលការណ៍ និងផែនការគ្រប់គ្រង តំបន់រមណីយដ្ឋាន បេតិកភណ្ឌពិភពលោកអង្គរ អានបន្ត
លោក មែ ស៊ីថន នាំយកសារលិខិតចូលរួមរំលែកមរណទុក្ខ និងថវិកាឧបត្ថម្ភ គ្រួសារសព ៤០លានរៀល ក្នុងមួយគ្រួសារពីសំណាក់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ជូនដល់គ្រួសារនៃសព លោក អឿន ចាន់ដារ៉ា និង លោក ពៅ នេពីន ជាកងកម្លាំង នៃមជ្ឈមណ្ឌលសកម្មភាពកំចាត់មីនកម្ពុជា (CMAC) អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ចើញចូលរួមអមជាមួយសម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ទទួលជួបពិភាក្សាទ្វេភាគី ជាមួយប្រធានរដ្ឋសភា នៃប្រទេសម៉ាឡេស៊ី នៅវិមានរដ្នសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ចើញទទួលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម Tan Sri Dato’ (Dr.) Johari bin Abdul ប្រធានរដ្ឋសភាម៉ាឡេស៊ី នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត