ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានអញ្ចើញចូលរួមទទួលស្វាគមន៍ មេបញ្ជាការយោធភូមិភាគ៧ កងទ័ពប្រជាជនវៀតណាម ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងជូនពរចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ ដល់កងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបការងារ អប់រំ យុវជន និងកីឡាឆ្នាំ២០២២~២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកឧត្ដម អឺអិណុ អាហ្សឺហ្ស៉ី ( UENO Atsushi ) ឯកអគ្គរាជទូតជប៉ុនប្រចាំកម្ពុជា ចូលសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមាន៧មករា អានបន្ត
កុមារកំព្រា ចាស់ឥតទីពឹង និងគ្រួសារអ្នកផ្ទុក មេរោគអេដស៍ចំនួន ៣២៨នាក់ នៅអង្គការសង្គ្រោះជនអស់សង្ឃឹម ទទួលបានការ ឧបត្ថម្ភជាស្បៀងអាហារ ថវិកា និងអាហារដ៏ឈ្ងុយឆ្ងាញ់ ជាលើកទី១០ ពី កាកបាទក្រហមកម្ពុជា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកកិច្ចប្រជុំ កំពូលធុរកិច្ចអាស៊ាន-កម្ពុជា អានបន្ត
អនុព័ន្ធយោធាចិនប្រចាំកម្ពុជា និងសហការី ជូនពរឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមសិក្ខាសាលា ស្តីពី តម្រង់ទិសលើការ គ្រប់គ្រងព័ត៌មាន និងសាធារណមតិ សម្រាប់រដ្ឋបាលរាជធានី-ខេត្ត អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន បានចាត់ឱ្យសហការី អញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងគោរពជូនពរ សម្តេចចៅហ្វាវាំង វរវៀងជ័យ អធិបតីស្រឹង្គារ គង់ សំអុល និងលោកជំទាវ ឧកញ៉ាធម្មាមង្គលមុនី ថាយ វ៉ា គង់សំអុល ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ ឆ្នាំរោង អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បុណ្យឆ្លងព្រះបុទុមចេតិយ ក្នុងវត្តមណីរតនារាម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅក្រុងពោធិ៍សាត់ ខេត្តពោធិ៍សាត់ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធឆ្លងបទុមចេតិយ វត្តមណីរតនារាម នៅក្រុងពោធិសាត់ ខេត្តពោធិសាត់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទមហាសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ វិស័យយុត្តិធម៌ ទូទាំងប្រទេសឆ្នាំ២០២៣ និងកំណត់ទិសដៅការងារជាអាទិភាពបន្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តវេឡុវ័ន ហៅវត្តទួលរកា ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការ សមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តវេឡុវ័ន (ហៅវត្តទួលរកា) ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកស្ទឹងត្រង់ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម និងចាត់តាំងកម្លាំងការពារ សន្តិសុខ សុវត្ថិភាព ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ សមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តវេឡុវ័ន (ហៅវត្តទួលរកា) នៅក្នុងស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញអមដំណើរ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ធ្វើមាតុភូមិនិវត្តន៍ មកដល់ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ប្រកបដោយសុខសុវត្ថិភាព អានបន្ត
លោកជំទាវ លាង វួចឆេង ហ៊ុន ណេង ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងលោកជំទាវ ហ៊ុន គឹមឡេង នេត សាវឿន អញ្ចើញក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ សមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តវេឡុវ័ន (ហៅវត្តទួលរកា) នៅស្រុកស្ទឹងត្រង់ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញអមដំណើរ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ វិលមាតុភូមិនិវត្តន៍ ដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ពីប្រទេសវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុប ការងារគណបក្សស្រុក និង ក្រុមការងារចុះជួយស្រុក ប្រចាំត្រីមាសទី១ និងទិសដៅភារកិច្ចសម្រាប់ត្រីមាសទី២ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ អញ្ជើញប្រារព្ធពិធីបង្សុកូល ឧទ្ទិសកុសល ជូនដល់ ញាតិការ ទាំង៧សន្តាន នៅប្រាង្គចេតីយ៍ ក្នុងបរិវេណវត្តវត្តនាគវ័ន្ត អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា បន្តជំនួបទ្វេភាគី ជាមួយ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក តូ ឡឹម រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងនគរបាលវៀតណាម នៅទីក្រុងដាណាំង អានបន្ត