ឯកឧត្តម រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយខ្លឹមសារ មហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាង ទូទាំងប្រទេស របស់ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា នៅសង្កាត់ព្រែកកំពឹស ខណ្ឌដង្កោ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឌី វិជ្ជា បានអមដំណើរ ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី អញ្ចើញគោរព វិញ្ញាណក្ខន្ធជនរងគ្រោះ និងអតីតយុទ្ធជន យុទ្ធនារី ដែលបាន បាត់បង់ជីវិត ក្នុងរបបកម្ពុជា ប្រជាធិបតេយ្យ នៅមជ្ឈមណ្ឌលប្រល័យពូជសាសន៍ជើងឯក អានបន្ត
ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃ គណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សេចក្តីសម្រេចចិត្ត នៃមហាសន្និបាត វិសាមញ្ញតំណាង ទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ ឆ្លើយតបព័ត៌មាន និងប្រតិកម្មរហ័ស របស់ខេត្ដកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាល អាជ្ញាកណ្តាល កីឡាបាល់ទះឆ្នេរខ្សាច់ កម្រិត (គ ឬ C) ក្រោមអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សមាសភាពក្រុមការងារ អន្តរក្រសួង ត្រួតពិនិត្យសារធាតុញៀន និងសារធាតុគីមីផ្សំគ្រឿងញៀន អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សមាសភាពក្រុមការងារ អន្តរក្រសួង ត្រួតពិនិត្យសារធាតុញៀន និងសារធាតុគីមីផ្សំគ្រឿងញៀន អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំពិនិត្យ និងពិភាក្សា លើការងារសំខាន់ៗ និងកំណត់ទិសដៅ ការងារផ្សេងៗ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ផ្ញើសារអបអរសាទរនិងគោរពជូនពរ ខួបអាពាហ៍ពិពាហ៍ ៤៨ឆ្នាំ របស់សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ ផ្ញើសារអបអរសាទរ និងគោរពជូនពរ ខួបអាពាហ៍ពិពាហ៍ ៤៨ឆ្នាំ របស់សម្តេចតេជោ ហ៊ុនសែន និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផល ការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផល ការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានទទួលស្វាគមន៍ លោកវរសេនីយ៍ឯក បិយវឌ្ឍន៍ កៀតកង អនុព័ន្ធនគរបាលភូមិន្ទថៃ ប្រចាំស្ថានទូតថៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសម្ពោធ សណ្ឋាគារកាស៊ីណូ ប៉ាវលី ភោជនីយដ្ឋាន ឆាវសាន់ និងក្រុមហ៊ុន ហុងមិនសាងហាង នៅក្នុងក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិនិត្យ និងពិភាក្សាលើ សេចក្តីព្រាងផែនការ សកម្មភាព និងផែនការថវិកា សម្រាប់អនុវត្តយុទ្ធនាការ ជាអាទិភាព ចំនួន ២ ដើម្បីពង្រឹង និងលើក កម្ពស់គុណភាព និងប្រសិទ្ធភាព នៃប្រព័ន្ធយុត្តិធម៌ នៅព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជំនួបសំណេះសំណាល ជាមួយ និស្សិតជ័យលាភី អាហារូបករណ៍ ដែលនឹងត្រូវ ទៅបន្តការសិក្សា នៅណូវែលហ្សេឡង់ អូស្ត្រាលី និងបារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ការងារបញ្ចូលសូចនាករ និងសង្គមឌីជីថល ឆ្នាំ២០២១-២០៣៥ និងការអភិវឌ្ឍបច្ចេក វិទ្យាហិរញ្ញវត្ថុឆ្នាំ២០២៣-២០២៨ របស់អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយ ក្នុងពិធីបិទការប្រកួតកីឡា ទូកប្រពៃណីខ្នាតអន្តរជាតិ ទូកនាគ ទូកកានូ ទូកាយ៉ាក់ និងទូករ៉ូអ៊ីង ជ្រើសរើសជើងឯកថ្នាក់ជាតិ ពានរង្វាន់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង លើកទី១០ ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត