ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសាធារណរដ្ឋឆែក ប្តេជ្ញាជំរុញទំនាក់ទំនង និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការឆែក-កម្ពុជា ឱ្យកាន់តែរីកចម្រើនថែមទៀត អានបន្ត
កម្ពុជា-ប្រេស៊ីល នឹងពង្រឹង និងពង្រីកទំនាក់ទំនង និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការឱ្យកាន់តែរីកចម្រើន អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុនអាមេរិកធំៗ ប្ដេជ្ញាបន្តពង្រីក និងស្វែងរកឱកាសវិនិយោគ ក្នុងវិស័យសក្ដានុពលនៅកម្ពុជាបន្ថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ជើញជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយឯកឧត្តម ឯកអគ្គរដ្ឋទូតឥណ្ឌា នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ការយកចិត្តទុក្ខដាក់លើគ្រួសារកងទ័ព កំពុងបំពេញបេសកកម្មនៅជួរមុខ គឺជាកម្លាំងចិត្តដល់កងទ័ព ថាក្រុមគ្រួសាររបស់ខ្លួន នៅជួរក្រោយទទួលបានការមើលថែដិតដល់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី សម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការអគារទីស្នាក់ការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាស្រុកកញ្ជ្រៀច ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្ដមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា នៅទីស្នាក់ការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាស្រុកកញ្ជ្រៀច អានបន្ត
អបអរសាទរខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៧ ២ ធ្នូ ១៩៧៨ - ២ ធ្នូ ២០២៥ ទិវាកំណើត រណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពលោក ស៊ីម គង់ ប្រធានគណៈកម្មាធិការ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាស្រុកជើងព្រៃ និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការ រណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការ បានផ្ញើសារលិខិតរំលែកទុក្ខជូនឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ទោ ដួង វិបុល ចំពោះមរណភាព លោកជំទាវ ខៀវ រ៉ាវី ដែលត្រូវជាភរិយា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធី ប្រគល់រង្វាន់លើកទឹកចិត្ត ដល់សិស្សវិទ្យាល័យ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ព្រែកកំពឹស ក្នុងសង្កាត់ព្រែកកំពឹស ខណ្ឌដង្កោ ដែលបានប្រលង សញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ ឆ្នាំ២០២៥ ជាប់និទ្ទេសA និងនិទ្ទេសB អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ចើញចូលរួមពិធីផ្សព្វផ្សាយផែនការយុទ្ធសាស្ត្រស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងអភិវឌ្ឍន៍ធនធានមនុស្ស រយៈពេល ៥ឆ្នាំ (២០២៦-២០៣០) របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី មិទ្ទិញអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៧ ទិវាកំណើតរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា (២ ធ្នូ ១៩៧៨ - ២ ធ្នូ ២០២៥)ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធី មិទ្ទិញអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៧ ទិវាកំណើតរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា (២ ធ្នូ ១៩៧៨ - ២ ធ្នូ ២០២៥) នៅស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមពិធីផ្សព្វផ្សាយ ផែនការយុទ្ធសាស្ត្រស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងអភិវឌ្ឍន៍ធនធានមនុស្ស រយៈពេល ៥ឆ្នាំ (២០២៦-២០៣០) របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា យូពា និង ឯកឧត្តម មែ ស៊ីថន ព្រមទាំងសហការី បាននាំយកសារលិខិតរំលែកមរណៈទុក្ខ និងថវិកា របស់សម្ដេចធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ចូលរួមរំលែកមរណៈទុក្ខ ក្នុងពិធីបុណ្យសពឯកឧត្តម ហេង តៃគ្រី នៅក្នុងខណ្ឌដូនពេញ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានលើកការកោតសរសើរចំពោះ ការខិតខំប្រឹង របស់កងអន្តរាគមន៍ពិសេស ធ្វើឱ្យទទួលបានជោគជ័យ លើការងារធំៗនាពេលកន្លងមកនេះ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធឯកឧត្តម សាស្ត្រាចារ្យ ហេង តៃគ្រី ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់ស្រះចក ខណ្ឌដូនពេញ អានបន្ត