ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាស ខួបកំណើតគម្រប់ ៤៦ ឈានចូល ៤៧ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រគល់ សញ្ញាបត្រ បណ្ឌិតកិត្តិយស និងគោរមងារ សន្តិបណ្ឌិត ជូនដល់ ឥស្សរជនជ័យលាភី ចំនួន៤រូប អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវ បណ្តាមេដឹកនាំ នៃប្រទេស ដែលអញ្ជើញចូលរួម វេទិកាខ្សែក្រវ៉ាត់ និងផ្លូវ លើកទី៣ ស្តីពី កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ អន្តរជាតិ អញ្ជើញទស្សនា សារមន្ទីរសិល្បៈ និងសិប្បកម្មចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញធ្វើ បាឋកថា និងសំណេះសំណាល ដល់នាយទាហាន យោធាចារ្យ នាយទាហានរង ពលទាហាន និងនិស្សិតនាយទាហានសកម្ម នៅសាលានាយទាហានសកម្ម ក្នុងខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី ទីប្រឹក្សាជាន់ខ្ពស់ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញនាំអំណោយ ចែនជូនប្រជាពលរដ្ឋ៤២១ គ្រួសារ ស្ថិតក្នុងខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួម ជាអធិបតីក្នុងពិធី បើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពី បរិវត្តកម្មឌីជីថល ក្នុងវិស័យសាធារណៈនៅកម្ពុជា នៅសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីកម្ពុជា អញ្ជើញចូលរួមបើកវេទិកា ខ្សែក្រវាត់និងផ្លូវ នៅរដ្ឋធានីប៉េកាំង នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន និងគណៈប្រតិភូ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ នាយករដ្ឋមន្ត្រីវៀតណាម អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវ អញ្ចើញចូលរួម ពិធីជប់លៀងស្វាគមន៍ រៀបចំដោយ ប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន និងលោកជំទាវ នៅរដ្ឋធានីប៉េកាំង អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជួបជាមួយ ឯកឧត្តម លី ឈាង នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ក្នុងជំនួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅរដ្ឋធានីប៉េកាំង អានបន្ត
នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន និង ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯកបម្រុង ង្វៀន តឹងគឿង បានឯកភាពគ្នាបន្តលើក កម្ពស់កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ វិស័យយោធា ដើម្បីរក្សាសន្តិភាព ស្ថិរភាព និងការអភិវឌ្ឍប្រទេសទាំងពីរ។ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា បានអញ្ជើញជូនដំណើរ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អញ្ជើញចូលរួម សន្និសីទអាស៊ានណាប៉ូល លើកទី៤១ នៅសាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
លោកជំទាវ អ៊ូ ធីតាពៅ គួច ចំរើន បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទមហាសន្និបាត ប្រចាំឆ្នាំលើកទី២៨ របស់គណៈមេធាវី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទមហាសន្និបាត ប្រចាំឆ្នាំលើកទី២៨ របស់គណៈមេធាវី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជីវភាព ជាមួយវិស័យឯកជន ពិភាក្សាលើសំណូមពរ និងស្វែងរក ដំណោះស្រាយរួមគ្នា រវាងរាជរដ្ឋាភិបាល និងឯកជន អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុន CMEC របស់ចិន គ្រោងវិនិយោគ ទឹកប្រាក់ប្រមាណ ៣,០០០ លានដុល្លារអាមេរិក លើវិស័យថាមពលហ្គាស នៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ អញ្ជើញទៅបំពេញ ទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរង នគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីប្រកាសផ្ទេរ និងកាន់ចូល មុខតំណែង ប្រធានសាលាដំបូងខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
លោកឧត្ដមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញជាអធិបភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុប សភាពការណ៍ ប្រចាំខែកញ្ញា និងលេីកទិសដៅ អនុវត្តន៍ខែបន្ដ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួម វេទិកាខ្សែក្រវាត់ និងផ្លូវ លើកទី៣ សម្រាប់កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ អន្តរជាតិ នៅទីក្រុងប៉េកាំង អានបន្ត