ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ជើញចូលរួមពិធីជប់លៀង លើនាវាកងទ័ពជើងទឹករំដោះប្រជាជនចិន ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការពារជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ជើញចូលរួមពិធីជប់លៀង លើនាវាកងទ័ពជើងទឹកអូស្ត្រាលី ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ វិញ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងការពារជាតិ នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការ អគារទីស្នាក់ការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាឃុំបាយដំរាំ និងសមិទ្ធិផលនានា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធី សូត្រមន្តបុណ្យកឋិនទានសាមគ្គី ដង្ហែវេរប្រគេនព្រះសង្ឃគង់ចាំ ព្រះវស្សាអស់ត្រីមាស នៅវត្តផ្ទះកណ្តាល ស្ថិតក្នុងឃុំផ្ទះកណ្តាល ស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សែ វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកស្វាយទាប បានអមដំណើរឯកឧត្តម សៅ សុខា សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃគណៈកម្មាធិការកណ្តាល អញ្ចើញឧបត្ថម្ភម៉ូតូ ចំនួន៦គ្រឿង ដល់ប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាលឃុំស្វាយរំពារ ស្រុកស្វាយទាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម សែ វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្ស ចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកស្វាយទាប អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំត្រីមាសទី៣ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត ប្រចាំត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៥ របស់ក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្វាយទាប អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងចែកម៉ូតូ ជូនសិស្សប្រឡងជាប់ សញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ និទ្ទេស A ចំនួន ១៥៥នាក់ ក្នុងខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ចៅ ភិរិទ្ធ អគ្គនាយក អគ្គនាយកដ្ឋានសម្ភារៈបច្ចេកទេស ក្រសួងការពារជាតិ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាការងារផ្ទៃក្នុង អគ្គនាយកដ្ឋានសម្ភារៈបច្ចេកទេស ក្រសួងការពារជាតិ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប វាយតម្លៃអំពី លទ្ធផលការងារ ដឹកនាំរបស់គណៈស្នងការ និងការងារចាំបាច់ ចំពោះមុខមួយចំនួន នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្ដកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអមដំណើរឯកឧត្តម រដ្ឋមន្ត្រី ប៉េង ពោធិ៍នា អញ្ជើញសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ សមិទ្ធផល អនុគម្រោងសាងសង់ប្រព័ន្ធលូ និងស្ថានីយប្រព្រឹត្តកម្មទឹកកខ្វក់ ក្រុងកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបើកការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវ បេតុងអាមេ ប្រវែង ២,២២៤ម៉ែត្រ និងជួសជុល ផ្លូវដី ប្រវែង ១,៤៥០ ម៉ែត្រ ទទឹង ៤ ម៉ែត្រ និងសាងសង់លូទោល ០៨ កន្លែង នៅក្នុងឃុំស្រម៉រ ស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញប្រគល់រថយន្តពន្លត់អគ្គីភ័យ ២គ្រឿង ជូនស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្ត និងរថយន្តសង្គ្រោះបន្ទាន់ ២គ្រឿង ជូនមន្ទីរសុខាភិបាល នៃរដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសសមាសភាព ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានក្រុងកំពង់សោម ស្ថិតនៅក្រុងកំពង់សោម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យលទ្ធផល ការងារលើផែនការ សកម្មភាពប្រចាំនព្វមាស ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅ កសាងផែនការ សកម្មភាពអនុវត្តបន្ត ឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញទទួលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសហព័ន្ធស្វីស ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងសហការី អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីបន្តដឹកនាំប្រជុំផ្ទាល់ជាមួយអាជ្ញាធរឃុំបារាយណ៍ ដើម្បីពិនិត្យមើល និងយកចិត្តទុកដាក់ពង្រឹងការស្រង់ស្ថិតិផលប៉ះពាល់ ដោយទឹកជំនន់ទន្លេមេគង្គ និងគ្រោះមហន្តរាយផ្សេងៗ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំប្រជុំ ជាមួយអាជ្ញាធរឃុំព្រែករំដេង ដើម្បីពិនិត្យមើលផលប៉ះពាល់ ដោយទឹកជំនន់ទន្លេមេគង្គ ដែលប៉ះពាល់ដល់ជីវភាព រស់នៅរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ តាក់តែងសេចក្តីព្រាងច្បាប់ ស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងការប្រើប្រាស់អាវុធ គ្រឿងផ្ទុះ និងគ្រាប់រំសេវ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្នានខណ្ឌច្បារអំពៅ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយ សាខាបក្ស អនុសាខាបក្ស ប្រធានក្រុមបក្ស ចំនួន ៤៤៥នាក់ ចំណុះអោយគណ:កម្មាធិការ គណបក្សសង្កាត់និរោធ ខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជាមួយ អាជ្ញាធរ ឃុំកោះអណ្តែត ឃុំឬស្សីស្រុក និងឃុំស្វាយ ខ្សាច់ភ្នំ ដើម្បីជំរុញពិនិត្យមើល ការស្រង់ស្ថិតិ ផលប៉ះពាល់ ដោយទឹកជំនន់ ទន្លេមេគង្គ និងគ្រោះមហន្តរាយផ្សេងៗ អានបន្ត